Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tervist, minul on eelarve 550-650€ ,et arvuti osta. Kuna olen kuulnud palju ,et arvuti ise on kokku panna palju odavam ja soodsam ,siis sooviks ise panna arvuti kokku ,aga ei tea täpselt mis juppidest panna. Tegelen palju monteerimise ja video töötega ,seega protsessor on minu tööde juures väga oluline ja isiklikult arvan ,et i5 on kõige parem valik ,aga kuna mängin mänge samuti ,siis võiks ka mõningaid uuemaid mänge vedada ja arvan ,et AMD radeon HD 7870 1-2GB on GPU valikust kõige parem. Muid juppe ma ise väga ei tea ,seega loodan ,et oskate aitada ,muidugi kui oskate paremaid GPU'si või CPU'si soovitada kindlasti postitage. :)

 

Parimat, Tymstok.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Codegen power supply ATX PSU 500W V2.03 P4 CE PFC PSU (SILENT/ 12cm fan) Black Painting - Toiteplokk - 25.70 €

Cooler Master Elite 342 Mini Tower-black - Korpus - 24.50 €

KINGSTON MEMORY DIMM 8GB PC12800 DDR3/HYPERX KIT2 KINGSTON - Mälud - 58.60 €

GIGA-BYTE GTX650TI 2GB GDDR5 PCIE16 GV-N65TOC-2GI - Videokaart - 139.95 €

Corsair SSD Neutron 128GB SATA3, LAMD controller, 7mm, Adapter - Kõvaketas - 121.15 €

GIGA-BYTE MB B75 S1155 MATX/GA-B75M-D2V GIGA-BYTE - Emaplaat - 50.75 €

Intel Core i5 3570K BX80637I53570K BOX - Protsessor - 216.85 €

Kokku : 637.50 €

Pole professionaal sellel alal.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mälu pealt saaks pea 20 euri säästa kui ostaks 2x4gb.

samuti ostaks ma ssd asemel hdd, sest see 128gb ssd saab väga ruttu täis - Pigem ostaks 1tb hdd ja 64gb ssd, teeb kokku sama hinna.

selle 20 eurot, mis mäludest jäi, võiks panna hoopis toiteploki alla ja osta kvaliteetsema firma oma.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selline komp, kuna 660 on kõvasti tugevam kui 650 TI, sellel 660-l veel Direct CU II jahutus, i5 3570k, hea emaplaat OC-ks, rami on 8GB. Ainuke miinus siin on nõrk kõvaketas ja SSD puudus, mitte, et sinu kombinatsioon Crapey halb oleks, lihtsalt tegin enda oma.

 

Arvuti.jpg


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Codegen'iga teete nalja v? I5-3570K ja Codegen ei kohe üldse kokku. Siis, ma ei näe siin CPU jahutit, st vist te ei usugi, et keegi seda OC'ma hakkab ja see viib juba selleni, et tal ei ole selle K'ga midagi teha ja 30€ läheb tühja. Siis, 203€ saab juba 7870, mis on parajalt 660'st üle. Ja kuna CPu võiks olla tavaline 3470, siis saaks raha panna GPU'sse ja saada 7870 XT.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei lähe kokku 500w v? Mul sõbral jookseb selle sama codegeni peal FX 8350 ja 660, mõlemad kellatud ja toide ei tee teist nägugi. I5 võtab sitaks vähem voolu kui see FX. Samas, kui sa kord raha juurde saad, võib osta endale uue jahutuse ja OC-de natuke, stockiga saab ka. Aga kui OC ei meeldi ja tahab stock kiirusel lasta 3.4Ghz, siis võib osta kõige odavam 30€-se emaplaadi ja säästad oma 50€.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei lähe kokku 500w v? Mul sõbral jookseb selle sama codegeni peal FX 8350 ja 660, mõlemad kellatud ja toide ei tee teist nägugi. I5 võtab sitaks vähem voolu kui see FX. Samas, kui sa kord raha juurde saad, võib osta endale uue jahutuse ja OC-de natuke, stockiga saab ka. Aga kui OC ei meeldi ja tahab stock kiirusel lasta 3.4Ghz, siis võib osta kõige odavam 30€-se emaplaadi ja säästad oma 50€.

 

kella jutt on õige, aga arvan, et härra Tymstok ei hakka kellama. seega äkki paneks hoopis kvaliteetsema toite, sellest codegenist hakkab lihtsalt üks hetk suitsu tulema. no juhul kui raha on iga kuu-paari tagant uus toide osta, siis laske käia.

 

http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU36/Corsair-VS-Series-VS550-550-Watt-Power-Supply-EU-184173 - arvan, et see toidkas masina kenasti ära ja väga hinnast ka üle ei lähe


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõvaketas - Seagate Barracuda 1TB 7200rpm 64MB SATA 6Gb/s

 

 

Protsessor - Intel Core i5 3570K 3.4G 6M LGA1155 BOX

 

 

Emaplaat - ASRock Socket 1155 Z77 PRO4-M

 

 

Mälu - Corsair DDR3 Vengeance Low Profile Black 8GB (2x4GB) 1333MHz CL9 1.5V

 

 

Korpus - Codegen QoRi ATX-Q3353-A2 (metal/black)/ 2xUSB 2.0/ Audio/ w/o PSU

 

 

Toiteplokk -Corsair supply TX650 V2 80 PLUS Bronze, ATX 650W, EU version

 

 

Graafikakaart - Asus GeForce 600 Series GTX 650 Ti Boost DirectCU II

 

 

 

Kokku teeb: 569.69€

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui aus olla, siis endal jooksutab juba 4 aastat 500w ML toide, mis maksab poes praegu vist 10€ ning töötab ilusti overclocki all Athlon + 650.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.