Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

SUPERVIP

Hei, ehk keegi oskab mind aidata, et mul uuel läpparil 2 videokaarti, üks on intergeeritud ja teine mitte. Probleem seisneb iseenesest selles, et ta kasutab automaatselt seda intergeeritud kaarti, mis on halb, sooviksin siis, et ta kasutaks alati seda paremat videokaarti. Kui keegi viitsib/tahab mind aidata, siis võiks mulle PMi saata oma MSNi või steamiga.

 

Intergeeritud kaart: HD Graphics 4000.

Õige kaart: Radeon HD 7670M.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

17 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

ATI Catalyst Control Centeris saad määrata, mis videokaarti kuna kasutatakse ;)

Midagi taolist:

ati-cc-switchable-graphics-550x375.jpg

 

Kui sellist asja ei leia, siis lisa Skype MartLeib vast suudan üles leida vajaliku koha. Muide, isegi desktopile parema kliki tehes, peaks seal olemas olema "Switchable graphics" valik.

original?v=mpbl-1&px=-1


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ok, GTA SAN ANDREAS laggib siiski, aga näiteks COD 4 läks automaatselt high performance peale, ehk arvuti luges vist välja, et on tegemist vähe järsema asjaga. Ja COD 4 veab ka ilusti max graafikal välja, seega on kõik ok.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Endal samad kaardid, sama probleem ning arvatavasti ka sama arvuti.

Minu puhul tule 7670m kaardile error code 43 ning kõik, mis seotud catalyst centeriga crashib. Driveritele olen korduvalt reinstalli teinud, kuid tulutult. Any help?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

arvutitel saab intergeeritud kaardi lülitada ümber teise kaardi peale BIOS menüüs ;)

Kuidas saada BIOS menüüsse:

 

Kui arvuti avad peaks tulema mingi kiri ... kuskile sel ajal kui arvuti käivitub ja alguses sulle paska ette kuvab ,

 

seal on kuskil kirjas mis nuppe peade vajutama ,vaata nupud ära ja tee oma arvutile restart ,nuppe tuleb vajutada õigel ajal ,

siis kui se kiri on ees milliseid nuppe vajutada ,kui jääd hiljaks pead uuesti restarti tegema... mul sõber tegi 10 korda :D :D aga onjah ,loodan

et see aitab sind... ;)

 

Siis vaatad seal BIOS menüüs ringi ja leiad varsti selle mida otsid... kindlalt kui oskad inglise keelt piisavalt. 13 aastased on selleks

juba piisavalt õppinud ... kui oled noorem siis küsi ema või isa abi.

Muudetud liikme Kaza'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

BIOSis kahjuks ei leidnud midagi sellega seonduvat, seal nii vähe muutmis variante üldse.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Mul sama jama, ainult teiste kaartidega. BIOSis pole muutmisvõimalust.

Mis kaardid sul on? Ehk oskan sind natukenegi aidata, mul endal juba vähe parem, kuid näiteks GTA SAN ANDREAS ikka ei jookse ilusti. Kas asi võib ka selles olla, et GTA SAN ANDREAS ei sobi Windows 8'le?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Mis kaardid sul on? Ehk oskan sind natukenegi aidata, mul endal juba vähe parem, kuid näiteks GTA SAN ANDREAS ikka ei jookse ilusti. Kas asi võib ka selles olla, et GTA SAN ANDREAS ei sobi Windows 8'le?

 

Mul on Integreeritud mingi Intel HD kaart ja videokaart nvidia GT 450M. Aceriga tegu siis.

 

Selline jama ka veel, et arvuti on kohati jube aeglane, lägab, jookseb kokku vahepeal jne. Ei kujuta ette milles asi võib olla, eks arvuti on paska täis, seda kindlasti. Võib olla isegi mingi viirus toimetamas aga viirusetõrje ei tuvasta küll midagi. Või on hoopis RAM kuidagi piiratud või blokitud vms?

Nt, pelan GTA4ja, lägab julma, ei viitsi mängidagi nii, lähen mängust välja, mingi 5 minti vähemalt ei saa midagi teha, kõik on nii aeglane, vaevu vaevu raalib midagi ja mingi 10 minuti pärast saab alles korralikult arvutiga tegeleda.

