Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Vabandust, et nina siia sisse topin, aga seda vastust võidki ootama jääda...Parem kontakteeru Amichie'ga läbi skype: Markus Pint - vastab kah kiiremini.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vabandust, et nina siia sisse topin, aga seda vastust võidki ootama jääda...Parem kontakteeru Amichie'ga läbi skype: Markus Pint - vastab kah kiiremini.

 

Ma usun, et ennem saab ta selle vastuse Henrylt kui Amichielt.

Viimane kord kui ma Amichiega skypes rääkisin, ei vaevunud ta isegi lugema mida ma kirjutasin.

Kõik ei ole pugejad nagu sina ;)


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõik ei ole pugejad nagu sina ;)

 

kui ma õigesti mäletan, hakkas tema üldse minuga rääkima mitte mina temaga niiet mis valemiga ma pugeja olla saan :D pole talt palunud midagi, lihtsalt küsinud ja ta on nõustunud mõne asjaga.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tehti siin päris kaua aega teema, kus Martin sai Administraatoriks ja ta kirjutas nimoodi

 

"Hey,

 

Tänasest olen mina, Martin, uus administraator. Tehnilise poolega jääb tegelema ikka Henry. Minu osaks jääb põhiliselt teie murede ja probleemide lahendamine, seega ärga kartke mulle PM'i saata. Kellel tekib mingeid küsimusi, siis vastan neile meeleldi.

 

 

Martin"

 

Seega soovitan sul temale PM saata, sest tema tegeleb murede ja muude asjadega!


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah, mulle ei ole kunagi istunud inimestega suhtlemine ja probleemide lahendamine, kui need just ei ole tehnilised. Aga kuna sa nii avalikult soovid vastust siis ma otsisin su PMi ülesse ja vastan ka avalikult.

 

Probleem jälle.. See asi juba hakkab tüütuks muutuma ausaltõeldes, mis moderaatorid siin töödanud on, mingid tattnokad kes ei oska oma tööd teha või mis värk on? Võiks natuke asja uurida kes miks unbanned saanud jnejne.v

 

Juba esimene lõik PMist ei meeldi mulle, moderaatorid on tattnokad ja ei oska tööd teha. 99% juhtudest on see vale ja ei ole mõtet kellegi eksitust kohe hakata laitma ja neid sõimata.

 

Justnimelt sain unbanni ja see samune debiilik jälle reportis, et miks ma unbanned ja see pros... blabla mode olevat mu uuesti banninud. Pole mingi nädal kindlasti isegi vahvlis käinud peale unbanni saamist viimasti korda ja tulen täna heast peast uurin mis värk on ja banned.

teema link;

 

Kõik inimesed ei ole debiilikud ja Prosinecul on ka nimi, seda ei ole raske vaadata. Sa ise andsid lingi teemale kus ta võtab sõna. See on märk austusest kui sa kasutad kellegi õiget nime.

 

Mind unbannis uus administraator nimega ning ennem seda unbanni bannis mind loom ja seletasin talle ära ning ka teile ja tahtsite, et ma võtaks loom'a käest vastuse ning ta ütles, et ei oska midagi õelda ja võtaks adminiga kontakti. Kuna te olite hõivatud mitu päeva ja ei vastanud võtsin ühendust teise adminiga (Martin).

 

Martin tegi otsuse kuulates sind ja kasutades meie otsingut, samuti toetudes minu eelmistele sõnavõttudele. Juhtkond aga oli selle vastu ning meil on juhtkonna sees demokraatlikum protsess kui mujal foorumis, seega tuli otsus, et meie kasutajate kaitsmiseks me vaatame juhtumeid eraldi ning see ei loe kus on pettus toime pandud.

 

Oleks tore kui ma saaks ikka selle unban jälle, uskuge mind mul on väga imelik juba tüüdata selle ühe ja sama probleemige juhtkonda!

 

Ootan vastust,

-C.

 

PS. See minu sister foorumi acc muide.

 

Ma kahtlen, et see on sinu õe kasutaja.

 

Henry,

Vahvel.Net


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Jah, mulle ei ole kunagi istunud inimestega suhtlemine ja probleemide lahendamine, kui need just ei ole tehnilised. Aga kuna sa nii avalikult soovid vastust siis ma otsisin su PMi ülesse ja vastan ka avalikult.

 

 

 

Juba esimene lõik PMist ei meeldi mulle, moderaatorid on tattnokad ja ei oska tööd teha. 99% juhtudest on see vale ja ei ole mõtet kellegi eksitust kohe hakata laitma ja neid sõimata.

 

 

 

Kõik inimesed ei ole debiilikud ja Prosinecul on ka nimi, seda ei ole raske vaadata. Sa ise andsid lingi teemale kus ta võtab sõna. See on märk austusest kui sa kasutad kellegi õiget nime.

 

 

 

Martin tegi otsuse kuulates sind ja kasutades meie otsingut, samuti toetudes minu eelmistele sõnavõttudele. Juhtkond aga oli selle vastu ning meil on juhtkonna sees demokraatlikum protsess kui mujal foorumis, seega tuli otsus, et meie kasutajate kaitsmiseks me vaatame juhtumeid eraldi ning see ei loe kus on pettus toime pandud.

 

 

 

Ma kahtlen, et see on sinu õe kasutaja.

