Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

Küsimus

VIP

Tere!

Mul on selline probleem, et kunagi ammusel ajal, kui kõik põnnid mängisid farmvillet ja muid Facebooki mänge, siis otsustasin ka endale kasutaja teha. Sai siis paar kuud seda kasutajat kasutatud ning siis viskas üle. Olin noor ja rumal, ei osanud kasutajat ära kustutada ja näppisin seadeid, kuni suutsin ära kustutada sisselogimise emaili. Minu probleem on see, et nüüd, mitu aastat hiljem, sooviksin siiski kasutajast päriselt lahti saada, sest sellel on kasutatud mu pärisnime ning kasutaja on täis mingeid FB mängude pilte, mis mind VÄGA häirivad. Kas mul on võimalik veel see kasutaja mingil moodusel ära kustutada? Tean algseid andmeid(1. parooli ja sisselogimise meili).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

9 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

Uurisin asja ning sain teada, et olin kunagi lolli peaga pannud emaili, mida tegelikult ei eksisteeri. Leidsin ka võimaluse saada kasutaja tagasi läbi sõpradele saadetava turvakoodi, kuid sõbrad mis mulle valikusse pannakse on tegelikult mulle tundmatud ja lisatud vaid mängudes "naabrite" saamise eesmärgil.

 

Kas FB kustutab ära kasutajad, mis pole pikka aega online olnud? Muud võimalust mul sellest lahti saada vist pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kas FB kustutab ära kasutajad, mis pole pikka aega online olnud? Muud võimalust mul sellest lahti saada vist pole.

Peaks küll mingi aja tagant ära kustutama, kui sees käidud pole, kuid ei tea kuidas see töötab kuna mul juba üks kasutaja 2 aastat offline olnud, endiselt töötab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Uurisin asja ning sain teada, et olin kunagi lolli peaga pannud emaili, mida tegelikult ei eksisteeri. Leidsin ka võimaluse saada kasutaja tagasi läbi sõpradele saadetava turvakoodi, kuid sõbrad mis mulle valikusse pannakse on tegelikult mulle tundmatud ja lisatud vaid mängudes "naabrite" saamise eesmärgil.

 

Kas FB kustutab ära kasutajad, mis pole pikka aega online olnud? Muud võimalust mul sellest lahti saada vist pole.

 

5 aastaga kustutavad ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas

See on päris pikk aega ootamiseks, kuid kas kusagilt on võimalik ka näha, mis ajast saadik pole kasutajas sees käidud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Author of the topic Postitas
Minu teada pole seda võimalik vaadata. Võimalik, et kui sa nendega kontakteerud siis nad kustutavad ära selle konto.

 

Oskad ehk öelda mõne emaili, millega saaksin õigete inimestega ühendust võtta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Facebookist abi saamine on samasugune ettevõtmine nagu latika püüdmine kaevust.

 

Minu küsimustele on nad tavaliselt vastanud kahe nädala pärast.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.