Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

sai siis reedel kehalise tunnis järjest 5 pullupi tehtud, tunne oli hea. Mäletan, kui sama tund kuskil oktoobri ja novembri lõpu vahel pidi neid tegema ja teiste kõrval jõudsin ma ainult 0. Tunne oli tõesti sitt ja eks sealt tuligi tahtmine asjaga tegeleda. Areng missugune :)

 

Ise alustasin ka jälle lõuatõmmetega, 3 päeva järjest teinud. Esimesel päeval jõudsin 4 tki teha, kuid juba kolmandal päeval tegin 10 korraga. Päevajooksul sai mingi 25-40 pullupi ikka tehtud ! :)

 

Kaal on umbes sama, mis sul . 69 kanti

 

 

Mäletan kui põhikooli ajal tegin kõigest NULL lõuatõmmet, olin suht masenduses, kuidas nii vähe.. paljud jõudsid 3-4 tükki teha. Egas seal midagi, lasin isal panna lõuatõmbamis kangi ja hakkasin tõmbama ... Järgmine kord koolis kui pidi jälle tõmbama, tõmbasin 13. Paljud ei suutnud isegi kolmegi teha, üks tugevam jõudis 7

Muudetud liikme clAim'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Palju sa siis lõuga nüüd tõmbad?

 

Huvipärast lugesin teema algust - kunagine batuudi peal nikastatud selg ja skolioos

Skolioos või nõrga selja tõttu sa võidki vähem tõmmata. Tean samuti kes teeb surumist ja kõike muud väga hea raskusega (bodypump). Hiljuti hakkas lõuatõmbeid tegema, vaevalt tõmbas 3-4 ära seetõttu, et tal selg väga nõrk ja tegeleb nüüd sellega juba ammu..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soovitan selliseid harjutusi. Suvel treenisin nendega ja areng oli täiesti korralik.

[video=youtube_share;Wi-URg7kBq4]


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jällegi haige, nädala lõpuks loodan tervist et saaks uuesti trenni teha. praeguse hetkega 2 küüslauku ninas ja pisaraid tuleb kui tatart veskist

 

Kuidas sa pidevalt haigeks jääd ?

 

Ma olen haige võib-olla aastas 1-2 korda, see on ka tavaliselt lolli peaga, õhukeselt riides ja külmetan lihtsalt ära.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Polegi otseselt haige, vaid kui tuleb kerge köha/nohu või külmast tingitud halb olek siis väldin spordi tegemist et reaalset palavikku ja haigust ei tuleks.

 

Aga välja jätta vaktsiinist tingitud palavik mis mõni aeg tagasi oli siis olen samuti aasta otsa terve olnud.

 

 

Niisiis, sitasti on läinud trenniga, 3 nädalat pole õues teinud kuna mingi nädal haige, ei viitsinud ja muu pask. Homsest läheb aga uuesti

 

Kui soovid terve olla, siis söö tervislikult(juurviljad, puuviljad, vahepeal tervise tugevdamiseks küüslauku), maga piisavalt palju (8-9h). Mina enda kogemustest ei soovita vitamiine üldse võtta.. mõnel võib-olla mõjub positiivselt aga ma olen just endas näinud negatiivset mõju. Kui ma tarbin vitamiine, siis jään kergemini haigeks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kõike söön, kuid isa on pooletoobine küüslaugu osas, uskudes et kell 6 õhtul seda süües on lõhn ikka suus kell 8:30 hommikul ja nii tehes "eemalduvad inimesed minust" ja peitis küüslaugu ära :D.

 

haigeks jään enamasti külmast õhust mis tuleb hommikul rattaga kooli sõites ja õues jooksmine

 

Tegelikult tal on õigus, kuid seda ei ole tunda nii hästi enam. Siis küll kui sa haigeks jääd sellest, et sa higistad & külma saad peale.. Endal oli kunagi sama teema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
seda polegi tunda, nädalavahetuseti proovinud kui õhtul 9 söönud ja 10 hommikul tõusnud, mitte mingit lõhna pole.

 

praegu jaganud päevad ära, jooks+õuetrenn/jooks+hantlid/jooks+kõhulihased, alaselg jne, vaatame kaua selle kavaga vastu peab

 

Keep going !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
15.

 

Minu viga, parandasin ära. Küll proovi nime all aga pigem on seal siplemine ja pool tuleb vähemalt ära

 

siia ka küsimus, kas kätekõverdused aitavad ülestõmbamisele kaasa?

 

 

 

Kuidas läheb protsessiga?

 

Jah, kätekõverdused aitavad kaasa, kui tõmbad lõuga pealthaardega, siis mängib rinnalihas selles rolli.

 

Althaardega tõmmates (käed "lõuatõmbetoru" all) mängib rolli isegi biitseps.


Kaspar.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.