Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

kuhu Sina suveks tööle lähed?

Soovitatud postitused

eelmise aasta link: http://vahvel.net/showthread.php?146891-Kuhu-teie-l%C3%A4hete-suveks-t%C3%B6%C3%B6le

 

 

Keegi planeerib suveks tööle ka minna või niisama puhata ?

Ise peaksin saama tutvuste kaudu Soome tööle, aga kui sinna ei saa, siis kindel koht on olemas Saku õlletehasesse :)


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
eelmise aasta link: http://vahvel.net/showthread.php?146891-Kuhu-teie-l%C3%A4hete-suveks-t%C3%B6%C3%B6le

 

 

Keegi planeerib suveks tööle ka minna või niisama puhata ?

Ise peaksin saama tutvuste kaudu Soome tööle, aga kui sinna ei saa, siis kindel koht on olemas Saku õlletehasesse :)

 

Ise elan Sakus (Y) Aga et offtopic poleks, siis vaatab, loodan mängida palju jalkat, juuli keskel Ungarisse võistlustele. Aga arvatavasti käin ka isal appi maja peal ehitamas.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pole varem kunagi käinud suvel tööl. Tahaks mingisugust flaierite jagamist vms, kuna olen alles 13.

Füüsiline töö eriti ei istu :D ja ajalehti ning jäätist ei tahaks ka eriti müüa.

 

Sinul soovitaks vast Malevasse minna :)


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Seal just ongi füüsiline töö ju :D

 

no issandajumal, see nii kerge töö, et sa ise ka ei usu :)


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arvatavasti elatun veel vanemate pealt niikaua kui seda lapsepõlve veel on :) Ei hakka oma selga veel ära nussama selle maasika korjamisega :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Täpselt! :D

 

nojah, aga kui oled +15-16 täis oleks ikka mõistlik endale juba töökoht soetada, alati ei saa vanemate peale loota.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nojah, aga kui oled +15-16 täis oleks ikka mõistlik endale juba töökoht soetada, alati ei saa vanemate peale loota.

Seda küll. Olen ma hetkel 15, kuid nt siin vahepeal ikka kui vaja maja ehitada isal v sõpradel, siis ikka aitan. Siis töötan ainult suvel 1-2 kuud, kui midagi suuremat vaja osta endale oma raha eest.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

LepaMC, sa kardad vist arvutist eemal olla...füüsiline töö on eos norm kaup :)

Kuid pikapeale viskab tõesti üle.

See maleva 1-2 nädalat ei tohiks küll raskusi valmistada :D.

 

Ise käin seal kus parim palk ja parim töö, ehk võimalikult kerge töö, võimalikult suure palgaga. :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Ise käin seal kus parim palk ja parim töö, ehk võimalikult kerge töö, võimalikult suure palgaga. :)

Sellistele kohtadele on metsikult suur konkurents, ma usun. Endal välispraktika tulemas, seega mai-juuni kindlalt tööl ning loodetavasti ka edaspidi. Ära end päris tappa ei tahaks, kuna töö on füüsiline ning samas tahaks korralikult lebotada samuti ~kuu. :D Üldpildis võib öelda, et ehitusele siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma müün ruuni kulda ja teenin rohkem kui teie :D

 

//Kiviõli motokrossile ka arvatavasti tööle, saab ATV-dega ringi sõita ja aeda paranda.

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võistlustele kohtunikuks ,rohkem kuhugi mujale ei lähe

Võiks olla üks sama töö ,mis eelmine kuu oli ja nii kuu aega järjest ,siis oleks hea palk ikka.

Sain 50eurot päevas aga kahju ,et üks päev ainult :(


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sellistele kohtadele on metsikult suur konkurents, ma usun. Endal välispraktika tulemas, seega mai-juuni kindlalt tööl ning loodetavasti ka edaspidi. Ära end päris tappa ei tahaks, kuna töö on füüsiline ning samas tahaks korralikult lebotada samuti ~kuu. :D Üldpildis võib öelda, et ehitusele siis.

Endal ka algab 20.mai välispraktika, aga noh, ilma palgata see :(. Vähemalt on kodu ligidal ja 3 nädalaga saan ära tehtud. Peale välispraktikat loodan, et saan sinna samasse kohta tööle jääda, aga siis muidgugi korraliku palgaga. Tööks oleks siis keevitamine, kuid vaevalt, et ma seda eriti seal teha saan. Pigem pannakse materjali ette valmistama. Loodan seal tööd saada ka järgmised kaks aastat kooli kõrvalt..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

nojah, eksamid ja möllud võtavad juba terve juunikuu ära, aga ikkagist peab käima tööl ka natukene, loodetavasti saan ise veel vähemalt pool juuli kuud puhata ja tüdrukuga rahulikult aega veeta, siis edasi tööle ja paari kuu pärast kolin kodust ka välja :)


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise olen mitu suve feilinud kuna, ei leia töökohta, kus tahetakse paariks kuuks kedagi ainult. Samas tahaks normaalset tööd teha, mitte rapsida kuskil põllul. Ei ole lihtsalt minu teema see rassimine palavaga. See aasta võtan tuimalt ette ja lähen ametlikult tööle ja ei ütle, et 3ks kuuks. Kui suvi läbi ütlen, et sain parema pakkumise ja tõmban tuld.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ise olen mitu suve feilinud kuna, ei leia töökohta, kus tahetakse paariks kuuks kedagi ainult. Samas tahaks normaalset tööd teha, mitte rapsida kuskil põllul. Ei ole lihtsalt minu teema see rassimine palavaga. See aasta võtan tuimalt ette ja lähen ametlikult tööle ja ei ütle, et 3ks kuuks. Kui suvi läbi ütlen, et sain parema pakkumise ja tõmban tuld.

 

Mdea; mulle just meeldiks nt. põllul rapsida kuna seal saab rahulikult kena päevituse, aga jällegist liigne kuumus on jah...halb...


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suvel käisin maasikaid, vaarikaid, mustikaid korjamas. Selle töö vastu pole midagi.

Ilmselt satun see suvi ka sinna maasikapõldude vahele, niiet töökoht on olemas! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Suvel käisin maasikaid, vaarikaid, mustikaid korjamas. Selle töö vastu pole midagi.

Ilmselt satun see suvi ka sinna maasikapõldude vahele, niiet töökoht on olemas! :D

 

Veab :D


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.