Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

HDTanel petab inimestelt raha välja?

Soovitatud postitused

Järgnev tekst on kirjutatud ühe lapsevanema poolt kes ei kiida heaks HDTaneli'le laekunud annetusi. Allikas:http://videogamers.eu/foorum/viewtopic.php?f=8&t=2376&p=7783#p7783


nimelt on mul väike mure, paar päeva tagasi küsis minu 15a poeg mult 25 eur, küsisin seepeale mida ta endale osta tahab? ütles, et tahab mingile HDTanelile raha annetada, et tema nimi (lapse) oleks kuskil videos või mingis kanalis. ei mõistnud seda eriti ning uurisin tema facebooki lehte ja mingit videokanalit, tõsimeeli ta kavaldabki noortelt fännidelt raha välja oma rahulduste saavutamiseks, mingite asjade ostmiseks.

 

lapsevanemana olen ma väga mures, kuidas selline täiskasvanud mees nii teha saab, kasutades heatahtlikuid noori lihtsalt ära...kurb kurb...saaks siis aru kui see oleks kuidagi seotud heategevusega, aga sellist asja ma lihtsalt ei mõista

 

ma isegi eeldan et see pole seadusega kooskõlas, arvan et nii ei tohiks teha? fännilehel on ka et koostab arvutite komplektide nimekirju, kas ta selle tulu ikka deklareerib?

 

jäänud mulje väga kavalast petturist, mida teie sellisest käitumisest arvate? kas see tegevus on seaduslik? peaksin ma mingisuguse riigiasutuse poole pöörduma, et selline tegevus tema poolt lõppeks?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegemist on vabatahtliku fondiga ,mille Tanel aka. HDTanel on püstipannud ,et fännid saaksid teda toetada ,et ta saaks fännideni tuua videosi mõnest mängust või tehnika vidinast. Enda live streamis mis asub aadressil ( http://www.twitch.tv/hdtanelofficial ) on ta korduvalt öelnud ,et tegemist on vabatahtliku annetamisega ja see raha mis talle annetatakse see ei lähe kuskile mujale ainult tema youtube või twitch.tv kanali arendamiseks. Sellepärast arvan mina isiklikult ,et ei ole vaja minna vihaseks. Kõik raha mis läheb talle on puhtalt fännide vaba meelest. Ise olen jälginud Taneli streami ja youtube kanalit juba päris tükk aega ja olen vägagi veendunud ,et tegemist pole mingi petu skeemiga või manipulaatoriga. Pigem on see just hea ,et talle annetatakse saabki rohkem teha ülevaadeid ja gameplaysi puhtas Eesti keeles. ,mida paljud Eestis elavad mängurid soovivad.

 

Tymstok.

Muudetud liikme Tymstok'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minuarust ei tundu küll pettusega tegemist. Ta tahab osta omale midagi (Ei mäleta mida), et saaks kasutada seda teistele videoid tehes. Ta tahtis midagi osta arvutiga seoses vms. Videod tuleksid siis äkki paremad jms.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Arvestades, et osad tema vaatajatest on ikka väga väga noored siis on see ikkagi mingilmääral lohkutõmbamine.

6 annetajat tähendab seljuhul Tanelile 175€

Laps ei tea mida teeb ning Tanel tõmbab selle pealt profitit.

Olenemata sellest rõhutamisest, et on vabatahtlik kuid kui lapsele on pakkumine piisavalt ahvatlev teeb ta seda ju nagunii...

 

Pole see Tanel kunagi meeldinud, kuidagi nagu mingi kommionu häälega meelitab lapsi...

"Tere sõbrad..." bla bla bla smd...

 

Ja Tomsyk mis raha on vaja täpselt, et youtube kanalit arendada?

Suht debiilik oled kui arvad, et youtubesse videode tegemise jaoks on vaja rahahunnikuid.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arvestades, et osad tema vaatajatest on ikka väga väga noored siis on see ikkagi mingilmääral lohkutõmbamine.

6 annetajat tähendab seljuhul Tanelile 175€

Laps ei tea mida teeb ning Tanel tõmbab selle pealt profitit.

Olenemata sellest rõhutamisest, et on vabatahtlik kuid kui lapsele on pakkumine piisavalt ahvatlev teeb ta seda ju nagunii...

 

Pole see Tanel kunagi meeldinud, kuidagi nagu mingi kommionu häälega meelitab lapsi...

"Tere sõbrad..." bla bla bla smd...

 

Ja Tomsyk mis raha on vaja täpselt, et youtube kanalit arendada?

