Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Genka seiklused ja eesmärgid

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Täna lähen tüdrukuga teatrisse vaatama etedust "Arabella". Mingi kuradi muusikal on, aga no saab vähemalt rutiinist välja :D

 

Eile oli tüdruku emal sünnipäev ja pandi vähe viina, isu oli aga mina ei võtnud. Praegu siis 2 nädalat tilkagi võtmata olnud.

 

Rahadega niimoodi, et paypal sai limited kus 94 euri peal. Peab nendega seal sokkima hakkama, aga tundub, et nad ei taha mulle mu raha anda väga. Kes teab, vb peab pool aastat ootama :(.

 

Homme peaks prose ka kohale jõudma. Siis saan oma botfarmi veidi laiendada. Hetkel 2 botiga cpu usage 100% ja memory usage 75%.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Sain oma prose kätte ja nüüd kooslus selline:

 

Celeron G550 Cpu

S1155 Mobo

8GB DDR3 RAM 1600MHz

HD 5450 Video

 

Jube palju jamamist oli arvuti kokku panemisega, mitu tundi jamasin et pilt ette saada. Biose resettimine ja prose uuesti paigaldamine lõpuks aitasid.

 

Nüüd müün vanad jupid maha ja peaks nii 50 euri ringis saama sealt.

 

Kahjuks G550 pole tapvalt palju võimsam 4400+ amd prosest aga 1 lisa boti saan ikka panna ja uuendada süsteemi palju lihtsam. Saab vähe inimlikumalt elada :D Ennem olen i7-tega ära hellitanud ennast.

 

Nüüd arvutile vaja jahutust, ssd ketast ja uut prose, vaatan veel mis järjekorras võtan. Ketas tundub suht tähtis hetkel.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Tõesti, vägagi huvitav lugeda. Jätka samas vaimus :)

Sinust saaks hea elulugude kirjanik :D

 

Vaevalt :P

 

Kuskil koolis või tööl ei käi?

 

Koolis ei käi, 3 aastat olen proovinud eri koole ja iga kord olen 2-3 kuud käinud ja motivatsioon on ära kadunud.

 

Tööl käin praegu ühe ema tuttava all ehitust tegemas. Pmst vahepeal teen vahepeal mitte. See nädal teen terve nädala.

 

Hetkel seisud sellised, et kodus arved on suht suureks kasvanud ning enamuse rahast panen sinna mis teenin. Kardan, et midagi väga huvitavat kuu lõpuni rääkida pole. Suht nutune seis rahadega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kutsekooli mingit ehitusega seotud eriala ei ole plaanis õppima minna? Oleks suurem võimalus edasi areneda ning endale püsiv töökoht leida. See 25€ päev on ehitusel suhteliselt nadi. :D

 

Tegelikult ehitus mind üldse ei huvita. Hetkel teen olude sunnil seda. Plaan on edasi arendada oma programmeerimise oskusi ja kuna goldfarming on mul mitu aastat juba tulu toonud siis sellega seoses ka mingi äri püsti panna.

 

Minu eesmärk pole kuskilt otsast omale püsiv töökoht leida vaid teha ise midagi mis mulle meeldib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See on ajutine. Pigem jah võta ennast kokku ja mine õpi midagi juurde.

Muidu väga vahva blogi. Edu & Jaksu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
See on ajutine. Pigem jah võta ennast kokku ja mine õpi midagi juurde.

Muidu väga vahva blogi. Edu & Jaksu!

 

Kui finantsiliselt korda saab asjad selleks ajaks siis läheme vennaga koos tallinasse IT-d õppima, kuna see on miski mis tõmbab. Seda ajutise juttu räägitakse mulle päevast päeva. Inimestele ikka meeldib rääkida mida ma teha ei saa.

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Palju edu selle plaaniga!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Täna otsustasin ka suitsetamisest loobuda. See saab väga raske olema aga suitsetamine ei anna mulle midagi, kuid võtab palju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Mingit special meeteodit ka kasutad suitsetamisest loobumiseks ?

 

 

Ei kasuta, kui suitsunälg väljakannatamatuks peaks muutuma ostan e-sigareti. Suitsetanud olen 12 aastat. Alustasin 9 aastaselt.

Hetkel 24 tundi ilma suitsuta ning enesetunne on hea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei kasuta, kui suitsunälg väljakannatamatuks peaks muutuma ostan e-sigareti. Suitsetanud olen 12 aastat. Alustasin 9 aastaselt.

Hetkel 24 tundi ilma suitsuta ning enesetunne on hea.

 

Ise proovisin suvel e-sigaretiga, pointless, minul küll mingit kasu ei olnud. Muidugi too aeg oli suitsust loobumiseks raske aeg ka kuna tööl kõik teised vennad kimusid iga 20 minuti tagant :D Kunagi üritan konkreetselt ka loobuda. Ootan kuni loobumiseks mõni mõjuv põhjus tekib ja siis võtan ennast kokku. Hetkel pole nagu pointi maha jätta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise proovisin suvel e-sigaretiga, pointless, minul küll mingit kasu ei olnud. Muidugi too aeg oli suitsust loobumiseks raske aeg ka kuna tööl kõik teised vennad kimusid iga 20 minuti tagant :D Kunagi üritan konkreetselt ka loobuda. Ootan kuni loobumiseks mõni mõjuv põhjus tekib ja siis võtan ennast kokku. Hetkel pole nagu pointi maha jätta.

Kas enda tervise säästmine pole piisavalt mõjuv põhjus?


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Mul kunagi oli e-sigaret mille hiinast tellisin aga katki läks :D Muidu tundus et sobis.

Hetkel isu pole ja ei hakka raha raiskama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Väga palju rääkida pole. Hommikul sai wowi account banni 70 euro väärtuses kullaga ja suitsetamisest loobumine läheb edukalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Miks neid acce iga 24h vms tunni tagant ei tühjenda kuhugi?Niiviisi on ju kahju palju väiksem :)?

 

 

Guildi peaks tegema, aga hetkel pole ressurssi et kasutajaid teha niipalju selle jaoks.

 

Sain ühe vana oldschooli kasutaja ka tagasi ja seal peal oli 30m mis sai 50€ eest maha müüdud ning kasutaja enda eest saan mingiaeg 100€. Vahepeal läheb ka hästi :)

 

Olen ka iga nädal bingo pileti ostnud aasta algusest saadik. Eks näha ole kas jään aasta jooksul 52€ kahjumisse või tuleb ära ja võidan jackpoti :D

Muudetud liikme Genka'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jäta suitsetamine maha ja mine kuhugi edasi õppima ikka :) Edu edaspidiseks!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.