Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

HDTanel petab inimestelt raha välja?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tahtsin ja quoteda seda, aga ei lasknud :D:D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen isegi talle eurokese annetanud. Keegi ei käskinud mul seda teha, vaid ma ise lihtsalt lambist tulin mõttele, et võiks.

 

See teeb sama hea välja kui annetan mõnele softi developerile, või mängu serverile. Kus kuradi otsast see on pettus?


demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Striker, sama, see on nagu mu valik, kui ma valin näiteks arvutimängu vahel, nagu Counter Strike:GO. Internetis on see saadaval, multiplayer. Samas ma võin steamist osta, midagi see mulle juurde ei anna, aga lihtsalt toetan Valvet.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda ei saa nimetada petmiseks. Ta ei sunni kedagi, tal on oma põhjus ning palub lihtsalt toetust. Ta ei sunni, ning ta pakub samuti midagi vastu saad temaga rääkida küsida nõuannet. Samuti teeb ta mängude Giveawaysi. Seega jamh, ei sa petmiseks nimetada.

 

'palub' kui ta seda tõesti teeb siis seda nimetatakse kerjamiseks. Minu silmis see pole juba õige.

Lisaks sellele nagu siin eespool mainiti enamus vaatajaid on alaealised siis nagu pole midagi mõelda:D

Nemad ei teeni seda raha seega neil savi, küsivad vanematelt ja annavad talle. Tehke nüüd oma järeldused.

Muudetud liikme zyzz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

TA isegi ei PALU toetust, ta lihtsalt mainib et ootab annetusi selle, selle, selle ja selle jaoks...

Kerjamisest ja Petmisest on asi VÄGA kaugel.


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Irw, te võtate igat asja nii südamesse:D

 

Inimene kirjutaski - MIDA TEIE ARVATE SELLEST? Ja noh siin kõik pooletoobised vennad hakkasid sõimama.

 

Viisakamalt ei saa?

 

KUI TA AINULT PALUB SEDA EI SAA JAH NIMETADA PETMISEKS aga see on küll kerjamine.

Üks asi, kui ÜTLEB teine aga 'palub' nii kirjutas üks kasutaja ja nagu ma sain aru tema jälgib tema striimi.

 

Te olete puhtad eestlased aga ei taju eesti keelt:D

Muudetud liikme zyzz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ta ei ole palunud, et talle annetataks, veel vähem on ta midagi kerjanud. Twitchi lehel on lihtsalt kirjas, et annetamine on võimalik ning selleks on ka vastavad juhtnöörid antud. Jube suureks aetakse asi.

 

Okei. Pole süüdi, kui inimene kirjutab valesti.

 

Mina ei tea temast midagi. Nagu sain aru oled asjaga kursis. Ütle palun kas Tema töötab?

See on nagunii tema hobi. Miks siis tema ise ei osta oma raha eest? Tahab saada populaarseks aga samas saada annetusi:D

 

Olgem ausad, see oli nii ja jääb nii. Inimene teeb esialgu enda heaks ja alles siis teiste heaks.

Siin räägiti, et enamus vaatajaid on alaealisi. Alaealisi on väga kerge manipuleerida veel ometi tema vanuses.

 

Mina ei ürita teda sõimata petturiks, vaid lihtsalt mõni asi minu jaoks arusaamatu ja lausa tekkis huvi seepärast ka küsin.

Muudetud liikme zyzz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
All I have to say, you are dumb as fuck. Vaata, sa saad selle ruuteri, mis on sõnaotseses mõttes pask. Ehk selle down ja up speed on madalad. Ta kogub raha kallima ja parema ruuteri jaoks, mis saaks ta streami ilusti välja vedada. Praegu stock ruuter, obs-iga ei saa ta HD-s streamida, aga 75% vaatajatest soovib HD-s vaadata tema streami. Sellepärast lõi ta ka annetusfondi, kuhu saavad inimesed annetada, et ta saaks omale uue ruuteri osta.

Tanel teeb tööd, tal on omad projektid, arvadki, et tüüp passib kodus ja kerjab lihtsalt pappi kõigilt, eksid. Tal on elu,, näiteks käib jõusaalis.

 

Eestis ei pakuta nii head nettigi eraisikule, et oleks tarvis paremat ruuterit, lol.

Stock ruuteritel on väga hea UP / DOWN (piisav) seega mida sa sogad...

 

Endale ei tundu kuidagi kahtlane, et alguses on vaja ruuteri jaoks raha ja siis järsku enam pole?

Avastas, et viga Elionis..

