Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vaja esinduslogo minecrafti serverile!

Soovitatud postitused

Tasu ka saab?

 

Lambine:[ATTACH=CONFIG]3788[/ATTACH]

 

Mis tasu sa loodad saada jeez? Kui sul oleksid profesionaalsed tööd siis vb jah. Ja see minecraft servu, siia pole vaja mingit ulme logot. Et offtopic poleks, siis proovin ka teha midagi kui arvuti kannatab. (Editin posti)


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis tasu sa loodad saada jeez? Kui sul oleksid profesionaalsed tööd siis vb jah. Ja see minecraft servu, siia pole vaja mingit ulme logot. Et offtopic poleks, siis proovin ka teha midagi kui arvuti kannatab. (Editin posti)

Ei mõelnud päris raha muidu, näiteks asju serveris jne, või RSPS'i coinse mõtlesin ;)


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei mõelnud päris raha muidu, näiteks asju serveris jne, või RSPS'i coinse mõtlesin ;)

 

See on sama, see on väärt ikkagi raha. Ma isiklikult olen tegelenud photoshopiga pea 1 aasta ja ma pole mitte midagi küsinud ühegi tööde eest kuna ma naudin nende tegemist. Esialgu ma läksin photoshoppi mõtlesin: "Ou ma hakkan nüüd tegema logosid, teenin sadu eurosid" jne. Siis sain aru, et see pole nii lihtne. Mida rohkem ma veetsin seal programmis aega, seda rohkem sain aru, et see võib ka olla nauditav. Kui ma küsin midagi, siis küsin lihtsalt kirja näiteks: "made by ...(siia midagi)" jne.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on sama, see on väärt ikkagi raha. Ma isiklikult olen tegelenud photoshopiga pea 1 aasta ja ma pole mitte midagi küsinud ühegi tööde eest kuna ma naudin nende tegemist. Esialgu ma läksin photoshoppi mõtlesin: "Ou ma hakkan nüüd tegema logosid, teenin sadu eurosid" jne. Siis sain aru, et see pole nii lihtne. Mida rohkem ma veetsin seal programmis aega, seda rohkem sain aru, et see võib ka olla nauditav. Kui ma küsin midagi, siis küsin lihtsalt kirja näiteks: "made by ...(siia midagi)" jne.

See oli esimene kord kui ma küsisin, no tegelt poleks pidanud küsima jah sellise 'pa*a' eest, aga kui oleks midagi uhkemat teinud, siis vaev ju ikkagi.Välismaal küsitakse näiteks üldse tavalise sigantuuri eest(googlest stock ja arial tekst peale), 800M RSGP.


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

univex_logo_esinduslik.png

 

PM-i, kui on huvi ja võime arutada Copyright kirjadest lahti saamisest. ;)

Logo on tehtud võimalikult suur, kuna väiksemaks teha on lihtne.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hah, varemgi sellist lauset kuulnud, võetakse töö tasu ei anta ja vsjo block skype-s, fb-s või muial.

 

 

See on mingi lamp kujundus MC serverile, mitte Coca Colale. Isegi kui ta maksaks, ei saaks eriti sellise asja eest, et kedagi üle laskmine huvitaks.

Igas teises foorumis tehakse seda tasuta.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.