Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tervist,

 

Nimelt otsin inimesi kes oleks nõus investeerima.

Mida ma tahan Teile öelda? Siin on video: http://www.youtube.com/watch?v=rkLfAbvBjrY

Lehekülg: http://www.emgoldex.com

 

Pikka juttu pole.

Sain ise siis sellest teada mõni nädal aega tagasi. Sõber rääkis, rääkis ja noh mis ta ikka, mina nagu iga teine inimene ei uskunud seda asja. Pärast tutvustas oma tuttavaga, tavaline 19-aastane kooliõpilane, kes teenib NÜÜD stabiilselt KUNI 3000eur. Pakkus meile liituda Tema lauda. Kui väga aus olla siis me palusime teda, et liituks meiega kuna temal on sellel saidil 5k+ inimesi kellel on soov olla ühes lauas ehk siis temal pole mõted meiega ehk algajatega jamada.

 

Tegime siis oma laua, iga üks pani 150eur sisse. Siin on ka pildid (minu kontol tehtud pilt):

EMGOLDEX.png

EMGOLDEX1.png

 

Siin on siis näha mind ja teisi inimesi, kes on samas lauas. Peab tõdema meid ei ole veel nii palju aga tuleb iga aja tagant juurde.

 

Milleks tegin selle teema? Mida üldse tahan saavutada sellega?

Nimelt kui vaadate video ära siis saate teada mis asi see on ja kuidas väljakujuneb.

 

Teema tegin lootes leida inimesi, kes oleks nõus liituma koos meiega. Ütlen kohe ära, raha teie ei saada mulle vaid võite ise panna seega pole vaja mulle rääkida petmisest. Inimene, kes liitub koos meiega alati jääb meie lauas.

 

Ütlen kohe ära, sa võid IGA KELL OMA RAHA TAGASI VÕTTA, KUI SA POLE SUUTELINE INIMESI LEIDMA, KES ON NÕUS ÜHINEMA KOOS TEIEGA. Seda muidugi räägib kõike videos ära. Kuna mina oskan väga halvasti inglise keelt - vaatasin ja kuulasin vene versiooni. Igaksjuhuks viskan linki (usun siin pole venelasi aga midagi ei juhtu kui panen):http://www.youtube.com/watch?v=H7nxbivj-fU

 

KUI MINA SAAN SELLE ESIMESE RINGI TEHTUD KOHE VISKAN SIIA SCREENSHOTI RAHAST, MILLE OLEN MA SAANUD.

 

See, kes vähegi viitsib uurida leiab video, kus inimesed võtavad raha välja ehk siis pole ülelaskmine.

 

Muidugi võin anda oma andmeid. Kasutaja 'YELA' tuntud kui endine moderaator võib tõestada pole ma mitte mingisugune pettur.

Mina tahan vaid, teie aitaksite mind ja mina teid (mida ma ka juba tegin, et kuulutasin selle asja).

Muidugi võite te ise teha oma laua ja alustada nö äriga aga nendel kellel pole nii palju rahvast või tunneb ei saa hakkama siis minu postkast on alati teile teretulnud ja saate kohe liituda koos meiega :)

 

Vabandan oma vigase eesti keele pärast. Kui jäi midagi arusaamatuks alati võib küsida.

JA VEEL ÜKS ASI, EI SAANUD ARU KUHU PEAB TEGEMA TEEMA, VAATASIN, et Stanil mdiagi sarnast seepärast siia tegingi.

Muudetud liikme zyzz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kui kellelgile jäi arusaamatuks siis ütlen lühidalt. Teie ostate selle firma kaudu kulda ja müüte neile turuhinnast 7% odavamalt. Nemad aitavad meid meie aga neid.

Ja ütlen igaksjuhuks. Hetkel oleme meie hõbedas lauas (midagi 100ga oli - 130 vist) ja kui igaüks meist teeb oma tiiru ära, meid AUTOMAATSELT TRANSFERIB kuldse lauda ehk siis 540eur. Kes ei ole just kõige nutikam siis ütlen otse välja - kui Teil on soovi liituda aga raha pole (või siis keegi ootab kuni viskan screenshoti pildi rahast) kuni teen esimese tiiru ära, pärast aga teie peate juba 540eur sisse panema, et meiega liituda.

Sellepärast ma siia teema tegingi kuna usun vbl kellelgil on 150 aga 540 mina isiklikult ei usu, et leian siit kedagi.

 

Mida te peate tegema on vaid 130 sisse panema (et liituda) ja leida inimesi, kes oleks samuti nagu teiegi nõus raha sisse panema - nemad omakorda samamoodi.

