Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Youtube Channel HD Sharkk [ AIDAKE KUTTI :) ]

Soovitatud postitused

Tervist, küsis siis minu käest abi, et postitaksin vahvlisse tema youtube kanali

 

http://www.youtube.com/user/HDSharkk

 

Vaadake üle ja jätke oma feedback siia või siis kanali commentitesse .

 

Soovis teada :

 

1) Mis videosi teha

2) Kui tihti teha

3) Kui pikki teha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

1: Tehke mängudest

2: tehke vähemalt Daily videos

3: 13-15 minutit - et osi oleks suht normaalselt

 

Sedasi ma soovitaks ;) Edu muidu talle


Knock knock! <span style=✊"><span style=🚪">Who's there?<span style=❓">Daisy<span style=🌺">Daisy who?Daisy me rollin' they hatin' rfpozmEsQkGrhICq5LJW_RP4al5S.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega HDTanel väljendit "HD" välja ei mõelnud, ei mõelnud ta ka välja seda, et seda nimes kasutada. Ei mõelnud ta ka gaming videote tegemist välja. See, et ta kõige kuulsam on, ei tähenda, et ta kõige algataja on.

 

See ka, et HDTanel teeb täiesti teises stiilis videosid, kui ükski teine Eesti gaming YouTuber. Nii palju kui ma olen näinud, pole ühtegi HDTaneli järgi tegijat Eesti YouTube osas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
neid wannabe "hdtaneleid" on terve yt täis. plz no moar,

plz

 

See HD ei ole mingi kuradima HDTaneli copymine.

Kuigi tegelikult kui aus olla siis see esimene ja ainuke vid mis seal kanalil on, on tegelikult 480p, mis ei ole HD o.o, mis jätab küll mulje, et sa pigem copyd.

 

Kanalist:

- Sa ropendad liiga palju

- Sa ajad liialt seosetut teksti, tutvustus ja plaanid ? Kuhu jäid tutvustus ja plaanid, kadusid sinna nonsense teksti vahele ära?

- ``Ai blää ma ei tea, karje´´ võiks nagu mingit juttu ka suust välja tulla vahelduseks oigamisele ja karjumisele.

- Ropendamisega saad sa kindlalt omale palju väiksed fänne, see läheb neile kõvasti peale. Sõna ``türa´´ on videos sees siis vaatavad nad kindlasti ka su ülejäänud videosid, kuid tõsisele ja vanemale pixli tagujale ei läheks su videod peale ja teenid omale välja esimesed haterid.

- Mängida võiks ka vanemaid indie mänge.

 

Idee poolest kui sa ei püsi ainult minecrafti juures, võiks teha kindlasti ka mängututvustusi, uurida mängu ajalugu, fakte jms.

 

 

Kui sa karmi kriitikat ei talu, ei oleks sa pidanud siia teemat tegema ja võid lahkuda.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei pidanud silmas "hd" kasutust, vaid üleüldse seda wannabe "progamingut"

 

OT: võtame ühesõnaga kokku sinu kanali: pask

 

Et kui HDTanel teeb videoid, siis teistele on see keelatud? Mine arene.

Aga muidu, vähem ropendamist, vähem venitamist, rohkem asjalikku juttu ja on juba päris normaalne. (Y)

Tee iga nädal vähemalt 1 video, alla 5 minuti videod on suht mõttetud, ja tee mingeid mängude tutvustusi, game play'sid jne.


25iyyck.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis tegid, et kanal kinni läks? Oleks tahtnud ka mõnda video näha :).

 

"Konto on peatatud YouTube'i rämpsposti, mängude ja eksitava sisu eeskirjade või muude teenusetingimuste korduva või ränga rikkumise tõttu."


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.