Muudetud liikme CountZ'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Mul on Integreeritud mingi Intel HD kaart ja videokaart nvidia GT 450M. Aceriga tegu siis.

 

Selline jama ka veel, et arvuti on kohati jube aeglane, lägab, jookseb kokku vahepeal jne. Ei kujuta ette milles asi võib olla, eks arvuti on paska täis, seda kindlasti. Võib olla isegi mingi viirus toimetamas aga viirusetõrje ei tuvasta küll midagi. Või on hoopis RAM kuidagi piiratud või blokitud vms?

Nt, pelan GTA4ja, lägab julma, ei viitsi mängidagi nii, lähen mängust välja, mingi 5 minti vähemalt ei saa midagi teha, kõik on nii aeglane, vaevu vaevu raalib midagi ja mingi 10 minuti pärast saab alles korralikult arvutiga tegeleda.

Hmm, nVidiaga on see asi lihtsam, kuskilt paneelist saad vaadata, et mis asi mis videokaarti kasutab. nVidia paneelist vist isegi.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Hmm, nVidiaga on see asi lihtsam, kuskilt paneelist saad vaadata, et mis asi mis videokaarti kasutab. nVidia paneelist vist isegi.

 

Jah, nvidia paneelis on see koht olemas(pole väga kindel selle õigsuses), aga ma tahaks nii et arvuti jookseks koguaeg nvidia peal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Jah, nvidia paneelis on see koht olemas(pole väga kindel selle õigsuses), aga ma tahaks nii et arvuti jookseks koguaeg nvidia peal.

No idee poolest läppar kasutab seda lahjemat kaarti, et akut säästa vms, ehk kui sa netis oled, siis pole vaja seda võimsamat jooksutada. Ma ei tea kas nii saab, aga proovi kõik programmid panna siis nVidia peale.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Selline jama ka veel, et arvuti on kohati jube aeglane, lägab, jookseb kokku vahepeal jne. Ei kujuta ette milles asi võib olla, eks arvuti on paska täis, seda kindlasti. Võib olla isegi mingi viirus toimetamas aga viirusetõrje ei tuvasta küll midagi. Või on hoopis RAM kuidagi piiratud või blokitud vms?

Nt, pelan GTA4ja, lägab julma, ei viitsi mängidagi nii, lähen mängust välja, mingi 5 minti vähemalt ei saa midagi teha, kõik on nii aeglane, vaevu vaevu raalib midagi ja mingi 10 minuti pärast saab alles korralikult arvutiga tegeleda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ma ise panen homme win 7 peale ja vaatab mis siis saab.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Windows 7'ga jooksevad asjad palju paremini. Aga on ka üks probleem, nimelt GTA SAN ANDREASi mängida ei lase, tuleb Bluescreen, keegi ei oska aidata? Samas kui mängin LoLi toimib kõik ilusti.

// + kui üritasin AMD kodukalt Driver auto detecti abil driverit tõmmata, tagus errorit, aga kui laadisin Samsungi kodulehelt selle ära, siis funkas.

Muudetud liikme klacen'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Nii, sain asjad lõpuks tööle ning abiks oli siis Windows 7 peale panek, kellel veel sama probleem, siis proovige sama teha.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Selline jama ka veel, et arvuti on kohati jube aeglane, lägab, jookseb kokku vahepeal jne. Ei kujuta ette milles asi võib olla, eks arvuti on paska täis, seda kindlasti. Võib olla isegi mingi viirus toimetamas aga viirusetõrje ei tuvasta küll midagi. Või on hoopis RAM kuidagi piiratud või blokitud vms?

Nt, pelan GTA4ja, lägab julma, ei viitsi mängidagi nii, lähen mängust välja, mingi 5 minti vähemalt ei saa midagi teha, kõik on nii aeglane, vaevu vaevu raalib midagi ja mingi 10 minuti pärast saab alles korralikult arvutiga tegeleda.

Anna arvuti statsid palun. Siis ehk saab aidata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.