Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Youtube Channel: Liisuplays

Soovitatud postitused

Et siis plz subige seda kanalit. Ta hakkab suve alguses videoid tegema ja tal on veic vaja julgust koguda,et hakata neid tegema(Tal praegu suht suva,et nagu ma ei viitsi videoid teha,sest keegi ei vaata mind.).Eile laadis üles info video,kus räägib mis toimub ta kanaliga. Vaadake see video lõpuni ja saate ise ka aru suht mis toimub. Palun subige,see ei võta teil ju tükki küljest. Tal praegu vähe sube küll,aga tänu teie abile ta saab julgemaks ja hakkab videoid tegema.

 

http://www.youtube.com/user/liisuplays?feature=watch

 

(Muideks on ta tüdruk)


mia-khalifa-drake-.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma isiklikult kyll mingit info videot ei leidnud, seega jätsin subi panemata, muidu oleks arvatavasti pannud.

Äkki räägid vana ta on, mis mänguvideid tulema hakkavad.

 

Muidu kui nata promo tahab, siis võib meiega mc,samp,iv jpm pelada.

Nagu teeme video ja siis paneme ta youtube lingi alla, et võib sõbrad ka kutsuda vms.

 

Kui promo kohapealt huvi, siis võid pm-i saata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelikult mina olengi see "Liisuplays" keda siin nimetakse. Mul on julgust teha videoid,aga mu arvuti on veits halb , võinoh täiesti halb . Videoid ei olegi tulnud sellepärast kuna mu arvuti on kõige suurem probleem :D Niiet, ma ei soovinud ,et minust mingi teema siia tuleks , aga see inimene kes selle positas on mu klassivend ;D Sain tänu temale teada ,et minust on mingi teema siia pantud . Ma ei ole vihane, aga veider on enda youtubei chaneli nime siin näha. Ma ei sunni kedagi subima ! :) Kui kellegil on mulle mingeid küsimusi ,siis PM ;) ;D


Youtube channel : Liisuplays .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis pärast ta peaks oma vanuse siin reetma? tahad ära sebida?

 

Huvitavad mõtted sul :) aga noh ega ma ei hakka iga suvalisele subi panema, samas pole ka yhregi video.

Kui teema tehtud ss võib kysida.

 

Aga noh sa arvatavasti lihtsalt ei saanud kysimuse m6ttest h2sti aru ja lasid oma fantaasiad kohe valla :)

Samas vanus loeb palju kui 12 siis arvatavasti sealt midagi head ei tulegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei avalda oma vanust ennem ,kui ma olen täielikult youtubeiga alustanud. Ütlen vaid seda ,et ma olen üle 12'mne ;)

Ma usun jah , et tuleb mingi rohkem subscribereid kui ma teen oma esimese video :) Tegelikult olen teinud ,aga see oli mõtetu.

Siia foorumi ,eriti siia teemasse oleks mõtekam muid küsimusi küsida, või mitte üldse küsida ;)

 

-Liisuplays :)


Youtube channel : Liisuplays .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.