Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Minu teekond läbi runescape. Pikk jutt + hunnik pilte

Soovitatud postitused

Mängima hakkasin ma rsc lõpu poole, seda suhteliselt edukalt saades combat 43-na fishing 78/79(ei ole kindel) Hiljem treenisin ma combatit mille sain rsc lõpuks 58. rsc ajal oli mul palju kasutajaid mille paroole tihtipeale unustasin.

sellest ajast on olemas veel kasutaja igivanamees(tean selle parooli)see on küll praeguseks banned kuid siiski.

Eelmisel sügisel alustasin ma uue range/2h purega(easy__t0__ko) mis oli pikka aega lvl 30 piires selle ajaga sain banka kogutud palju black ja mithril relvi. kui range 60 sain siis otsustasin def 40 teha. Kui def 40 oli saavutatud siis tegin lõpuks memberiks (olles range 66) kui ma olin juba range 70 siis tegime sõbraga võidu kuni 77. Ta on ikka range 78, ma müüsin kasutaja maha olles range 81 ja def 45. Sellest kasutajast tuli hiljem melee based def 45 pure. Uus omanik tegi hiljuti def 70. Selle kasutajaga sain ma 7mil scammi ja quitisin hiljem. Pärast seda sain ma sõbralt kasutaja I_Mervyn_I See oli combat 43 siis. (märts 2007) Selle kasutajaga liitusin siis ka neopures.(omal ajal oli hea purede klann) Mingil hetkel member olles saavutasin statsid 43 70 1 pray 31

Suve alguseks oli cons 55 banked , raha oli olemas isegi et kuskil 75 teha, kuid quitisin.

sellel hetkel jäi cons 41 seisma.

mingil hetkel suvel sain scammi kasutajaga, igaljuhul parool oli muutunud suve lõpuks. Kui kasutaja tagasi sain oli pangas 23miljonit.

Tagasi saades hakkasin kiiruga Bedain campis prayer potionitega treenima.

Seal saigi paari päevaga str 73-77 tehtud.

07sept16202742bj9.png

Siis tuli juba kooli tõttu rohkem vahesid sisse ja edasi muutus lvlite saamine pikemaks.

Kuid vahepeal enne vahepealset str lvl goali 80-t sai tehtud def 45, torso ,mith gloves. 1 oktoober saigi saavutatud str 80.07okt01161317yq6.png

Peale seda lvlit tuli Vahele quit sellel kasutajal, mängisin main kasutajaga.

Mainil sai siis kiiruga tehtud combat 95-99, et liituda ambrosiasse hiljuti sai tehtud mainiga Desert treasure quest ning total 1300 millega asi piirdus, rsist sai quititud. Vahepeal sai küll tehtud skiller kus peal on 250k feathers, kuid see selleks. Esialgu oli plaanis oktoobris teha koos sõbraga kahekesi tank ranger, kuid ta otsustas et ta mängib enda kasutajaga edasi. Sain siis longrangega def 43 ja range 43 tehtud, siis vaevarikkalt 47 , ning edasi tegin vahelduva eduga rapid. 12november otsustasin ma oma sammud duel arenale seada nii maini kui ka tank rangeriga. Päev lõppes edukalt olin kokku kahe kasutaja peale 50mil up. (lisan pildid) Järgmine päev oli see kõik läinud, hiljem õnnestus veel kuskil 10mil up saada ja see oli kõik. Edasi läks kõik tavaliselt, kuni 9 detsembril sain runepurega muted, ning 19 detsember sain lõplikult banned, last chance denied. 5päeva hiljem sain mainiga combat 102, milleks see jäigi. 8 jaanuar surin bounty hunteris nii et kaotasin umbes 3milli. + 8 jaanuar saavutasin total 1300. Nüüd on main kasutaja müügis päris raha eest.

Staked tangil: Enamust ei pildistanud, sest tegin sama inimesega järjest.

07nov12134046mw6.png

07nov12140848ja5.png

07nov12153709qb3.png

07nov12151952kw2.png

Ainus mainil pildistatud stake võit:

07nov13165030jq3.png

Suurim kaotatud stake: 20mil -.- See oli ainus kaotus sellele isikule. hiljem võitsin tagasi selle

07nov13170650pt0.png

 

Mõned lvlup pildid:

07nov15175313wg9.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Neid on päris palju olnud, alles on 3 kasutajat, skiller millel fish 99 banked + 150k willows, tank mille bank suht tühi, +main mis müügis. skilleri ja tangi jätan seisma nende eest ei saa nagunii midagi. Kuid jah main annan odavalt ära, kaasa saab kogu info , ja kasutame mm

ahjaa unustasin mainida et vahepeal oli sõbraga veel kasutaja nimega rainer160, selle tegin mina üksinda lvl 67-92

[email:1stmcizk]kennimsn@hotmail.com[/email:1stmcizk]

 

tahaks tänada ka oma ema, isa, Mervynit, ning Kalevit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kena kasutaja, Panka tahaks ka näha :)


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
vahelduseks sobib sellinegi :P

Panka ei avalikusta, bankeril on ainsana midagi alles.

muu suht tühi

 

Kui küsida tohib, siis palju su panga ~~ väärtus on?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Järjekordne Obby Ringer. Tänu ühele jordile kaotasin kunagi 50m.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.