Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Logo Serverile! [Swallow Servers]

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Oota, maksad või pean tasuta tegema?


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei usu et sa saaksid endale ''logo'' tasuta. Sa peaksid selle eest ka mingi raha välja käima ,kuna uhkema

logo tegemine on suur töö ;) otsi googlest mingi ''free logo creator online'' ja saad tasuta ja kergelt asja ise

ära teha ,logo mille nii teed on küll algeline ,kuid tasuta sa paremat ei saa ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jumal küll, tõsiselt, koguaeg ei pea see € vahtima taskutes? Ma teen sulle, ole rahul ja tasuta. Mäkerdan midagi mis on väärt ka midagi, ma loodan, kuid ma ei ole kindel,et teen sobiva.

 

 

Tegin hetkel suvalt, 6 tükki, saad ise valida, kui sulle ükski siit meeldib, siis palun.

Kui soovid veel midagi siia peale ja timmida midagi kontakteeru PM teel ja räägime edasi.

dn.png

ab123cd.png

asdasdasd.png

 

dgdgdgd.png

rhrthr.png

SW1.png

Muudetud liikme Serious'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei usu et sa saaksid endale ''logo'' tasuta. Sa peaksid selle eest ka mingi raha välja käima ,kuna uhkema

logo tegemine on suur töö ;) otsi googlest mingi ''free logo creator online'' ja saad tasuta ja kergelt asja ise

ära teha ,logo mille nii teed on küll algeline ,kuid tasuta sa paremat ei saa ;)

Teeme nii, et igaüks räägib enda eest ikka. Sina ei tea, kas siinsed GFX'iga tegelevad inimesed nõuavad iga näpuliigutuse eest raha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Me rääkisime profesionaalsest logost.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tead, kui palju vaeva läheb profesionaalse logo tegemisele? Ei tea? Okei, ole kuss siis.

Teen sulle ka mingi kerge logo.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Me rääkisime tõesti kahjuks või õnneks profi tööst. Internettis maksavad juba suhtleiselt algelised logod üle 20euro.

Mis tähendab et korraliku proffitöö eest võid ennast prügikasti kõrvale maksta. Kuna foorum on tehtud selleks et OMA

arvamust avaldada siis ei ole vaja kohe minu või kellegi teise arvamust kritiseerima niimoodi hakkata. Loomulikult on

võimalik tasuta saada ,see pole välistatud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no cmon mingi 5€ pole ju palju investeerida logosse. kui pole valmis investeerima, ei tule asjast tavaliselt midagi välja ka. vaadake HV foorumisse, vähesed pakuvad logo eest alla 50€. tasuta-tasemel logoga peaks iga inimene hakkama saama, kui natukenegi viitsimist on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tead, kui palju vaeva läheb profesionaalse logo tegemisele? Ei tea? Okei, ole kuss siis.

Teen sulle ka mingi kerge logo.

 

Serveri logo tegemine sul küll mingit vaeva ei võta. Sa ei pea talle tegema mingit logo raamatut sellega kaasa. Ma vaatan, et sa ise midagi ei tea. Suht hardcore Apple kujundajad koos siin. Logosid tehakse netis dajooba tasuta, kus maal eestis nii kitsaks mindi, et serveri logode eest hakkatakse küsima raha.

Muudetud liikme IamNyan'i poolt

b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Serveri logo tegemine sul küll mingit vaeva ei võta. Sa ei pea talle tegema mingit logo raamatut sellega kaasa. Ma vaatan, et sa ise midagi ei tea. Suht hardcore Apple kujundajad koos siin. Logosid tehakse netis dajooba tasuta, kus maal eestis nii kitsaks mindi, et serveri logode eest hakkatakse küsima raha.

