Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Logo numismaatika kodulehele & foorumile

Soovitatud postitused

Tervist,

Oleks vaja veebilehele & foorumile logo ( logo seoses müntidega, teil on seda kunstitaju, võite ise midagi huvitavat mõelda:) ).

Teema on numismaatika & logol võiks kirjas olla:

 

numismaatika.ee

Igal mündil on kaks poolt

 

Jään ootama :)


Avatud uus numismaatika

foorum.

35lyusz.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
1.Kas jutt käib realistlikust mündist ?

2.Palju oleksite nõus selle eest maksma.

3.Kui olete nõus selle eest maksma siis miks teha uut teemat kui on juba olemas postitused kus müüakse logosid ?

Offtopic, aga alati viitad sa endale.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Offtopic, aga alati viitad sa endale.

 

Tagamõtte oli küll jah suunata klient endapoole kuna olen sellel alal kogenud ja päris hea. Ülejäänud oli mõeldud informatsiooni täpsustamiseks. Realistliku mündi tegemine logo näol ei ole mingi lihtne töö mida teha niisama ajaviiteks, tasuta. Kui ma olen logo tegemisel osav siis miks mitte viidata endale. Poleks sa selle üle kade poleks sa seda kommentaari kirjutanud, leia ise midagi milles oled osav ja palun tegele sellega. Mina vahele ei hakka segama, milleks hakkata kohe igast võimalikust kohast nokkima ja kaagutama. Ela oma elu ja ära virise.


Logo kujundamine kõigest 2 päeva jooksul

vajuta siia!

1AQNYGV.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tagamõtte oli küll jah suunata klient endapoole kuna olen sellel alal kogenud ja päris hea. Ülejäänud oli mõeldud informatsiooni täpsustamiseks. Realistliku mündi tegemine logo näol ei ole mingi lihtne töö mida teha niisama ajaviiteks, tasuta. Kui ma olen logo tegemisel osav siis miks mitte viidata endale. Poleks sa selle üle kade poleks sa seda kommentaari kirjutanud, leia ise midagi milles oled osav ja palun tegele sellega. Mina vahele ei hakka segama, milleks hakkata kohe igast võimalikust kohast nokkima ja kaagutama. Ela oma elu ja ära virise.

 

tra calm ur ego :D sa pole pooltki nii "professionaalne" kui sa arvad

 

jah, ma olen kade

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tagamõtte oli küll jah suunata klient endapoole kuna olen sellel alal kogenud ja päris hea. Ülejäänud oli mõeldud informatsiooni täpsustamiseks. Realistliku mündi tegemine logo näol ei ole mingi lihtne töö mida teha niisama ajaviiteks, tasuta. Kui ma olen logo tegemisel osav siis miks mitte viidata endale. Poleks sa selle üle kade poleks sa seda kommentaari kirjutanud, leia ise midagi milles oled osav ja palun tegele sellega. Mina vahele ei hakka segama, milleks hakkata kohe igast võimalikust kohast nokkima ja kaagutama. Ela oma elu ja ära virise.

 

:fp:

Nüüdsest peale hoiame teema puhtana.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teen otsa lahti, mitte millegi erilisega, lihtsalt plain tekst ja kõik. Igaljuhul, võite muuta kui tahate vms.

 

numismaatika.png

 

http://www.upload.ee/files/3542961/numismaatika.psd.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.