Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

vaba aeg

Soovitatud postitused

VIP

veits vale teema, peaks offtopicu all olema aga noh jah, vabaaeg suht mingi kaitseliidu laagrid õppused jne. siis hängin sõpradega väljas ringi ja mängin warrocki või runet


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kaitseliidu laagrites ma hakkan kh nyyd käima...põlvamaakonna noorkotkaks:D

elvarühma, tartumaa malevkonna noorkotkas:) äkki saame mingis yhislaagris kokku isegi:);)


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

laagrid pole nii lahedad aga noh normaalsed ikka aga õppused oi jummel:d kui sulle ikak päris relv kätte antakse ja siis lased tollest(Y) tunned tagasilööki siis lased valangust hea tunne tuleb sisse kohe:D


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
oi se on hia tunne...mis relvaga sa mudu käid laagrites??? mul ak 4

veits sitt on aga jh...se relv mu nime pial:D

ak-4 on alati se eesti kaitseväe relv, sitt jah tal omad head ja vead, ta on liiga pikk ja raske ja palju tõrkeid kuid see eest on tõrkeid kerge eemaldada paned kabaga vastu puud ja korras:D:D:D ja lihtsalt käb relv lahti ja hea puhastada kuid see eest on jälle siuksed halvad kohad kuhu ei saa ligi:(

"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

esmasp-neljap. ei viitsi eriti teha midagi , sest aint õppima. veerandi lõpp tleb ja kahtesi hunnik:rolleyes: . aga reedel käin pidudel joomas. reedel on harva peod. reedel on mingid trance peod. laup. on normid peod.:D pühap. ma puhkan laup ja reedest. päev otsa pohmakas :( . puhkan siis xboxi mängides ja telekad vaadates. :D


kõige parem lugu...

eminem ft 50 cent,ca$his,lloyd banks-you dont know :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mida v*ttu toimub??

kas kõik siin mingi mitte õppijatest rs-i peded we??

mis moodi siis nii loll saab olla, et mingi tunnistusele 2 lasta :D

3 veel aga 2 ... edu igatahes, vms:D

 

mina ei lasegi kahtesi. ühtegi pole olnud tunnistusel :rolleyes: . mul on naq peaaegu laksud . aga ma parandan kõik kahed nädal,2 enne ära. siis tlevad 3,4,5 :D . mul keskmine 3.5 krt tahan 4 saada :cool:


kõige parem lugu...

eminem ft 50 cent,ca$his,lloyd banks-you dont know :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
njah mitmes klass sa oled et kahtesid tunnistusele ei lasta...yheksandas on se ikke väga raske...nyyd ma jh kardan et võib 3 kahte tunnistusele tulla(elu esimesed kahed)

 

8. klass. ei taha lasta hästi :D ema ja isa hakkavad karjuma. jõulud ka ees kohe. pärast saan mingi nõmeda kingi :D


kõige parem lugu...

eminem ft 50 cent,ca$his,lloyd banks-you dont know :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mul oli eelmine veerand mata 2 aga mitte rune pärast ma ei saa lihtsalt matast aru(8 klass)


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.