Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Taypo Meisterdab | Beginner | Loving it ♥

Soovitatud postitused

Taheti värve, palun väga (H)

 

Meeldib/Ei Meeldi/Mida Parandada?

 

Colorful21.png

 

Normaalne, nn "mosaiik" taust suht meeldib mulle.

//Mis pall renderi taga on? Ei sobi sinna imo.

Muudetud liikme ..Marko..'i poolt

RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Too 'Pall' on backgroundi üks osa mitte eraldi render.

 

Aga no rohkem arvamusi pildi kohta ?

 

Kui see on backgroundi osa ja sul selline mosaiik background, millel iga lahter on enda värvi ja siis keskel tuleb pall, suht imelik. Aga no see ei jää niiväga ette ka, nii et pole hullu.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siit tuleb, siis tänane enda valikul tehtud pilt. Mõtlesin ,et prooviks midagi lillat ja oraantzikat , otsisin välja pildid ja tegin esimese backgroundi valmis.

 

EsimenePre1.jpg

Peale seda lisasin renderi ja hakkasin värvide kallal tegutsema, ja ka nagu näete sain aru kuidas neid bordereid tehakse :)

 

TeinePre1.jpg

Pilt hakkas juba looma, nüüd on vaid lisada veel värvid , tekst ja muu vajalik. Muidugi võib jälle öelda ,et pingutasin värvidega üle aga mul isiklik soov nende vastu, nad teevad pildi süngemaks ja silma paistvamaks ja seda ma just enda töö juures tahangi.

Who.jpg

 

Kõike kõige paremat !

ITypo

​Sooviks teada mis font see on :)


Zed_Signature.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
That Blurred lightning gave me cansur dolan.

 

Ma ei tea tore oleks kui tagasisidet tuleks, kasvõi mingi negatiivset lõrinat.

 

masackinjubedalt.jpg

Mulle ei meeldi see 'logo' moodi asi seal taga, muidu suht okei, aga ütlen ausalt, mulle väga ei meeldi.


“ Train easy, win hard ”

- Kaimar Ennika

train_hard_win_easy.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mulle ei meeldi see 'logo' moodi asi seal taga, muidu suht okei, aga ütlen ausalt, mulle väga ei meeldi.

 

See logo moodin asi ei sega imo. Minuarust väga norm töö aga kuidagi ühesugused kõik tõõd sul imo. (Bg, render, fractalid) Poovi smudgemist, c4d jne. ka.

Muudetud liikme ..Marko..'i poolt

RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Noss on päris hea ja, pea 2 korda parem kui sina vms, aga kuidagi ebakvaliteetne render on tema tööl.

 

 

Aitäh.

Rendereid katsun alati otsida normaalseid,kuid vahel on ja poolikud või vigased. -.-:) Typo su enda tööd on ka 5+ :)


Vana lõpp on millegi uue algus !! (Uued Diiselrongid tulnud)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
W sakkide vahed võiks veits smoothimad olla ja ma loen siit rohkem välja talawood kui lalawood. L võiks õiget pidi olla ikka.

 

Tänud, Keerasin ta õigetpidi ja tekst 'SMOOTH' ja softbrushiga ääred üle, tuli ka klassi poolt positiivset tagasisidet.

 

Lala.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.