Tasuta logosid võid sa leida küll, aga nendega kaasnevad kasutus õigused ei ole just meeldivad. 12-50 EUR logo eest ei ole midagi välja käia, oma vabast ajast mingi aitäh'i eest ei ole küll midagi mõtet tasuta teha(On ka mõned erandid). Ma ei räägi nendest kes on veel algajad, ma räägin nendest kes on seda asja juba aastaid teinud ja tahavad tulevikus selle kulult raha teenida. Ja tõsi on hoopis see, et eestis on inimesed vägagi kitsid, kui tahad midagi suurt ette võtta tuleb selle kulul ka raha välja käia. Pole firmat ilma investeeringuteta, selle all ei mõtle ma ainult raha vaid ka aega. Sellegi poolest tee mis sa teed, aga aeg on raha. Kui sa ise ei ole kogenud sellel alal siis ei maksa kohe hakkata kritiseerima, logo disainimine on töö nagu iga teinegi ja ma ei arva, et sa teeksid tööd tasuta.

"If you're good at something, never do it for free." - The Joker

Muudetud liikme wizardsgfx'i poolt

Logo kujundamine kõigest 2 päeva jooksul

vajuta siia!

1AQNYGV.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tasuta logosid võid sa leida küll, aga nendega kaasnevad kasutus õigused ei ole just meeldivad. 12-50 EUR logo eest ei ole midagi välja käia, oma vabast ajast mingi aitäh'i eest ei ole küll midagi mõtet tasuta teha(On ka mõned erandid). Ma ei räägi nendest kes on veel algajad, ma räägin nendest kes on seda asja juba aastaid teinud ja tahavad tulevikus selle kulult raha teenida. Ja tõsi on hoopis see, et eestis on inimesed vägagi kitsid, kui tahad midagi suurt ette võtta tuleb selle kulul ka raha välja käia. Pole firmat ilma investeeringuteta, selle all ei mõtle ma ainult raha vaid ka aega. Sellegi poolest tee mis sa teed, aga aeg on raha. Kui sa ise ei ole kogenud sellel alal siis ei maksa kohe hakkata kritiseerima, logo disainimine on töö nagu iga teinegi ja ma ei arva, et sa teeksid tööd tasuta.

"If you're good at something, never do it for free." - The Joker

 

Kui sa oled nii profesionaalne, ja ei tee tasuta, siis mida sa siit teemast otsid? Mul pole midagi tasuta tegemise vastu, aga ma pole ka nii hea. Ma ei küsi ühegi photoshopi töö eest raha. Muideks, Nyan töötab minuteada kontoris ja teeb pilte/logosid jms. (Nii ta ütles oma blogis) Sa räägid siin firmadest, aga kas sa arvad, et kommuun on mingi firma?

Ka algajad, kes natuke midagigi teavad, võivad teha ilusa ja puhta logo, mis ei võta üldse aega. Kasvõi 1px must/tumehall stroke + 2 erinevat värvi sõna võivad teha minujaoks juba täiesti kõlbava kommuuni logo. Ka Serious tõi ennem välja mitmeid logosi, mis minujaoks kõlbavad küll.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa oled nii profesionaalne, ja ei tee tasuta, siis mida sa siit teemast otsid? Mul pole midagi tasuta tegemise vastu, aga ma pole ka nii hea. Ma ei küsi ühegi photoshopi töö eest raha. Muideks, Nyan töötab minuteada kontoris ja teeb pilte/logosid jms. (Nii ta ütles oma blogis) Sa räägid siin firmadest, aga kas sa arvad, et kommuun on mingi firma?

Ka algajad, kes natuke midagigi teavad, võivad teha ilusa ja puhta logo, mis ei võta üldse aega. Kasvõi 1px must/tumehall stroke + 2 erinevat värvi sõna võivad teha minujaoks juba täiesti kõlbava kommuuni logo. Ka Serious tõi ennem välja mitmeid logosi, mis minujaoks kõlbavad küll.

Ma lihtsalt räägin asjasse kaasa nagu nad tegelikult on. Tundub, et sellekoha pealt on igal ühel oma arvamus ja olgu siis nii. Mina selle kohapealt ei viitsi enam vaielda.


Logo kujundamine kõigest 2 päeva jooksul

vajuta siia!

1AQNYGV.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma lihtsalt räägin asjasse kaasa nagu nad tegelikult on. Tundub, et sellekoha pealt on igal ühel oma arvamus ja olgu siis nii. Mina selle kohapealt ei viitsi enam vaielda.

 

Nõustun. Adminid/moded, paneks teema kinni äkki? :P Arvan, et kõik on öelnud mida vaja.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.