Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

HISEC

http://www.youtube.com/user/EstoniaGamers78

ÜKS UUEM VIDEO:

http://www.youtube.com/watch?v=X0cTs5FLDws

Half-Life 2: Eesti - Osa 7 - "3HP-st piisab"

 

Kuna panin tähele, et päris paljud teised ka promovad oma channeleid siin, otsustasin enda oma ka siia visata. Oo üllatust, see on järjekordne gaming channel. Siia channelile videoid tehes olen üha rohkem ja rohkem oma videote tegemise skille arendanud. Oma kõige uuemate videotega (enda arust) olen nüüd põhimõtteliselt Let's Playde recordimise, video editimise ning audio editimise masterinud. Võibolla heast sisust ja jutust jääb veel puudu, selle kallal veel töötan ning igasugused soovitused on oodatud.

 

Praegu ma muud teilt küsida ei oskagi, kui visake pilk channelile peale, likege neid videoid, mis teile meeldivad ning subscribige, kui tahate olla kursis minu tulevaste videotega!

Muudetud liikme FivE615'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Said ka subi. Jälgin su Half-Life 2-he episoode hetkel. Ise Half-Life 2-he fän suht, tõmban vist uuesti :P

//Muidu, seal video alguses "parimaks elamuseks kasuta kõrvaklappe" pane sinna niimoodi: "Parimaks elamuseks kasuta kõrvaklappe & 720 p"

Muudetud liikme ..Marko..'i poolt

RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Said ka subi. Jälgin su Half-Life 2-he episoode hetkel. Ise Half-Life 2-he fän suht, tõmban vist uuesti :P

//Muidu, seal video alguses "parimaks elamuseks kasuta kõrvaklappe" pane sinna niimoodi: "Parimaks elamuseks kasuta kõrvaklappe & 720 p"

Ma ilmselt ei hakka "720p" lisama, kuna selle ütluse põhjuseks on enamuselt see, et audiot töödeldes ma lisan bassi ja kõige parem heli ei tule ilma kõrvakateta. Aga võibolla isegi lisan mingi hetk tolle sinna lisaks, lihtsalt praegu on mõned videod juba ära renderdatud ning valmis uploadimiseks, et ei hakka selle muudatuse pärast re-renderdama, aga tulevaste videotega kaalun seda.

 

Ty sub eest btw.

Muudetud liikme FivE615'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Hakkan ilmselt uuesti videosid tegema, kui hardware shipment kohale jõuab. Võib-olla isegi suurem fookus saab olema livestreamimisel.

Muudetud liikme FivE615'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Videod on hakanud jälle tulema. Hetkel üritan Half-Life 2 lõpuni teha, kuid vahel updaten ka enda original Half-Life LP-d, kui liiga palju HL2 järjest mängimine ära väsitab. Olen alustanud ka Minecrafti let's playd, mis on ainult veidi originaalsem tüüpilisest MC gameplayst. Seal ma mängin vanu MC versioone ning sean endale goali. Kui see goal on tehtud, läheb järgmiseks seasoniks, versiooniks ja goaliks.

 

Nagu alati, ootan konstruktiivset kriitikat. Kui mingi asi mu videote kohta peaks kedagi teist häirima, palun andke teada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.