Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Wallpaperite loos

Soovitatud postitused

Tere,leidsin,et wallpaperitega läheb mul paremini kui teiste asjadega ja hakkasin neid tegema.(ma tean,et ma pole sellel alal hea,aga hea,et ma üritan,proffide arvates on mu wallpaperid 10* 0.9*,aga minu vanustele ja neile,kes ei kasuta PSi meeldib see kindlasti!)

Nimelt teen wallpaperite loose:Et kõigega kursis olla facebook-logo-transparent_copy.pngklikka siia ja hakka fänniks!Täpsema info leiad sealt!

Nime saab muuta vastavalt soovile,ka effekte)

Nüüdsest võimalik saada custom wallpapereid e. sa saad ise valida milline see välja peaks nägema,kuid selleks on sul vaja 7 punkti.1 võit=1 punkt.

1.Hulki wallpaper(loos algab 10 fänni täitumisega,kui wallpaperit ei soovi võid like'da ikkagi ;)):

[spoiler=HULK]hulk_wp.jpg

2.Electric Wallpaper(loos algab 15 fänni täitumisega ja 10 like'i,share'i ja kommentaariga.

facebook-logo-transparent_copy.png Vaata pildilt järgi!)

NB!VÕITJA SELGUB TÄNA KELL 22:00[spoiler=ELECTRIC]

electric_wp.jpg

 

 

 

------------------------------------------------------>

Võitjad:Hulk wallpaper - Elar Veedla

Electric wallpaper - Kuldar Asu

 

 

 

Punktid:Elar Veedla - 1

Kuldar Asu - 1

 

 

 

 

 

 

 

Muudetud liikme wAnabE7'i poolt

“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei soovitaks sul hetkel hakkata veel loosima kuna pilt ei tundu mulle midagi sellist mida paneksin taustapildiks, kuna pilt on liiga väikestes mõõtmetes, seal on mingid kahtlased lillakad plekkid ja teks ei sobi sinna. Wallpaperid pole asi millega nagu eriti facebookis like ja muud säärast koguda. Kui juba asja teha siis peaks see olema vägaki korralik ja nõuetele vastav. See oli minu soovitus kui tahad tee edasi kui võtad mu nõu annet kuulda siis arenda ennast ise edasi, vara veel siukseid asju tegema hakkata.


Logo kujundamine kõigest 2 päeva jooksul

vajuta siia!

1AQNYGV.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hetkel ei kasuta seda keegi,nimi ongi nagu garantii,et kui võidad läbi FB siis saad enda nime(soovi korral)või ilma nimeta.

 

Ei usu, et su tööd oleks piisavalt head, et teha facebooki loose oma wallpaperitega. Ennem õpi tegema korralikus suuruses korralikke wallpapereid.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Aga peaksid teistega ka ju arvestama, ega sa endale neid ei tee, kui loosid.

Võitjaga võetakse ühendust,siis ta ütleb mulle enda reso ja muudan,ega ma ei saa ju igast resost pilti teha,need pildi suurused on lihtsalt näidised.


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võitjaga võetakse ühendust,siis ta ütleb mulle enda reso ja muudan,ega ma ei saa ju igast resost pilti teha,need pildi suurused on lihtsalt näidised.

 

Kui sa teed suurema kui vaja, siis selle saab lihtsasti paika panna. 1280x1920 on kõige tavalisem, see läheb kõigile arvatavasti kõigile.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ahahahahha :D Anna mulle palun 1 monitor, mille reso on 1980x1080.

http://www.klick.ee/monitorid.html

http://www.euronics.ee/tooted/Filter/s/528/tahvelarvutid-ja-arvutid/monitorid

 

 

oeAG6N9.png

 

See reso võib mõne üksiku ekraaniga toimida, aga levinumate hulgas ei ole see kohe kindlasti.

Wut?
RpS_smile.gif
Kõige tavalisemad on 1280x720, 1980x1080, 1280x1024.

 

SÄÄD?

//Selline info ei pea tulema HDTaneli videotest. Piisab lihtsalt asjaga natukene kursis olemisest.

Muudetud liikme Winston'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Arvata on, vaata millised need "wallpaperid" välja näevad.

Leian googlest mingi minutike otsides samal teemal kenama.

 

Kogu see topic on mingi nali, teinud oma blogis see suur loosimine...


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See electric wallpaper on üldiselt ebakvaliteetne junn, mis seal tehtud on 2 stock wallpaperit või siis mingi paint bucketiga tagataust ja c4d render overlayga peale vms iganes ja siis üks kaks lightning layerit ( kui isegi need teed ) ja ülejäänud contrast/levels/photo filter.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See electric wallpaper on üldiselt ebakvaliteetne junn, mis seal tehtud on 2 stock wallpaperit või siis mingi paint bucketiga tagataust ja c4d render overlayga peale vms iganes ja siis üks kaks lightning layerit ( kui isegi need teed ) ja ülejäänud contrast/levels/photo filter.

 

Sa oled suhteliselt üleolev ja diskrimineeriv kõikide tööde suhtes, sa ei anna mingit asjaliku tagasisidet aga halvustama oled kõva vend.

Viskaks suurelt pilgu oma töödele, sa ei ole ka veel photoshop mastermind, annad tagasisidet siis midagi millest reaalselt abi ka on mitte mingit sitta.

Thanks for reading.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Sa oled suhteliselt üleolev ja diskrimineeriv kõikide tööde suhtes, sa ei anna mingit asjaliku tagasisidet aga halvustama oled kõva vend.

Viskaks suurelt pilgu oma töödele, sa ei ole ka veel photoshop mastermind, annad tagasisidet siis midagi millest reaalselt abi ka on mitte mingit sitta.

Thanks for reading.

You should watch what u wrote!

 

See electric wallpaper on üldiselt ebakvaliteetne junn, mis seal tehtud on 2 stock wallpaperit või siis mingi paint bucketiga tagataust ja c4d render overlayga peale vms iganes ja siis üks kaks lightning layerit ( kui isegi need teed ) ja ülejäänud contrast/levels/photo filter.

Ei kasutanud ühtegi wallpaperit kõik on ise tehtud, võtsin filtri alt ainult ühe pildi!

 

Mida te siin õige mölisete,kui ei meeldi siis tehke ise,mitte ärge hakkake mu ajusi siin nussima!

Ma saan aru,et kui te ütleksite,et ei meeldi,aga teie siin ainult inisete,ega te ise ka alguses mingid masterid polnud!

Muudetud liikme wAnabE7'i poolt

“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.