 

Henry,

Vahvel.Net

 

See on mu õe oma kuid tema runescape alaga ei tegele, pigem kunst vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi meenutaks äkki mis isikuga üldse tegu ja miks banned sai? Kas too teema, kus sai banni kuskil teises foorumis scammimise eest?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Keegi meenutaks äkki mis isikuga üldse tegu ja miks banned sai? Kas too teema, kus sai banni kuskil teises foorumis scammimise eest?

 

Siin allpool on välja toodud kiri mis ma isegi Teile saatsin ning proovisin abi leida. Soovitasid minna Henry jutule ning sain unbanned kuid nädal või ma isegi ei tea kui kaua hiljem olin uuesti banned kuna see kes mind reportis hakkas jälle vinguma, et miks ma unbanned.

Igastahes quote kirjast ja kogust loost;

Esiteks see mu õe konto ta eile tegi, et ma saaks kirja saata teile ning asi puutub siis seda teemat;

 

http://vahvel.net/showthread.php?160287-Cadey-ban-evader-scammer-Antti-Allas

 

Mina pole Antti Allas esiteks ja ma tean teda isiklikult sain temaga kunagi väga hästi läbi kuni ta minult ~250€ eest runescape raha välja pettis.

 

Ma lubasin tal tõesti oma powerbot/sythe kontot kasutada ja aitasin tal vahvlis tema kontosid müüa ning ma ei osanud arvata, et tegu on pettusega vms.

Kuna mina pole mingitest kasutajate pettustest osa võtnud peaksin mina siiski süüst puhtaks jääma...

Kui tahate Antti Allast siin süüdistada siis minge kirjutage tema e-maili peale Antttiiii@hotmail.com või siis tema facebooki.

 

Mina olen siin hetkel nagu selle kõige vahepeale jäänud sellepärast, et lasin heast peast kasutada oma foorumite kontosid temal ja aitasin tal ise ka neid müüa kuna ta lubas minule 25% saadud tulust.

 

Võin edasi kirja ka isiklikult Henry'le saata kuna tegu siiski väikese veaga.

Nii Antti Allas'el kui ka kasutaja Homm88'l on mingi teine tüli ja las nemad kitkuvad üksteise peal karvu maha kuid mina jah nagu ütlesin, ma vahepeal jäänud sinna mingile pettusele ja ma pole kunagi kedagi petnud.

 

Loodetavasti saate minu situatsioonist aru, siin võrus kus ma elan on väga palju neid tuntud scammereid Chris Kelpe, igasugu Pehlakuid ja see Antti Allas ka veel...

Igastahes ootan vastust teie käest ning bannida pole mõtet seda kasutajat kuna ma sooviks siiski asja korda saada.

 

Cheers,

-Keit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Esiteks see mu õe konto ta eile tegi, et ma saaks kirja saata teile ning asi puutub siis seda teemat;

 

http://vahvel.net/showthread.php?160287-Cadey-ban-evader-scammer-Antti-Allas

 

Mina pole Antti Allas esiteks ja ma tean teda isiklikult sain temaga kunagi väga hästi läbi kuni ta minult ~250€ eest runescape raha välja pettis.

 

Ma lubasin tal tõesti oma powerbot/sythe kontot kasutada ja aitasin tal vahvlis tema kontosid müüa ning ma ei osanud arvata, et tegu on pettusega vms.

Kuna mina pole mingitest kasutajate pettustest osa võtnud peaksin mina siiski süüst puhtaks jääma...

Kui tahate Antti Allast siin süüdistada siis minge kirjutage tema e-maili peale Antttiiii@hotmail.com või siis tema facebooki.

 

Mina olen siin hetkel nagu selle kõige vahepeale jäänud sellepärast, et lasin heast peast kasutada oma foorumite kontosid temal ja aitasin tal ise ka neid müüa kuna ta lubas minule 25% saadud tulust.

 

Võin edasi kirja ka isiklikult Henry'le saata kuna tegu siiski väikese veaga.

Nii Antti Allas'el kui ka kasutaja Homm88'l on mingi teine tüli ja las nemad kitkuvad üksteise peal karvu maha kuid mina jah nagu ütlesin, ma vahepeal jäänud sinna mingile pettusele ja ma pole kunagi kedagi petnud.

 

Loodetavasti saate minu situatsioonist aru, siin võrus kus ma elan on väga palju neid tuntud scammereid Chris Kelpe, igasugu Pehlakuid ja see Antti Allas ka veel...

Igastahes ootan vastust teie käest ning bannida pole mõtet seda kasutajat kuna ma sooviks siiski asja korda saada.

 

Cheers,

-Keit.

 

 

Terv.

 

Nimelt minul ei ole õigust piisavalt, et otsus langetada selle suhtes. Soovitan soojalt Henry jutule minna, sest minust väga kasu pole.

 

 

Pmst ma juba Henry'ga rääkisin ja ta ütles, et ma ootaks ära mis sa mu kirjale vastad kui nagu näha ei saa ma siit mingit vastust eriti :/

 

No minu idee oleks selline, et sa võtaksid enda idkaardi teeksid sellest pilti, kus su foorumikasutaja nimi kõrval ja saadad Henryle näiteks ja siis vastavalt sellele ka unban. See oleks minu varjant, ei oska öelda, mis ta arvab sellest.

 

Kas see poleks just mitte väga ebaloogiline, võin siis ükskõik kelle ID kaardi samas võtta ja pildi teha... :/

 

Mina midagi paremat eriti hetkel välja mõelda ei oska, pea paks.

 

Nojah, eks ma proovin siis Henry'ga kontakti saada.

 

 

Meie vestlus lõppes nii igatahes.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen siin teemas juba vastanud.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.