Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas tõsiselt kedagi ei kotI?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tundub küll ,et kedagi ei kotti see teema .

Moderaatorid ikka ebaaktiivsed (mõned on aktiivsed ka).

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sorry, aga seal pole mingit tõestust siiski.. On lihtsalt jutt, et ta tahab osta jne. Oleks seal kuskil siis kirjas, et ta sai sisse kasutajaga või midagi sellist. Praegu on selles tõestuses sul ainult jutt, et ta tahab osta, mitte et ostis selle ära. Selline jutt on täiesti tavaline, kui kellegil huvi on. Mul on selliseid PM-e endalgi praegu postkastis ja see ei tähenda, et nende saatjad kohe scammerid oleks. MSN-chatist ei loe ka välja, et ta kasutaja kätte sai või midagi sellest. No offence...Kuid jah, kahtlane on see, et ta pole seal teemas ennast kuidagi kaitsma asunud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sinu enda sõnad:"Kogu see kupatus on lõppudelõpuks ikkagi minu enda süü...olgu see teistele hoiatuseks." ütleb üsna ära, miks see teema niipalju tähelepanu ei saa.


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas sa oled idioot, edi? Ta ei lasnud kasutajat üle...ta võttis mu kastajalt asjad ära... fakk loe läbi ka teema äkki???

 

Ja nüüd siin niimoodi närvitsemine aitab rängalt kaasa? Moderaator annab asjad tagasi v? Edi ütles õigesti, et MSN chatist tõesti välja ei loe, et ta oleks kasutajaga sisse saanud, seega ei ole mõtet teda idioodiks sõimata. Kuigi jah mina leian ka tõesti, et seal ei ole suurt rohkem tõestust vaja, et kasutaja ära bannida.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas sa oled idioot, edi? Ta ei lasnud kasutajat üle...ta võttis mu kastajalt asjad ära... fakk loe läbi ka teema äkki???

Vahet ei ole ju eriti?? Ma polegi väitnud, et ta kasutaja üles lasi. Et kasutajasse sisse saada ja asjad üle lasta, selleks on ka vaja parooli ja sisse logida.. Lugesin teema päris mitu korda läbi.

Scammerite teemad jäävad ikka teise alateemasse ja see ei ole ka mingi erand.

 

//Minu viga natuke ka. Ei märganud teemas neid teisi tõendeid peale ühe pm-i ja siis msn vestluse. Bannisid ära ta.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.