Suht debiilik oled kui arvad, et youtubesse videode tegemise jaoks on vaja rahahunnikuid.

Kas ma rääkisin sulle ainult youtube kanali arendamisest? Ta ju peab selle twitch kanali jaoks maksma kuus mingi summa ,et see oleks normaalse kvalideetiga + ostab ta uue ruuteri. Ma nüüd ei väida ,et olen mingi kiindunud HDTaneli videodesse ja kaitsen teda iga hinnaga. Lihtsalt ta teeb väga häid videoid mängudest puhtas Eesti keeles mis on väga hea ja kui talle annetatakse ,siis saab ta osta endale vajalikud asjad ,et teha need videod veel paremaks. Ja see oli kõigest minu arvamus ,aga "haters gonna hate" nagu öeldakse

 

Tymstok.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No, kui ta KOGUAEG ütleb, et annetamine on vabatahtlik siis mina nimetaks seda kerjamiseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hahahaha mida teksti.. :D

Finnish, lisaks nii palju siia, et loe ühe korra veel ta tekst läbi, ta rääkis ka twitch.tv'st ning see raha ei lähe ainult mingi "youtube" kanali arendamiseks, suht debiil oled kui nii arvad.

 

Lugesin korralikult läbi juba esimene kord...

Suht sittagi pole kasu sellest ju kui twitch.tv tavavaataja kes ei ole turbole upradenud näeb ikka samasita kvaliteediga nagu tavaliselt ning reklaamid tulevad ka samamoodi vahele lol.

 

Kas ma rääkisin sulle ainult youtube kanali arendamisest? Ta ju peab selle twitch kanali jaoks maksma kuus mingi summa ,et see oleks normaalse kvalideetiga + ostab ta uue ruuteri. Ma nüüd ei väida ,et olen mingi kiindunud HDTaneli videodesse ja kaitsen teda iga hinnaga. Lihtsalt ta teeb väga häid videoid mängudest puhtas Eesti keeles mis on väga hea ja kui talle annetatakse ,siis saab ta osta endale vajalikud asjad ,et teha need videod veel paremaks. Ja see oli kõigest minu arvamus ,aga "haters gonna hate" nagu öeldakse

 

Tymstok.

 

Ruuter tuleb teenusepakkuja poolt tasuta ka kaasa eestis (eestis annab iga teenusepakkuja kaasa ruuteri)

Ja isegi kui ta ostab uue ruuteri siis uus ruuter ei maksa mingeid imesummasid, et sellejaoks peaks tonne kokku korjama.

 

See kui tema oma Twitch.tv'd upgradeb ei muuda sulle vaatamist paremaks kui sa ise turbole upgradenud pole lol.

 

Kommionu on sellest hoolimata lol...


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nüüd ma võin juba nõustuda Finnish see on tõesti targem jutt. Sain ise ka targemaks nüüd. Minumeelest on tema juures kõige ebatavalisem see ,et ta nagu 27 aastane ja jändab sellise asjaga ja eriti veel ,kui ta nagu ei elatu sellest. Saan aru oleks tal mingi partnership youtubega või mõni muu asi millega teenib. Aga ta lihtsalt istub kodus ja mängib mänge arvutis. Aga kuna ei tea ta elust väga midagi siis ei hakka parem sõna võtma.

 

Tymstok.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis seal vahet on mis ta selle rahaga teeb? Oleks siis veel, et on mingi kindel summa määratud, kuid ei. On lihtsalt öeldud, et soovituslik summa oleks vähemalt 1€. Ning enamus inimeste annetused ka sinna kanti jäävad. Pole eriti halb tegu sellise asja eest väikest tasu küsida. See, et 6 annetaja pealt 175€ tasku paneb on BS. Samuti ka see Twitchi jutt, Finnish. Kvaliteet muutub ka tavaliikmetele paremaks ning mingeid reklaame vahel ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Seda ei saa nimetada petmiseks. Ta ei sunni kedagi, tal on oma põhjus ning palub lihtsalt toetust. Ta ei sunni, ning ta pakub samuti midagi vastu saad temaga rääkida küsida nõuannet. Samuti teeb ta mängude Giveawaysi. Seega jamh, ei sa petmiseks nimetada.


tumblr_nc72l5TnwG1soooxpo6_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lugesin korralikult läbi juba esimene kord...

Suht sittagi pole kasu sellest ju kui twitch.tv tavavaataja kes ei ole turbole upradenud näeb ikka samasita kvaliteediga nagu tavaliselt ning reklaamid tulevad ka samamoodi vahele lol.