 

KUI KEEGI KARDAB ÜLE SAADA SIIS MÕELGE PEAGA, ma ise panin raha sisse. Kui vaja tõestan Teamvieweri kaudu vms..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jälle mingi uus skeem :D . Kogu teema on selles, et sina pead leidma lolle, kes raha sisse paneks. Ütleme, et viskad 500€ sisse ja siis pead leidma 10 inimest juurde ja oledki plussis ning edasi teenid ainult kasumit, kuid edu nende inimeste leidmisega. Selliseid skeeme on kümneid kui mitte sadu. South-western, Monta vie ja kümneid teisi taoliseid, mis Eestis juba tegutsevad. Selle nimi on võrkturundus ning seni kuni leidub lolle, kes on nõus oma rahast loobuma, et siis teisi lolle otsima hakata, kes omakorda mingi raha sisse paneks jne jne. Lõpuks saavad lollid otsa ja viimased liitujad jäävad kahjumisse.

 

Keegi ei jaga sulle niisama raha, selles võid kindel olla.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Jälle mingi uus skeem :D . Kogu teema on selles, et sina pead leidma lolle, kes raha sisse paneks. Ütleme, et viskad 500€ sisse ja siis pead leidma 10 inimest juurde ja oledki plussis ning edasi teenid ainult kasumit, kuid edu nende inimeste leidmisega. Selliseid skeeme on kümneid kui mitte sadu. South-western, Monta vie ja kümneid teisi taoliseid, mis Eestis juba tegutsevad. Selle nimi on võrkturundus ning seni kuni leidub lolle, kes on nõus oma rahast loobuma, et siis teisi lolle otsima hakata, kes omakorda mingi raha sisse paneks jne jne. Lõpuks saavad lollid otsa ja viimased liitujad jäävad kahjumisse.

 

Keegi ei jaga sulle niisama raha, selles võid kindel olla.

 

Veel üks inimene kellel lugemisega probleeme. SA EI INVESTEERI VAID OSTAD KULDA NENDE KAUDU JA MÜÜD TURUHINNAST 7% ODAVAMALT. Sa võid muidugi kulda nendele mitte maha müüa vaid, et nad saadaks sulle. Aga mis point on sellel? Niisama mingi jublakas hakkab seisma mis on ligi 1k eur väärt.

 

KUNI KULDA ON MAAILMAS OLEMAS EI JUHTU MITTE KUI MIDAGI. Ja palun, enne kui sa mulle uuesti kirjutad uuri kust nemad ostavad seda kulda ja mis hind on sellel. Nemad teenivad korraliku kopiga. Lisaks sellele iga aja tagant tuleb aina rohkem inimesi juurde ehk siis aina rohkem teenivad ja ütle nüüd - mis mõte on nendel ülelasta kui nad juba nende aastatega teenisid nii palju raha?

Kas nüüd said aru?

 

See, et sina arvad on võimalik ainult oma mänguga raha teenida rängalt eksid. Paluks mitte rohkem postita siia.

Tänan.

Muudetud liikme zyzz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Veel üks inimene kellel lugemisega probleeme. SA EI INVESTEERI VAID OSTAD KULDA NENDE KAUDU JA MÜÜD TURUHINNAST 7% ODAVAMALT. Sa võid muidugi kulda nendele mitte maha müüa vaid, et nad saadaks sulle. Aga mis point on sellel? Niisama mingi jublakas hakkab seisma mis on ligi 1k eur väärt.

 

KUNI KULDA ON MAAILMAS OLEMAS EI JUHTU MITTE KUI MIDAGI. Ja palun, enne kui sa mulle uuesti kirjutad uuri kust nemad ostavad seda kulda ja mis hind on sellel. Nemad teenivad korraliku kopiga. Lisaks sellele iga aja tagant tuleb aina rohkem inimesi juurde ehk siis aina rohkem teenivad ja ütle nüüd - mis mõte on nendel ülelasta kui nad juba nende aastatega teenisid nii palju raha?

Kas nüüd said aru?

 

See, et sina arvad on võimalik ainult oma mänguga raha teenida rängalt eksid. Paluks mitte rohkem postita siia.

Tänan.

