Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

1999 BMW 730D 135 kw

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Sellist asja pole olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga väändega on kuidas? Mul näiteks vahest juhtub nii olema, et 1 käiguga kohalt minnes ei ole üldse jõudu, pean pöördeid juurde andma. Ise teen kati tühjaks. Samas, kui kat läbi siis peaks arvuti juba ära näitama errorid. Ma ei oska jälle öelda ka kas see on normaalne susin või mitte, sest ise pole kuulnud. Netis suht raske selgitada, kui vali see on. :D

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kui sõidas ja rohkem vajutadi, siis kuuled, et midagi viliseb. Kohapeal näiteks panen gaasi põhja ja lasen lahti, siis teen sellise hääle , nagu laseks suures koguses midagi välja.

Kuulsin töö juures just eile sama asja ühel autol ja tema ei teadnud ise ka mis see on.

See võib vabalt ikka see turbo olla, aga eks ma saan järgmine nädal teada, siis võtab alt lahti ja näeb lähemalt.Nigunii lägen mootoripadja vahetuseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui sõidas ja rohkem vajutadi, siis kuuled, et midagi viliseb. Kohapeal näiteks panen gaasi põhja ja lasen lahti, siis teen sellise hääle , nagu laseks suures koguses midagi välja.

Kuulsin töö juures just eile sama asja ühel autol ja tema ei teadnud ise ka mis see on.

See võib vabalt ikka see turbo olla, aga eks ma saan järgmine nädal teada, siis võtab alt lahti ja näeb lähemalt.Nigunii lägen mootoripadja vahetuseks.

Turbo on see niivõinaa, ise asi millest see tekib. Suures koguses õhku välja laseb, siis on jama. Kontrolli kas turbolõdvik korralikult kinni on ja läbi ei lase. Suur tõenäosus, et leke seal.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Peab vist väikse video tegema homme:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tee, ehk saan ka paremini aru siis.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Nonii video tehtud:D Seal hästi aru saada, kui gaasi lahti lasen tuleb selline surverõhk kuskilt.

http://www.youtube.com/watch?v=7s6TWslnRjU

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See on tõesti natuke palju. Kuid jään oma küsimuse juurde, millele sa pole seni vastanud, turbolõdvik?? :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ma ei tea ise ka mis see veel on.

See muidu kindlasti turbo?

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei tea ise ka mis see veel on.

See muidu kindlasti turbo?

Turbo iseenesest on korras. Lodvik on jame voolik mis jookseb turbo kylge. ehk kontrolli see kas ilusti kinni ja terve.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

See vähemalt hea uudis:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Võib olla küll lõdvik katki, kasvõi mingi väike mõra on sees, mida ei näegi niisama vaadates. Las keegi vajutab gaasi ja koba käega lõdviku ümber, äkki tunned leket. ;)

 

Eks ma üritan:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Täna poleerisin veits autot.

Pildistamise ajal hakkasin sõbraga juttu ajama ja lõpuks tegin ainult ühe pildi, millest muidugi midagi aru ei sa:D

Aga ilusaks ja puhtaks sain küll.

DSC_0289.JPG

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt
dwdwd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Täna sai siis lõpuks mootoripadi ära vahetatud ja vahe on suur. Enam ei sa arugi, kas mootor töötab või mitte:D

 

Turbo tuli ka siis alles meelde, kui põhjakate oli peale pandud ja auto alla lastud. Nädala lõpu poole vaatan selle ka kindlasti üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Veereb veereb:D

 

Olen selle teema üldse unustanud. Auto heas korras ja pole erilisi probleeme olnud, õnneks:D

Plaanis paar juppi lähipäevadel ära vahetada ja talveks rehvid osta.

 

 

Muidu on suunakad sai valged pantud ja udukad ka uued. Näeb palju parem eest välja kui seal esimesel lehel.tagant toonisin valge ja orantsi tule veits tumedamaks.

Lisan vb paar pilti, kui tegemiseks läheb.

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Udukad, suunatuled, ja tagumist tuld sai kõik natukene toonitud. Kõik tegin ise lakiga.

 

Sai paar asja ostetud:D

DSC_0111.jpg

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Väga kergesti võib laiguline jääda, kui lased ühte kohta liiga kaua või käsi läheb liiga aeglaselt.

 

Pilti võin teha, aga ennem pean auto puhtaks pesema:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

müüdud:D

''

Nüüd midagi uut:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.