 

 

 

Ruuter tuleb teenusepakkuja poolt tasuta ka kaasa eestis (eestis annab iga teenusepakkuja kaasa ruuteri)

Ja isegi kui ta ostab uue ruuteri siis uus ruuter ei maksa mingeid imesummasid, et sellejaoks peaks tonne kokku korjama.

 

See kui tema oma Twitch.tv'd upgradeb ei muuda sulle vaatamist paremaks kui sa ise turbole upgradenud pole lol.

 

Kommionu on sellest hoolimata lol...

 

Mis kuradi juttu sa ajad? Ma olin ise striimis, kui ta selle upgrade tegi. Heli tegi kapitaalse muutuse ja pilt muutus kordades paremaks. Pole mõtet ajada pläma.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lugesin korralikult läbi juba esimene kord...

Suht sittagi pole kasu sellest ju kui twitch.tv tavavaataja kes ei ole turbole upradenud näeb ikka samasita kvaliteediga nagu tavaliselt ning reklaamid tulevad ka samamoodi vahele lol.

 

 

 

Ruuter tuleb teenusepakkuja poolt tasuta ka kaasa eestis (eestis annab iga teenusepakkuja kaasa ruuteri)

Ja isegi kui ta ostab uue ruuteri siis uus ruuter ei maksa mingeid imesummasid, et sellejaoks peaks tonne kokku korjama.

 

See kui tema oma Twitch.tv'd upgradeb ei muuda sulle vaatamist paremaks kui sa ise turbole upgradenud pole lol.

 

Kommionu on sellest hoolimata lol...

 

All I have to say, you are dumb as fuck. Vaata, sa saad selle ruuteri, mis on sõnaotseses mõttes pask. Ehk selle down ja up speed on madalad. Ta kogub raha kallima ja parema ruuteri jaoks, mis saaks ta streami ilusti välja vedada. Praegu stock ruuter, obs-iga ei saa ta HD-s streamida, aga 75% vaatajatest soovib HD-s vaadata tema streami. Sellepärast lõi ta ka annetusfondi, kuhu saavad inimesed annetada, et ta saaks omale uue ruuteri osta.

Tanel teeb tööd, tal on omad projektid, arvadki, et tüüp passib kodus ja kerjab lihtsalt pappi kõigilt, eksid. Tal on elu,, näiteks käib jõusaalis.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaatasin videogamers.eu teemas ja märkasin seal üht postitust...

HDtanel on üks suur pettur. Ma olen teda algusest vaadanud ning teadsin kohe, et ta on kurjuse juur.

Ta on üks nendest reptilianidest. Ta eesmärk on vallutada Eesti ja järgmisena kogu maailm!

Esiteks ta proovib enda alla saada lapsed. Nagu näete ta testis oma võimu niimoodi, et käskis kõikidel talle annetada ning nagu näete on tal võimu päris palju. Olen teda jälginud ja olen tähele pannud, et ta segab kokku mürgi joogi, mis annab kontrolli inimese üle.

Ei usu? siin on pilt, kus ta antud jooki kokku segab.

774149_529002043800323_757374373_o.jpg

Antud pildil joodab ta ühele inimesele vägisi seda sisse.

537699_554094081291119_1676093473_n.jpg

 

Meie Eesti oma reptilan, HDtanel on ka valmistanud ka suure hulga tapja laser relvi. Ta kutsub neid "videokaartideks" ning jagab neid. Lapsed on hullunud nendest, aga meie täiskasvanud ei lähe õnge. Pole aimu, kuidas selline relv töötab. Olen teadlastelt küsinud, kuidas selline relv töötab, aga isegi neil ei ole aimugi.

Siin on pilt tema ühest relvast.

775646_527860147247846_1779681006_o.jpg

 

Siin on minu viimane pilt, kus Eesti tuntud reptilanid segavad koos uusi jooke.

Paremalt vasakule: Ah' lung Sp'i ; Ni' Mpv' Ho' ; Ro' Berta' ; Rit' Sha' ; Cas' Pah' ja Eesti reptilanide boss Kal' Ah' Mer'.

735911_519532381413956_1766842080_o.jpg

 

 

 

Rohkem mul infot pole, kui leiate midagi kahtlast,

võtke ühendust minuga ehk Mario Veelaidiga.

http://videogamers.eu/foorum/viewtopic.php?f=8&t=2376&start=10#p7800

 

Agajah, ma eriti ei usu, et tegemist on pettusega. Tegemist on siiski vabatahtliku annetusega.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.