Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Vajan abi!

Küsimus

Tervist!

 

Ma olen 15. a koolipoiss, kes kiheleb õppima pawno scriptimist. Ma olen õppind PHP'd ja mul põhiasjad selged. Ma olen otsinud netist pawno õpetusi, aga ei ole midagi mis ikka hästi õpetaks. Kas keegi saaks mind õpetada, nagu läbi skype vms või annaks mõne hea saidi, soovitavalt eestikeelne , kuid saan ka inglise keelsega hakkama. Kahjuks olen ma maksuvõimetu niiet sooviks õpetust tasuta.

Õppima ma tahan hakkata seepärast, et athan teha oma enda RP GM, olen teisteomasi üle teind , kuid nüüd tahaks enda oma teha

PLIIS AIDAKE !

Kui te ei taha aidata, siis palun ärge kirjutage siia replysse, et keegi ei tee sulle tasuta jne.

 

Muudetud liikme m1steha'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

4 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Mu soovitus oleks sulle võta mingi GM alla ja hakata sealt uurima ja tegema. Kuni sul ei ole üldine pawno scriptimis osa selge pole mõttet proovida 0-ist teha. Parim koht kus õppida on samp wiki. Seal näitab sulle koodid ette ja seletab ilusti ära ka.

 

Edu gm tegemisega!


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline misterx

Pawn on üpris sarnane C-keelele, kui Pawni kohta õpetusi ei leia, siis C omi on peaaegu lõpmatult, õpid selle enam-vähem selgeks ja Pawn väga palju midagi ei muuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.