 

Nagu ma ütlesin, teine firma, sama skeem. Tasuta raha ei jaga sulle keegi. Toon siis näite. Monta vie kaudu sa ka ei investeeri, vaid ostad mahla ("üli hea lurr"), selle mahla-ga võid teha mis tahad, annad teistele proovida või müüd üldse maha. Ise vaatad. Siis pead hankima juurde 6 inimest, kes ka mahla "Ostaks" ja seejärel peavad nemad omakorda otsima igaüks 6 inimest. Iga kuusiku pealt saad boonust, 2 tiiru ära teed, siis oled juba kasumis. Algul võid osta mahla kas 300, 600 vüi 900€ eest ning hakkad teenima ka vastavalt algsummale. Mida rohkem investeerisid algul, seda rohkem teenid. Sina pead inimesi oma lauda otsima, pmslt sama teema. Ei viitsi isegi sellesse süveneda. Võrkturundus jeee, psmlt ostad mingit jama ja meelitad teisi ka ostma.

 

Palun väga loe ja nuta, kindlasti on kümneid selliseid arvustusi:

http://en.forex-men.ru/emgoldex-otzyivyi-i-sovetyi-stoit-li-vkladyivat-dengi.html

 

 

// See, et sa loll oled ja sellesse võrku langesid on juba sinu mure, aga kui uurida ei viitsi enne investeerimist, siis palju õnne!

Muudetud liikme Logic'i poolt

Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nagu ma ütlesin, teine firma, sama skeem. Tasuta raha ei jaga sulle keegi. Toon siis näite. Monta vie kaudu sa ka ei investeeri, vaid ostad mahla ("üli hea lurr"), selle mahla-ga võid teha mis tahad, annad teistele proovida või müüd üldse maha. Ise vaatad. Siis pead hankima juurde 6 inimest, kes ka mahla "Ostaks" ja seejärel peavad nemad omakorda otsima igaüks 6 inimest. Iga kuusiku pealt saad boonust, 2 tiiru ära teed, siis oled juba kasumis. Algul võid osta mahla kas 300, 600 vüi 900€ eest ning hakkad teenima ka vastavalt algsummale. Mida rohkem investeerisid algul, seda rohkem teenid. Sina pead inimesi oma lauda otsima, pmslt sama teema. Ei viitsi isegi sellesse süveneda. Võrkturundus jeee, psmlt ostad mingit jama ja meelitad teisi ka ostma.

 

Palun väga loe ja nuta, kindlasti on kümneid selliseid arvustusi:

http://en.forex-men.ru/emgoldex-otzyivyi-i-sovetyi-stoit-li-vkladyivat-dengi.html

 

Kusjuures tean seda ka mahla värki:D Aga kuna mahl ikkagi ei ole siuke asi, millega võiks hästi teenida siis ei pakkunud mulle huvi.

Sa ise just ütlesid, et teenid sellega pappi kuni ''lolle'' ei saa otsa. Alustame sellest, et sa TEENID ja teenid kuni 3k.

Jah, peab tõdema algul on jama värk aga pärast läheb see asi kiireks.

 

Mida ma tahan vaid öelda, et mul on aega teenida seda raha küllaltki. Ja võin sulle julgelt öelda, et max aasta pärast ma teenin ikka kõvasti rohkem kui sina oma pinnidega või kuskil tööd tehes, kus saad max 1-2k arvestades seda, et sa higistad päevast päeva hommikus kuni õhtuni.

töö=orjadele.

 

Ja nüüd ütle mulle ühte, sinu kasutajanimi on väga nice ja sobib sulle:D

Ma panen 150eur sisse ja saan vastu palju rohkem raha. Ütle nüüd, kust see kahjum tuleb? Panin 150 ja max aasta pärast teenin stabiilselt kuus 3k nagu seda teeb minu sõbra tuttav. Oletame see süsteem veab alt. Ikkagi arvestades seda, et panin 150eur ja palju rohkem olen tagasi saanud. Kui mina veel teeks targalt siis ma suudaks selle aja jooksul väga ilusa summa kõrvale jätta.

Ei taha sind halvustada aga lihtsalt huvi pärast küsin - palju sina teenid oma pinidega?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teenin piisavalt. Suudan ise oma arved maksta, toidu lauale, riided selga ja jääb ülegi. Kuid ega ma 2k sul küll ei teeni. See on rohkem hobi korras ülikooli kõrvalt. Hommikust õhtuni higistamisest küll rääkida ei saa :D

 

Parem käin veel 3 aastat ülikoolis ja lähen siis kindlustusse,panka (või kuhu iganes) tööle (hetkel õpin mat. stat. ja edasi magistrisse kas kindlustust, finantsi või farmaatsiat). Ning ega seal naljalt alla 2k kuus ei saa. Selleks pead ise loll olema :D

 

Pean nõustuma, et töö on lollidele ning isegi mõne sellise "äri" otsa komistanud ning kaalunud, kuid enamasti peab sugulased mängu tooma vms. Kui mingid lambikad vennad saad, siis lase käia, kuid sõpradele jms ma küll seda ei soovitaks.

