Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Genka seiklused ja eesmärgid

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

No pole siin pikemat aega väga asjalikku öelda osanud kuna tahtsin asjad enda jaoks selgeks saada.

Umbes 2 nädalat tagasi tegin sellise diili, et ostsin skrilli raha. Maksin 200 euri 250 eest, võtsin välja ning siis maksin 240 euri 300 eest. Järgmine päev avastasin et skrill oli lukus ja sisse logida ei saanud.

 

Kui dokumendid korda ajasin avastasin, et arvel on 0 ning 300 + 60 mis seal enne oli, on kadunud. Võtsin ühendust siis tegelasega kellelt ostsin ning täna sain tagasi oma rahast 140 eurot. Lubas paari päeva jooksul ka ülejäänud 100 ära maksta, ehk teise osa tehingust katkestasime. Ütles et see kes talle saatis tõmbas tagasi ja kuna ma polnud välja võtnud seda raha veel sai skrill selle tagasi kanda. Kuna 60 euri saatis skrill mingile kahtlasele arvele ei saa ma müüjat süüdistada.

 

Väga keeruline seletada aga kokkuvõttes sain ma tehinguga kahjumit 10 eurot ja raha oli kaua kinni.

 

Kuna lootus on see 100 saada paari päeva jooksul kätte võtsin vennalt 120 võlgu ja ostsin ära omale S2011 i7-3930k(6 tuuma, 12 threadi) prose 250 euri eest.

 

Vennaga tegin sellise diili et vahetasin oma 8 gigase rammi pulga tema 4 gigase vastu ja 25 sellest 120st maha. Vedeles kodus üks 2 gigane pulk ja pistsin selle arvutisse. Hetkel siis 6gb rammi.

 

Kuna minu emaplaat ei toeta S2011 prose pean ma ka omale uue emapladi ostma. Uuena maksavad nad alates 200 eurost, kasutatuna leidsin ühe 130 eest.

Kui tüüp 100 ilusti ära maksab saan vennale tolle ära maksta ning ülemuselt palka küsida emaplaadi ostuks. Kui ei maksa siis pean palgast lihtsalt vennale ära maksma ja järgmise nädala palgast emaplaadi ostma.

 

Teine business mida tegin oli selline:

 

Võtsin 250 euri 10dal võlgu investeerimiseks. Tellisin omale 120 euri eest 20 pcie 1-16x riserit plaaniga 20€/tk maha müüa.

Kuna riserid pole veel siiani käes ja sama äriplaaniga inimesi on välja ilmunud terve hunnik siis loodan, et saan nendest lahti 13.5€/tk ja saan selle 250 ära maksta.

 

Igastahes oma arvuti ma kokku saan ja siis saan hunniku botte tööle lükata. Hetkel toodavad 2 rsi botti ja 1 wowi bot ja arvuti nii koomas et muusikat ka kuulata ei saa :D

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hakka bitcoiniga tegelema.

Koguaeg jälginud ja meeldinud.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

20€ kuus kusagil keskmiselt kuu aega järjest arvuti.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See bitconi ei tasu ära siis juu ,kui keskmiselt 20€ kuus ,ruunis teenib ka rohkem kuu aja jooksul kui bitconiga .Suhteliselt mõttetu värk aga kui huvi on siis keegi ei keela :P

Ja edu eesmärkidega (Y)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soovitan pealtnägija eelmise nädala osa vaadata arhiivist, seal oli kergelt juttu bitcoini kaevandamisest.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõtlesin elektriarvet, et 20€ on kuus kui hoiad järjest arvutit sees, kui kõvad kaardid sees, siis teenid 5 kordselt tagasi selle summa.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõtlesin elektriarvet, et 20€ on kuus kui hoiad järjest arvutit sees, kui kõvad kaardid sees, siis teenid 5 kordselt tagasi selle summa.

