Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere!

 

 

Minu probleem siis selline, et kas keegi saaks mulle lihtsalt saata vms. oma loovtöö, et ma saaksin võtta ideid jms sealt. Kuna ma ise käin 8. klassis siis oleks mul vaja kiiremas korras seda, sest ma peaksin oma loovtöö 1. aprilliks ära andma...

 

 

Loodan, et keegi saab aidata..

 

 

Ette tänades,

CYKkaalov


13zy2v5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tean seda tunnet :D. Mul ka praegu loovtöö ning teeme algklassidele spordipäeva. Lisaks: Me saime ise valida teema.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Milleks kirjaliku valisid? 15 lehte teksti pead tegema või oli see vähem või rohkem ei mäleta :D


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Erkz

Juhendaja peaks ju aitama raporti kirjutamisel või mis? Kuigi mul oli sitt juhendaja ja töö läks lappama tema pärast :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul ka hetkel mingi loovtöö jama koolis käsil :D. Suht masendav see kirjalik osa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul ka see aasta see pask kuna olen istuma jäänud, ise teen alkoholi ja narkootikumide kohta seda :D

Mind aitab õpetaja päris palju, aga halb on see, et sa pead selle mingile komisjonile ette kandma :D

 

Juhendaja peaks ju aitama raporti kirjutamisel või mis? Kuigi mul oli sitt juhendaja ja töö läks lappama tema pärast :D

 

Mul hetkel läheb vist juhendajaga hästi vähemalt loodan :D


ch4teauModeraatorid, banhammer is needed somewhere.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.