 

PS! Ma tegelen ka kullaga, pmslt samasuguse virtuaalse kullaga nagu sina :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mida tahtsin öelda, et kuni nemad ei lase üle SINUL ON VÕIMALIK teenida. Ainuke asi on see, et ma ei ole ennustaja. Nemad võivad igakell ülelasta. Mina panin raha, kuna mina olen 100% kindel, et mina jõuan korraliku raha teenitud sellepealt kuni nemad otsustavad ülelasta. Ja see võimalus on igal ühel ja seepärast NII ÖELDA ''lolle'' on maailmas väga palju ja usun väga paljud said ka rikkaks ja enam ei pea töötama (see on juba need kes said sellest asjast kohe teada). Ja väga paljud rikkurid said samalaadsete asjadega rikkaks.

 

Jah, sinul on õigus vaid selles, et nemad võivad iga hetk ülelasta ja kui väga hollikalt minu teksti lugeda siis mina valetasin esimes postituses.

Väga vabandan rahva ees aga asja põhimõte oli ja jääb samaks :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palun tutvu ka MoneyMakingFoorumitega ja saada teada, et see scamm. Tavaline Ponzi skeem, küll veid moditud ja toodud nn kuld juurde.

Enamasti on kõik Ponzi skeemid, kus peab raha teenimiseks midagi müüma või kedagi juurde otsima kes on nõus maksma...

 

Kahju, et sa ise ei mõista. Parem anna see 150€ annetuseks oleks vähemalt keegi õnnelik

 

Teenivad omanikud ja kes on esimesed liituma

Muudetud liikme Naksi'i poolt
22

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Palun tutvu ka MoneyMakingFoorumitega ja saada teada, et see scamm. Tavaline Ponzi skeem, küll veid moditud ja toodud nn kuld juurde.

Enamasti on kõik Ponzi skeemid, kus peab raha teenimiseks midagi müüma või kedagi juurde otsima kes on nõus maksma...

 

Kahju, et sa ise ei mõista. Parem anna see 150€ annetuseks oleks vähemalt keegi õnnelik

 

Teenivad omanikud ja kes on esimesed liituma

 

Ei no vaata on olemas inimene, kes kinnitas, et saab seda raha kätte. Ja kui ma saan raha mis siis ütled?:D

Mul ei ole kahju. Kui siit ei leia pole hullu aga kui raha saan ja viskan pildi usun sul suu munni täis:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei no vaata on olemas inimene, kes kinnitas, et saab seda raha kätte. Ja kui ma saan raha mis siis ütled?:D

Mul ei ole kahju. Kui siit ei leia pole hullu aga kui raha saan ja viskan pildi usun sul suu munni täis:D

 

 

Kuna siis esimesed millionid tulevad? Arvad, et tõesti on nii kerge on raha teenida? Ma usun, et kui see olesk tõsi siis ei lähek keegi tööle ja vait istuks oma emgoldex ja raha tiksub....hahahah reaalne mõtlemine.EDU!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Kuna siis esimesed millionid tulevad? Arvad, et tõesti on nii kerge on raha teenida? Ma usun, et kui see olesk tõsi siis ei lähek keegi tööle ja vait istuks oma emgoldex ja raha tiksub....hahahah reaalne mõtlemine.EDU!

 

Pole millionitest jutt vaid sellest, et jah risk on alati sellistel asjadel. Aga see ei tähenda nüüd seda, et kindel laks kohe scammed. Nagu ma juba ennem ütlesin ja logic ka, raha võib tulla aga mingisuguni hetkeni ja laksti enam ei näe kedagi.

Ma põhjalikult uurisin enne kui raha panna, kuna ma ei soovi kellelegi 150eur niisama kinkida. Seal oli selgelt öeldud JAH RAHA TULEB AGA MINGI HETK LIHSTALT KUTID TÕMBAVAD MINEMA JA ASI ANTS. TQ PONIMAT PO ESTONSKI, kuradi eestlane.

 

See on täpselt sama nagu MMM. Töötas, töötas ja mingi hetk lihtsalt kutid tõmbasid minema. Ja isegi kui ma saaks vähemalt kasvõi ühegi tiiru ära tehtud ma olen juba kasumis.

Muudetud liikme zyzz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ilmselgelt ta ei postita, omab bänni embleemi.


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.