Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[TASUTA] Koduleht koos registeerimis, login, uudiste ja chati scriptiga!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

[spoiler=Pilt]

gzwoSeZ.png

Esileht

0tNZWgM.png

Sisse logimise leht

SAnZU7d.png

Registeerimise leht

JV5768g.png

Sisse logitud

 

 

Tegin siis väga kerge disaini, mille peale tegin Registeerimise, Logimise, Uudiste ja chati scripti koos autorefreshiga (Tänud m6uk).

Andmebaasi teie salasõna cryptitakse väga turvaliselt (sha256)

 

Alla saate laadida selle siit: http://www.upload.ee/files/3199632/kodukas.rar.html

 

.rari seest lejad database.sql faili mille importid enda andmebaasi!

peale seda avad config.php faili ja täidad sinna enda info ja paned paikka enda database andmed...

NB! Liige kaustas on kah config.php fail niiet mäleta ka muuta sealt andmed :rolleyes:

 

Kodukad näete laivis: http://jorksx.eu/forv/

Kasutajani: test

Salasõna: test

 

Tahaksin siis tagasided ka, et mis arvate sellest, kus vigu...?

 

 

Kui teil esineb probleeme siis minuga saab ühendust vahvli PM'iga või skypes: JorKsX.

Muudetud liikme JorKsX_'i poolt

no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida te vingute? JorKsX Nägi vaeva vähemalt, et algajatele midagi ette tuua nagu alg base-ina. Teie kohe mingi Turvaaukudega. Avalikul disainil küll pole mõttet sul mingeid turva junne peale panna. Misterix kui sulle meeldib vinguda siis vingu mingis teises teemas. Alati vaatan siia programis teema alla ja sinu tekst igalpool täis. Palun võta vingumist vähemaks ja kui sulle meeldib turvaauke parandada siis paranda see tal ära või tee oma disain.

 

//: Edu JorKsX! Hea asi algajatele :).


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Nii ränki turvaauki pole ammu näinud...

 

Kirjutasid chatti ja see oli su turvaauk ?

done happy? strip_tags ja asi korras. on veel midagi?

Muudetud liikme JorKsX_'i poolt

no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Sisse ei pea logima, et kirjutada, rohkem pole proovinud midagi. Point on selles, et kui sa jagad midagi inimestele, et "oo võtke ja kasutage", siis oleks viisakas näha piisavalt vaeva, et kõige lihtsamatest turvaaukudest lahti saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Sisse ei pea logima, et kirjutada, rohkem pole proovinud midagi. Point on selles, et kui sa jagad midagi inimestele, et "oo võtke ja kasutage", siis oleks viisakas näha piisavalt vaeva, et kõige lihtsamatest turvaaukudest lahti saada.

 

vigadest õppib. Aga kui sa midagi teed või leijad augu siis oleks tore kui ytleksid kus see oli ja kudas fixida. See et sa tuled ja ytled et hahahaha sitt kood turvaaukke täis. sellest ma ei saa midagi teada et kus see auk oli.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ma ütlesin seda selle pärast, et keegi seda kasutama ei hakkaks, arvates, et see on turvaline.

 

okei niiet sind ei huvita kudas teised arenevad?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kus ma seda väitsin?

 

selline tunne jäi kyll kuna ytlesid et sa ei taha et keegi seda kasutaks siis keegi ei saa ka feedbacki anda kudas toimib mida muutta...


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Sa ei ole kuskil öelnud, et sa tahad, et inimesed annaks tagasisidet, mitte, et nad seda kasutaks. Mõtle nüüd, kui keegi ehitab terve suure saidi selle põhja peale, kas sina oled valmis vastutama nende turvaaukude eest, mis sinu programmeeritud on?

