Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Sain minagi oma esimeseks autoks vana, kuid ausalt vanainimest teeninud rullika, mis toodi tehasest välja 1990.ndal aastal Saksamaal. Auto ostsin ma septembri algul. Autol on olemas hooldusraamat saksaaegadest ja mitu tšekki tehtud hoolduste eest alates 2009.ndast aastast. Läbisõit - puhtalt kerimata 217 900 kilomeetrit, millest 1700 olen läbinud mina. Auto on sõites vaikne, mitte midagi ei kolise-logise... Auto olukord väljast on väga soliidne, roostet leidub minimaalselt. Probleemsed kohad on esipõll, tagupõll, tagumine mõlkis paneel ja läbisöönud rooste vasakul taga tiivaääres...

qlUI2w2.jpg

HSNHB0D.jpg

 

Andmed:

 

lG8rmel.png

 

Sisu:

 

FmPAqjE.jpg

 

Probleemsed kohad:

Esipõll

AMeh3U6.jpg

Mõlk tagapaneelil

Nx9yHQ9.jpg

Tagumine põll

9dbDRlu.jpg

qB5VCm9.jpg

Tagumine vasak tiivaäär:

6b1RXXA.jpg

Veel vigu:

Differ undab ja on alt märg...ma lõhkusin 2. päeval, kui auto sain, diffri ära...lasin uue peale panna, tundub, et seegi ei pea vastu :(

 

Elektriantenn ei tööta...äkki mõni juhe tagant tulnud vms.

 

Tulede kõrguse regulaator - tüüpviga...ei tööta.

 

Kojameeste hoidik vms tuleb koguaeg küljest ära...vihmasajuga sõita saab ainult siis, kui kõrvalistuja manuaalselt kojamehi liigutab.

Muudetud liikme BassFan'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Haigelt kena auto, miks pealkiri just selline?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ma vihkan sind, kuradi hea hinna eest said.. ma kaotaks tagant spoila ära tho

 

Pmst kõik elektriline töötab v.a elektriantenn ....KOJAMEHED SAIN TÖÖLE! :D, tegin mingit traadituuningut ajutiseks, hoiab sealt koos neid jubinaid...vähemalt nüüd saab vihmaga sõita...spoila kaotamine oli ka minu idee. Ja hinnast veel...pakutud juba 1300 selle auto eest, siis veel kupee vastu vahetust...aga ma ei taha seda autot müüa...ma ei tea miks...

 

Haigelt kena auto, miks pealkiri just selline?

 

Sest minust on saanud rullnokk :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Niimoodi maurates pole ime, et sul see differ laiali lendab:d


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Aitäh, Aitäh!

 

Plaanid enne novembrit:

- Lasta vahetada filtrid ja küünlad. Võimalusel ka termostaat, sest co on liiga kõrge (0.6%)

- Pleekinud võred musta plastikvärviga ülevärvida

- Kojameeste probleem lahendada

 

 

Niimoodi maurates pole ime, et sul see differ laiali lendab:d

 

Vihmaga pole hullu :D

 

 

 

EDIT: täna siis märkasin et üks udukapirn läbi, läksin ostsin uue ja vahetasin ära...algul ei saanud aru mis süsteem on sest esimest korda tegin sellist asja üldse.

 

EDIT: Vahetasin küünlad ära, jäänud veel õhufilter, küttefilter ja termostaat.

 

EDIT: Vahetasin termostaadi ja õhufiltri ära, krt temp ikka normi ei lähe, peaks 90 olema aga on seal 85-87 kandis

Muudetud liikme BassFan'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Minu masin jah videos. Reporteris oli 2 korda, enda masinaga ja sõbra musta e36-ga.

Siin ilmastikuolude muutustega olin sunnitud igalpool külje ette tõmbama, tunne on ülim. Sellega kaasnesid ka tagajärjed, millega olen sunnitud tagasihoidlikumalt sõitma.

 

Nägin täna hommikul 7:15-7:30 selles vahemikus mööblimaja juures külge laskmas. Ei tea kas olid sina.

 

Ei olnud mina, niivara ei liigu ma kusagil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.