Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

nebulos Gaming SA:MP!

fb.me/nebuGaming 

spacer.png

Veits infot:

Foorum: http://nebulos.net/

Discord: https://discord.gg/q2DKD6E

SA:MP IP: gta.nebulos.net:7777

TeamSpeak IP: ts.nebulos.net

 

Kohtume nebulos Gaming RP maastikul!

Ametlik support on meie foorumis ja meie FB lehel - fb.me/nebuGaming

nebulos Gamingu servereid majutab Safara Hosting

Mõned varasemad nebulos Gaming Teemad: (enam me neid ei kustuta, jääme ühe ja ainsa juurde)

http://vahvel.net/showthread.php?140437-Nebulos-Gaming-Roleplay-GTA-SA-MP

http://vahvel.net/showthread.php?153562-Nebulos-Gaming-Roleplay-0-3e

Muudetud liikme Nebulos'i poolt
update

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõik kes olid enne serveri sulgemist VIP'id, siis need tagastatakse, aga peate tegema postituse siia:http://forum.nebulos.net/thread-T%C3%A4htis-Oled-vana-VIP

Peale avamist hakkan teie postitustele vastama ja VIP asju tagastama. :)

 

Head rollimängu,

Nebulos Gamingu Vanemmoderaator Heeri.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Palju muidu VIP maksab ?Võimalik on osta ka sms eest või ei ole ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
UCP on väga väga tuttav ja väga sarnane PO'le. Parandage mind, kui ma eksin, aga minuarust on see PO UCP. (Muudetud disaini ja lisatud mõningad asjad juurde)

 

Intro videoga võib rahule jääda, täitsa muhe isegi,

 

soovin EDU.

 

PO UCPl ja meie UCPl on sama arendaja. Seega võib sealt sarnasusi leida.

Eelkõige on muudatused UCP sisus, mis on seotud turvalisuse ja töökindlusega, suurem osa on ümber kirjutatud..

Kui kõik töötab nagu peab, siis need sisemised uuendused kasutajatele paraku väga välja ei paista :>

 

Loodan, et economy on korralik mitte, et raha overflowib

 

Üks suuremaid muudatusi ja arendusi on käinud majanduse kallal. See on ka põhjus, miks me serveri mõneks kuuks kinni panime, et majandus täiesti ümber ehitada. Kõik alustavad algusest, igasugune raha ostmine ja muud sellised tegevused, mis majandust hävitavad on kõrvaldatud.

 

Palju muidu VIP maksab ?Võimalik on osta ka sms eest või ei ole ?

 

Kõikidele VIP küsimustele saab vastuse siit: http://forum.nebulos.net/forum-VIP

SMS võimalus on olemas. Hinnad kõiguvad sõltuvalt sellest, mida soovid tellida.

Muudetud liikme Nebulos'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eelduste kohaselt peaks server tulema parem, kui varem. Viimaste kuudega tehtud uuendused tunduvad üsnagi võimsad ja neljapäeva õhtu saab arvatavasti mõnusalt sampiga sisustatud olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Loodan, et rahvast ikka tuleb kõvasti sinna :D Ise olen kohal.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Video on minuarust super. Kahjuks aga kaotasin mina usu nebulose vastu siis kui server esimest korda RC'st ära kolis. Administratiiv käis alla, tugev arendaja lahkus, omanik muutus (vist). Mängijaskond liikus tasapisi laiali ja RP tase kukkus nagu kivi katuselt. Peale seda ei motiveeri mind kahjuks mitte ükski arendus sinna serverisse naasma. Üldiselt palju edu teile ja pikka iga edaspidiseks. Ehk kunagi muudan oma arvamust serveri suhtes.

 

//edit: Kiire edit ka. Avaldus on väga jubedalt koostatud. Kiri võiks väiksem olla. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ainuke asi mind küll nebulsoe vastu häirib, on see et seal on onupoja poliitika, administratiivis on 80% kõik läbi tutvuste ja uusi inimesi nagu peale ei tahetagi.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Avaldusega võiks natukene rohkem tõesti vaeva näha, kasvõi mingi 15 minutit. Video vaatasin algusest lõpuni ning tundus vägagi normaalne, kuid viimane klip - pilt pani mind mõtlema, miks ma nebust lahkusin ehk liiga suur troll. Muidu loodan, et suudate nüüd selle trolli vastu võidelda või muidu teie serverist enam suuremat asja ei pruugi saada. Good Luck!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ainuke asi mind küll nebulsoe vastu häirib, on see et seal on onupoja poliitika, administratiivis on 80% kõik läbi tutvuste ja uusi inimesi nagu peale ei tahetagi.