 

 

Sa räägid mulle tema töökoha osapealt nagu mina oleksin seda maininud, et ta ei käi tööl, istub kodus ja mängib mänge.

Ma tean, et ta teeb tööd, tal pidi oma reklaamklippide firma olema vms - ei tea hetkel täpsemalt öelda.

 

Siin foorumis tundub liialt HDTaneli fänne olevat, et targem oleks siin väitlust selle üle mitte alustada.

Koheselt muututakse ründavaks ja kaitsvaks.

 

Seal foorumis on ehk väheke mõistlikumat juttu:

http://pela.ee/showthread.php/2775

 

Tegemist on nagu kommionudega, kes lubavad lastele igasugu toredusi, et neid siis ära kasutada. Et vanasti kasutasid "kommionud" lapsi seksuaalsel eesmärgil ära. Tänased kommionud kasutavad lapsi raha teenimise eesmärgil ära. Kui esimese "kommionu" jaoks on seadused olemas, siis teise jaoks ei ole tänane ühiskond veel nii kaugele jõudnud et lapsi kaitsta ka sellise tänapäeva "kommionude" eest.

 

Kuldsed sõnad.

 

Nagu ütlesin ma eile, kommionu.

 

 

----------------------------------

Sannukas, videogamers.eu foorumis on kirjas, et see 25 eurot oli selle jaoks, et see laps saaks oma nime Taneli videos näha või Skype vahendusel Taneliga rääkida. Ta koguvat niimoodi omale "palka" videote tegemiseks. :)

 

Muide "ja selle eest mitte midagi saanud" ei pea paika! Tasuta mänge sai Euronicsilt ja veel teisteltki. Ehk siis Eesti numbrite juures, 1 video = 60 euri. 4 videot kuus teeb peaaegu Eesti miinimum kuupalga välja. :)

 

Kirjutas EdragonXX http://pela.ee/showthread.php/2775-HDTanel-meelitab-lastelt-raha-v%C3%A4lja?p=20546#post20546

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vahvlis saab ka annetada, aga keegi ei lõuga, et see oleks mingi julm kuritegu või ärakasutamine. Ja siis jääb teile ette, et ta kerjab. Las ta kerjab, ega keegi teil talle raha ei käse anda.


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Liiga suureks puhutud asi, kõik on norm minu meelest..


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võtaks ehk siis juba moonmeanderi, Juneau ning kõik teised streamerid ka ette ja süüdistaks kelmuses, kerjamises ning pettuses?

Asi on liialt suureks aetud. Inimesed peavad õppima ''EI'' ütlema ning lõpetama teiste süüdistamise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mulle ei meeldinud see, et sellisel annetusel ei ole mingit kindlat vanuse piiri määratud. Sellises vanuses nagu 10+ kuni mingi 14 hakkatakse raha varastama vanemate tagant, et sellele HDTanelile annetada ning saada oma nimi kusagile videosse. Isiklikult olen lapsevanemaga täielikult samal meelel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Erkz
Mulle ei meeldinud see, et sellisel annetusel ei ole mingit kindlat vanuse piiri määratud. Sellises vanuses nagu 10+ kuni mingi 14 hakkatakse raha varastama vanemate tagant, et sellele HDTanelile annetada ning saada oma nimi kusagile videosse. Isiklikult olen lapsevanemaga täielikult samal meelel.

ilmselgelt kui sa 10 aastane oled, siis sa ei oska veel vist ülekannet teha? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Issand, inimesed annetavad selleks, et nad tahavad mitte nad ei pea seda tegema. See ema kes selle kirjutas on küll omadega natuke sassis, kui laps on natuke põrunud ja saadab talle raha siis see ei ole HDTaneli poolt petmine ega lunimine, see on VABATAHTLIK asi.

 

Mina igastahes arvan nii, et HDTanel pole kedagi petnud.


Mournival Gaming, kutsub kõiki kaevama,

Serveri IP: 178.238.230.200:26507

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui HDTanel kedagi petab, olen mina Eesti president.


Skype: OlenGeko

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see 25€ ja saad kõnne tulla on veits money whore imo

Nüüd mõtle veidi ja kujuta ette kui ta kutsuks kõik need inimesed oma teamspeaki ilma mingite nõueteta, 100 10 aastast last korraga karjumas, seems legit!

Ta ei sunni sinna teamspeaki or whatever kohta tulema kui ei taha.. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olen ka päri .. ta on öelnud alati et kes tahavad annetavad.. "vabatahtlikult" :D


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.