Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kuidas saada endale instagramis palju follow

Soovitatud postitused

ÕPETUS ON MÕELDUD ANDROIDILE JA I PHONE/PAD/POD

 

Tere,

 

 

Ma kavatsen nüüd näidata kuidas saada omale instagramis palju follow ,aega se eriti ei võta... oleneb. kui soovid omale umbes 80 follow siis saad sa arvatavasti 20 min hakkama.

 

Asi siis järgmine: minu õpetuse põhimõtte on likeda teiste pilte niipalju kui võimalik. 50-99% nendest inimestest hakkavad sind follow-ma ,miks? kuna nad loodavad et sa hakkad ka neid followma. Nad hakkavad ka su pilte likema ja nii edasi.

 

Juhatan siis alguse kätte:

 

1-Ava oma insta app...

 

2-mine explore

 

3-vajuta otsimise märgi (luup) näev välja umbes nagu Q ja on ekraani üleval paremas nurgas.

 

5-vali Tags

 

4-kirjuta followme

 

5-otsi seda

 

6-vajuta kolme kriipsu peale

 

7-ja kukku likema. vahepeal refreshi (üleval paremas nurgas) ja like teiste pilte niipalju kui saad. Kõiki. kui liked mitu päeva võid saada tuhandetes followeid ,kõik oleneb sellest kui palju liked.

 

Garanteerin et kui liked 100 pilti saad kindlalt followeid juurde ,mitte kohe aga mõne päeva jooksul.

See töötas minuga hästi 5 min ja sain 40 follow juurde ,jätkan.

 

 

Kui sind teema ei huvita ,siis ära kirjuta mingeid imelike kommentaare ,nagu näiteks: kellel neid follow vaja? jne...

 

Loodan et saad palju follow juurde ,edu!

 

 

Follow mind ka: minakrissu ,follown sind vastu ,kommenteeri ka oma nimi et teised vahvlid saaksid sind followda :)

 

 

Peace!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.