Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Limonaadi kampaania 3. vöidab

Küsimus

Soovitatud postitused

  • 0

Lebo ots. Võtad pudeli, seal all on see number, olgu selleks 1, 2, 3 või 6. Vaatad tolle järgi ja see number mis jagub 3-ga, see pudel võidab. Nood numbrid peaksid olema need numbrid mitmes see pudel lindil oli. Üle kümne see number ei lähe. Alati olen võitnud kui võtan 3, 6 või 9.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Lebo ots. Võtad pudeli, seal all on see number, olgu selleks 1, 2, 3 või 6. Vaatad tolle järgi ja see number mis jagub 3-ga, see pudel võidab. Nood numbrid peaksid olema need numbrid mitmes see pudel lindil oli. Üle kümne see number ei lähe. Alati olen võitnud kui võtan 3, 6 või 9.

 

Ma mõtlesin ka, et nii on, aga see lihtsalt luck sul siiamaani. Need numbrid ei tähenda midagi. Olen võtnud neid kuusi ja üheksaid, kuid võitnud ikka pole alati nendega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Lebo ots. Võtad pudeli, seal all on see number, olgu selleks 1, 2, 3 või 6. Vaatad tolle järgi ja see number mis jagub 3-ga, see pudel võidab. Nood numbrid peaksid olema need numbrid mitmes see pudel lindil oli. Üle kümne see number ei lähe. Alati olen võitnud kui võtan 3, 6 või 9.

 

See süsteem ei tööta. Omalajal sai ka ikka pudelite alla piilutud aga kuna see eriti hästi välja kunagi ei tulnud siis jah..


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
See väljaarvutamise mõte on hea idee. Lähen ostan homme 1 selle aluse rea täie, arvutan välja ning jagan teilegi, võib-olla :D

 

Proovisid?:D


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Proovisid?:D

Ei hakanud jamama, ma ei joo seda limonaadi nkn :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Kork maha ja visjoo ,kui vahele ei jää siis kõik hästi :D ... aga kui jääd siis mina ei soovitanud :D

RC colaga sa korke vaadata ,me viisime ikka korralikult pudeleid kambaga välja ,poemüüad palusid meid

et me lahkuksime ja jätaksime teistele ka midagi ,ja ütlesid et nii pole meil ju huvitav :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
See ka, et võta poodi 2 korki, ühel pole seda märki ja ühel on. Anna müüjale see, millel pole ja on võimalus, et ta ei kontrolli. Kui kontrollib ja ütleb, siis vabanda ja anna õige. Kui ei kontrolli, siis free stuff. :D

Mingi v6imalus veel kuidas myyat yle lasta? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

kunagi sai enamvähem sama kuju ka kraabitud korgi alla, aga hiljem hakkasid myyjad põhjalikumalt uurima korki, siis enam ei töötanud

 

Külapoodides jne ei viitsita. :D

 

Ei ytleks et ei viitsita, ikka vaadatakse, tean enda kogemustest


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Klaaril, vaatad pudeli alt(hoiad pudelit õhku) seal on need lohud vms, nendest näed läbi kas on pudel v ei


pool_party_graves_by_rahkiin-d6kqeib.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Aga samas? Kui võib poes süüa/juua asju,kui sa need ära ostad,siis miks ei võiks limonaadiga nii teha?

Samamoodi võid teha, kui ära ostad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Pange kellukese põhi lambi poole ja ühe käega pange nagu ümber korgi, et näeks, ja siis ilmubki rahulikult mullid ja kas pudel on või ei ole, ise ostsin 1, lahkusin pärast poest 6-ega, kuna müüja tuli mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.