 

TL;DR: Kui sa tahad, et inimesed annaksid tagasisidet, siis kirjutagi, et sa tahad tagasisidet, mitte, et saate tasuta koduka põhja, kasutage nii palju, kui jaksate.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Please go and kill yourself redard. Tema tegi selle free kasutada ning see kes võtab selle algbaasiks siis tema ka vastutab oma saidi turvaaukude eest. Ja nagu JorKsXil oli mainitud siis ta võib aidata neid kellel ongi tekkinud juhuslikult turvaauk. Mida sa vingud 24/7 tee ise midagi paremat valmis ja näita meile ka. Seletada oskame me kõik siin, et oo teen 200% paremini kui sina. Näita skilli tee ka üks leht valmis mis muned kohapeal.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

We Reccomend - We Recommend. Lihtsalt mainin, et oleks teistel parem kasutada, muidu koduleht on ilus :)


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Please go and kill yourself redard. Tema tegi selle free kasutada ning see kes võtab selle algbaasiks siis tema ka vastutab oma saidi turvaaukude eest. Ja nagu JorKsXil oli mainitud siis ta võib aidata neid kellel ongi tekkinud juhuslikult turvaauk. Mida sa vingud 24/7 tee ise midagi paremat valmis ja näita meile ka. Seletada oskame me kõik siin' date=' et oo teen 200% paremini kui sina. Näita skilli tee ka üks leht valmis mis muned kohapeal.[/quote']

Sa võid ju proovida mõnda tema tehtud lehte sisse häkkida. See, et ta ütleb, et see leht on väga haavatav (mida see ka on), ei tähenda, et ta peaks hakkama neid vigu parandama. Ega see, et häid külgi välja tuua arenemisele eriti kaasa ei aita. Kriitika aga küll. Kirjutada võiks ka muidugi osata, see tuleb alati kasuks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sorry aga ma ei tee sul praegu mingeid eksameid, et ma pean suvalisele inimesele viisakalt kirjutama :).


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Sorry aga ma ei tee sul praegu mingeid eksameid' date=' et ma pean suvalisele inimesele viisakalt kirjutama :).[/quote']

 

Asi ei ole mitte viisakuses, vaid kirjaoskuses.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sorry aga ma ei tee sul praegu mingeid eksameid' date=' et ma pean suvalisele inimesele viisakalt kirjutama :).[/quote']

 

See on ikka väga vale arusaam, kui arvad, et korrektset keelekasutust peab ainult eksamite ajal kasutama.

 

Aga aitab offtopicust. Koodi saaks paremini kirjutada (PDO näiteks), kuid küll arened, kogemustega tuleb ka oskus ;) Siiani, hea töö!


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kujundus on viisakas .. hea!

Tekitate ainult offtopicut siin!


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Koodi saaks paremini kirjutada (PDO näiteks), kuid küll arened, kogemustega tuleb ka oskus ;) Siiani, hea töö!

 

PHP'd olen õppinud alles mingi paar kuud ja arenen koguaeg. Et veel vist vara hakkata PDO'd õppima? Kuna hetkel tean need basic asjad.

Kogemustega tuleb ka oskus (Y) Õigus ja samuti oma vigadest õppib :)

Aga kui mingid vennad tulevad ja lõugavad siin et TURVAAUK ÄRKE LAADIGA SEDA.... sellest just eriti palju infot ei saa et kus see turvaauk on.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
PHP'd olen õppinud alles mingi paar kuud ja arenen koguaeg. Et veel vist vara hakkata PDO'd õppima? Kuna hetkel tean need basic asjad.

Kogemustega tuleb ka oskus (Y) Õigus ja samuti oma vigadest õppib :)

 

Õpi kohe PDO selgeks ;) Alguses tundub võibolla natukene raske/keeruline, kuid see tasub ennast ära, muidu harjud lihtsa ja tavalise mysqliga ära ning ei hakka vaevama ennast tiba keerukama PDO-ga, heh :)


Veebiprogrammeerija & kujundaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ole siis nagu kilplane ja pane need asemele:

ä = ä

Ä = Ä

ö = ö

Ö = Ö

ü = ü

Ü = Ü

õ = õ

Õ = Õ

:D:D

 

Väga hea töö muidu.


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.