Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üldiselt peaksid sobivad küll kokku, kuid sul ei ole vaja Z77 emaplaati. Z77 on mõeldud ülekiirendajatele ja lahtiste kordajatega protsessoritele. Üldiselt veaks kõik tänapäevasid mängud välja med-high settingutel(sh Crysis). Aga kas kindlasti peab olema Intel? Saaks AMD poolepealt ka päris hea protsessor(FX-6300) ja siis emaplaadid mingi ASUS'e, ning eraldi prosejahuti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Z77 koha pealt see, et mu onu, kes on suhteliselt professionaalne arvutite koha pealt, pani enamus siit kokku, tema soovitas tungivalt Z77t. AMD kohapealt see, et mul on AMD prosesid olnud ligi kolmel arvutil ja tahaks Inteli ka ära proovida.

 

Btw, kui kiiresti Arvutikeskus kokku paneb arvuti ja ära saadab (Oletame, et elan Tartumaal ja Tartus tehakse ära).

Muudetud liikme Geko'i poolt

Skype: OlenGeko

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kõik oleneb nende ootejärjekorrast. Ise soovitaksin ka AMD-le siit üle minna, kuna i3 valida ei ole just kõige parem ost, aga sul on täiesti mõjuv põhjus välja toodud. Videokaardile julgeks ma 30€ otsa panna ja osta endale Gtx 660 mis peaks olema benchide poolest parem.

 

Vanemad mängud: Gta San Andreas veaks ilusti maxed out, aga uuematega võib tulla probleeme, Battlefield 3 jne, kuna protsessor on kindlasti suureks piduriks.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

BF3 ei vea välja?

 

Mis prose ma peale panen hoopis, et veaks uuemad välja?


Skype: OlenGeko

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Zeus, HardStyleFTW just pm ütleski seda. Aga Swagger, mida paska sina ajad? I3 ei ole parim protsessor, kuid mängudes ei ole tal midagi viga. Selle kooslusega peaks BF3 vähemalt high peal ilusasti töötama. Aga jah, Z77 on overkill, sest see on lihtsalt täiesti ebavajalik. Kas sinu on valis ise protsessori ka? Nagu juba eelpool soovitati, võiks ka mingi kvaliteetsema toite võtta, see võib sul ükskord pauguga õhtale minna. Aga mis täpsemalt su eelarve on, selle järgi saaksin ise midagi pakkuda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

See z77 jutt mis paljud räägivad, on tõesti üpris tõsi. Toite võiks jah võtta ikka korraliku, pigem võtagi mobolt natuke maha ja osta ikka korralik toide, see on viimane asi mille pealt säästa. Üpris okei masin tuleks sellest, Suurem osa mänge saavad selle i3-ega väga hästi hakkama ja videokaart on ka täitsa okei. BF3 oleks jah rõõmus, kui oleks rohkem tuumasid, aga enamik mänge sellest nii palju ei pigista välja. Alati on variant minna kas mingi odavama i5-ega, või kui läheb kasutusele renderdamisel ja muul sellisel, on AMD ka täitsa variant. Kui masin jääb pikemaks ajaks, siis oleks prosele mõtet natuke suurem rõhk ilmselt panna, jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oliver, I3 on 2 tuuma, I5 4 tuuma vastu.

Mul on teisel arvutil I3, ning tuleb tunnistada et ega ta väga hästi midagi mängida ei taha, eriti minule kui nõudlikule mängurile.

Niiet kindlasti kogu veel veidi raha ning osta i5 ja 660, mul on see kooslus ja täiesti seda väärt !


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei väitnudki, et nad samasugused on. Hetkel on mängimiseks I5 parim, mida tahta üldse saab. Aga ega I3 kuskil väga hätta ei jää. Vb tõesti kaotab mõned FPS'id, kuid selle rahast saab samas palju parema graafikakaardi(7870 GHz või isegi XT). Samas kui ta tahab seal ka töötlust või muud sarnast ka teha, eks siis tuleb ikka jah I5 raha koguda. Kuigi AMD'd ei kannaks maha, FX-6300 oma 6 tuumaga teeb väga head tööd.

Muudetud liikme oliver12'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Zeus, HardStyleFTW just pm ütleski seda. Aga Swagger, mida paska sina ajad? I3 ei ole parim protsessor, kuid mängudes ei ole tal midagi viga. Selle kooslusega peaks BF3 vähemalt high peal ilusasti töötama. Aga jah, Z77 on overkill, sest see on lihtsalt täiesti ebavajalik. Kas sinu on valis ise protsessori ka? Nagu juba eelpool soovitati, võiks ka mingi kvaliteetsema toite võtta, see võib sul ükskord pauguga õhtale minna. Aga mis täpsemalt su eelarve on, selle järgi saaksin ise midagi pakkuda?

 

See on sinu arvamus, sõbral on Gtx 660 ja i3 2100k mis on kellatud 3.8Ghz peale Arctic Freezer 13 jahutusega, mängib küll kõik stuff põhjas, kuna kaart on tugev, aga kui ikka järsem äksion tuleb, siis fps langeb sittakantti.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.