Kas sa ei saa praegu pihta? Kutil on rasked olud ja sina hakkad rääkima bitcoinide minemisest ja mingitest kõvadest kaartidest. Tal pole eriti raha ja sa hakkad rääkima minemisest mis võtab tegelikuses temalt rohkem raha. Genka, tegele edasi bottidega :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See oli lihtsalt naljaga pooleks öeldud, kui sa vaatad seda alumist rida mis ma kirjutasin, siis ehk võid juba oletada seda.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Altcoinid scrypt baasil tegelikult on kasumlikud. Rsi ja wowi botid toodavad ikkagi rohkem ja nõuavad kõvasti vähem ressurssi.

Eks praegu olengi väga võimast arvutit ehitamas. i7-3930k on postis ja s2011 emaplaadi tellin ka paari päeva jooksul ära.

Hetkel silma jäänud ASRock Extreme 6/GB.

 

Videokaardi ostan siis panen kindlasti kaevandama. Hetkel uurisin ka veidi primecoini mida saab kaevandada cpu peal aga see ei tooda piisavalt. Vpsides kaevatakse seda aga praegu liiga hilja kaevama hakata.

 

Bitcoinid on praeguseks juba suurte poiste pärusmaa.

 

Kokkuvõttes usun et olen 2 kuu jooksul suutnud ennast päris hästi kokku võtta ja teinud suuri edusamme iseenda kasvatamises.

 

 

E: Täna päeval käisin veel tööl ning õhtul sain prose postist kätte. Ilus asi on ikka küll :D

Esmaspäeval tellin siis emaplaadi ära. Ei tea kaua kättesaamisega läheb ainult kuna eestis laos kuskil pole.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Panin ühe ruuni boti veel juurde vpsi. Vps maksab 3 euri kuus ja jooksutab kaht botti.

Kokku siis hetkel 4 rsi botti, 1 merchib santasid mida kogun panka ja teiste kasumi müün igapäev maha. No 10m päevas tuleb ikka ära.

 

Wowi bot hetkel ei tööta kuna gametime sai otsa. Peaks juurde ostma.

 

Provisin vähe õnne ka pokkeris rsgp peale. Panin sisse 1m 07 ja lahkusin 3.3m 07.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ilus areng, tundub, et saad rööpale tagasi. :)

Mis tööd plaanid/tahaksid tegema hakata muidu?

 

Tahan luua oma firma ja ärimeheks hakata kui aus olla.

 

Esialgu plaanis luua midagi playerauctionsi taolist virtuaalvaluuta äritsemiseks ja sealt vaatan edasi.

 

Olen ka mõelnud väikese arvutipoe avamise peale.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga head plaanid sul ja saad elus väga kenasti hakkama ma vaatan. Kui joogi ja suitsu maha oled jätnud, siis kas sa mingeid muid viise löögastumiseks ei otsi? Samas ma usun, et sul pole eriti vajagi.

Edu ja jõudu sulle oma tegemistes! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Väga head plaanid sul ja saad elus väga kenasti hakkama ma vaatan. Kui joogi ja suitsu maha oled jätnud, siis kas sa mingeid muid viise löögastumiseks ei otsi? Samas ma usun, et sul pole eriti vajagi.

Edu ja jõudu sulle oma tegemistes! :)

 

Suitsust lahti ei saanud. Kui e-sigaretid kunagi kohale peaks jõudma siis proovin uuesti.

 

No nädalavahetustel kasutasin mingit muud viisi lõõgatumiseks kui alkohol aga üleeile oli maailma kõige hullem kogemus üldse ja nüüd ei tarvita mitte midagi.

 

Tegevust on palju. Käin tööl hetkel väga usinasti ja täna sain ära tellida siis S2011 emaplaadi. Valisin lõpuks välja ASUSe P9X79 kuna see on ainukene mulle sobivatest mis tõesti kellegil kuskil laos olemas on. Oli mitu paremat varianti aga saadavus ja hind mängisid olulist rolli.

