Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[õpetus] mida teha kui ei saa interneti panka sisse.

Soovitatud postitused

tere! võibolla kellegil on või oli see probleem et ei saa interneti panka sissse ? nüüd ma õpetan teid kuidas saaksite sisse või vähemalt teada mis teil on.

 

1. kontrolli et su id kaart kehtib.allpool n2itan kuidas kontrollida seda.

 

2. kontrolli et poleks caps locki ega num locki peal.

 

3. kuidas vaadata kas mu id kaart või serifkaart kehtib? ava start ja kirjuta sinna ''Id kaardi haldusvahend'' ava see ning oota. kui on punaselt et serifkaart kehtivus on läbi, siis uuendage oma serifkaarte. see võtab umbes 3 min aega.

 

4. kui id kaart ei kehti, siis tuleb minna panka ja lasta endale uus id kaart teha, sest me k6ik teame et 2014 saab enamusel kehtivus l2bi. nüüd ongi õige aeg.

 

5. kui ei saa üldsegi sisse siis kontrolli ka oma id kaarti lugejat, et see oleks ilusti arvutiga ühendatud ja et oleks korras.

 

6. kontrolli ka kas sul on uus id kaardi haldusvahend sest vahepeal see uuendab.

 

( palun andke tagasisidet )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

pank ei anna uut ID kaarti sulle, selle nimi peaks olema "kodakondsus ja migratsiooniamet"


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mida sa ajad? kui mu emal saab id kaarti kehtivus l2bi siis l2hme swedbanka ja laseme seal uue teha ning n2dala p2rast saame k2tte.

 

Ega jah, pangast sa küll ID kaarti ei saa.

 

Õpetus on väljanägemiselt suhteliselt jube, mingit korrapärasust väga pole.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.