Soovitan minna foorumisse ning lugeda administratiivi teemat ja vaadata, kui palju on uusi inimesi administratiivis. Sellist asja, nagu onupojapoliitikat meie serveris ei eksisteeri.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Juba homme avame UCPsse registreerimise! Kõik, keda huvitab Roleplay ning ei ole serverit, kus mängida, siis liituge Nebulos Gaminguga!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Soovitan minna foorumisse ning lugeda administratiivi teemat ja vaadata, kui palju on uusi inimesi administratiivis. Sellist asja, nagu onupojapoliitikat meie serveris ei eksisteeri.

 

Võibolla see % oli tõesti suur, aga ikkagi. Kuperjanov, käis serverit maha tegemas, ikka võeti tagasi, siis on seal mingi Drake, kes on korduvalt sõimanud kaasfoorumlasi. Watafakk, hea admin, kõik 5+, aga administratiivis on ta ikkagi sellepärast, kuna ta oli blsis ka seal ja nüüd ta on ka siin, klacen, sinu avaldust andis ka soovida, mingi liikuv gif, kus sa approved ennast või mis ja kohe administratiivis. Ma ei viitsi parem rohkem soovida, eksisin shoutis 3 sõnaga, hakati kohe sõimama.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võibolla see % oli tõesti suur, aga ikkagi. Kuperjanov, käis serverit maha tegemas, ikka võeti tagasi, siis on seal mingi Drake, kes on korduvalt sõimanud kaasfoorumlasi. Watafakk, hea admin, kõik 5+, aga administratiivis on ta ikkagi sellepärast, kuna ta oli blsis ka seal ja nüüd ta on ka siin, klacen, sinu avaldust andis ka soovida, mingi liikuv gif, kus sa approved ennast või mis ja kohe administratiivis. Ma ei viitsi parem rohkem soovida, eksisin shoutis 3 sõnaga, hakati kohe sõimama.

Ma ei ole kursis, kuidas Kuperjanov ja Drake on kunagi käitunud, kuid ma võin seda öelda, et nad on ennast tõestanud ning tänu sellele on nad ka osutunud valituks. Mina sain meeskonda tänu sellele, et ma olin pikka aega selle serveri omanik ja juhtkond teab, et ma saan oma tööga hakkama. Järgmine kord, kui keegi hakkab lambist sind või ükskõik keda teist sõimama, tehke sellest pilt või andke kohe foorumis meeskonnale teada, paraku tagantjärgi ei saa me sind aidata.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna siis küsisin millal ucp lahti tehakse. Teemades oli ainult tänane kuupäev ja ennem nad chatis rääkisid millal teevad. Ma ei tabanud lugeda ka ja siis tuli üks endine meeskonnaliige "Mirks" ja hakkas seal capsima ja närvama. Ütlesin midagi vastu ja siis ütles mulle kallis "Drake": Sa banni shoutboxist ei soovi? Kas see on normaalne? Ja siis ma hakkasin Drakele seal vastu koguaeg ütlema ja saingi banni, lausa üheks kuuks. :O

Ma ei tea, aga mina enam sinna serveri tagasi ei lähe, kuna administratiiv on -5.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selline asi tõesti ei ole normaalne ning see peab lõppema. Asi on privaatfoorumis juba üles võetud ning varsti on oodata probleemile lahendust. Veel, palun saada mulle siin privaatsõnum oma foorumi nimega, teeme sulle unbanni, ehk sa siiski tahad veel tagasi tulla.

Muudetud liikme klacen'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Maine Nebulosele käis tõesti mul ka alla, rääkisime seal kilowattidest ja krossikatest ja kui ma ütlesin, et kw on jõud, siis hakati vaidlema vastu, et see on kiirus, Kaspar ja Special oli nendeks, kuna 50cc (4kw) sõidavad kiiremini kui 125cc-sed krossikad, selgitamiseks ei saanud ma isegi aega, et hammasrattaid on muudetud, hüppas järsku chatti "Drake" ja ütles: "Puhkust ei soovi?". Teised hakkasid naerma ja Drake pani banni mulle kuuks ajaks põhjusega "Puhka natuke". Mida ma puhkan kui ma isegi ei tea mis ma tegin? See et ma ütlesin valesti natuke?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Uurisime logisi ning Drake on ilmselgelt teinud vea. Olete unbanned ning juhtkond arutab, mis karistuse Drake saab.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas vana foorumikontoga saab veel sisselogida?

Saab küll.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei tea kas see on bug või ei ole, mul on warning level 100% see drake warning on ka seal veel otsas, pani mulle warni põhjusega mine rahune natuke ja 50%, kus ma tean mis ma üldse tegin kui mul pole kusagil kirjas miks mulle see pandi? Aga foorumis saan ma olla.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.