 

Sain kätte ka oma pcie riserid. Tellisin 11 veebruar 20tk ja kokku plekkisin 120 euri(40 sellest post :S). Lootsin maha müüa mingi 20-25€/tk ja hea kasumi saada aga tundub, et teistel on nad ka kohale jõudnud ja hind on alla viidud. Panin müüki 12€/tk hetkel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Panin ühe ruuni boti veel juurde vpsi. Vps maksab 3 euri kuus ja jooksutab kaht botti.

Kokku siis hetkel 4 rsi botti, 1 merchib santasid mida kogun panka ja teiste kasumi müün igapäev maha. No 10m päevas tuleb ikka ära.

Wowi bot hetkel ei tööta kuna gametime sai otsa. Peaks juurde ostma.

Provisin vähe õnne ka pokkeris rsgp peale. Panin sisse 1m 07 ja lahkusin 3.3m 07.

 

 

Kust saad 3 euroga kuus VPS-e?


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Fliphostis oli mingi pakkumine. 4vcores ja 1gb ram aga nüüd on kadunud.

 

Muidu lowendbox.com, seal igasugu huvitavaid pakkumisi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Tahan luua oma firma ja ärimeheks hakata kui aus olla.

 

Esialgu plaanis luua midagi playerauctionsi taolist virtuaalvaluuta äritsemiseks ja sealt vaatan edasi.

 

Olen ka mõelnud väikese arvutipoe avamise peale.

 

Mul oli ka umbes 2 aastat tagasi see mõte, et teeks playerauctioni laadse lehe. Aga selle süsteemi üles ehitamiseks vaja päris head investeeringut ja tublisid programmeerijaid.

 

Kui küsida tohib siis kui vana sa oled?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Mul oli ka umbes 2 aastat tagasi see mõte, et teeks playerauctioni laadse lehe. Aga selle süsteemi üles ehitamiseks vaja päris head investeeringut ja tublisid programmeerijaid.

 

Kui küsida tohib siis kui vana sa oled?

 

Olen kursis palju investeeringut vaja on. Lihtsalt return oleks ka suht meeletu. Vanust on 21 aastat.

 

Ruunis üks bot mille juurde tegin paar päeva tagasi sai suht kohe banni nii et hetkel jookseb 3 ruuni botti ja 1 wowi bot jälle.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

30k-5m asjadega olen teinud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Vahepeal maha müünud mõned riserid, ära tellitud jahuti Arctic freezer i30 15 euri eest, ning ostetud termopasta mis läks 7 euri. Ja maksin ka suure osa võlgadest ära.

 

Plaanis on ka ära teha Oracle Certified Associate eksam, mis tõendab minu oskusi java programmeerijana ja laseb ära teha paremad eksamid.

 

Eksami info siin: http://education.oracle.com/pls/web_prod-plq-dad/db_pages.getpage?page_id=652&get_params=p_exam_id:1Z0-803

 

Hetkel võtsin käsile eksamiks juhendava raamatu läbitöötamise. Piisavate teadmiste omandamiseks läheb aega vast paar kuud.

Loodan, et suvel saan esimese astme eksami ära teha.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Asuse P9X79 emaplaat kohal. Panin kõik kokku ja hetkel arvuti siis selline:

 

Prose: i7-3930k

Emaplaat: Asus P9x79

Mälu: 6gb DDR3 1333Mhz

Toide: Seasonic M12II 520W Modular

Kettad: 2x 80gb 7200rpm

Jahuti: Artic freezer i30

Video: geforce 8800GTS 320MB

Korpus: Lambine odav rääbakas

 

Hetkel kohe hakkan tegelema ruuni bottide vorpimisega. Vana emaplaadi ja prose müün ~60 euriga maha.

Selle nädala palga eest plaanis võtta kingstoni beast seeria 2400mhz 2x8gb kit.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.