Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere! Olen nüüd saanud juba 2-3 nädalat oma uut graafikakaarti nautida. Aga viimasel ajal on tekkinud probleem, et arvuti freezib lampi. Töötab korralikult ja siis jääb hästi aeglaseks järsku ja siis läheb uuesti korda. Olen vaadanud, et mälude kasutus on suur ilma, et midagi erilist lahti oleks (~80%), panin ka virtuaalset mälu otsa, kuid ikka see probleem. Peale arvutile restardi tegemist on mõneks ajaks korras, aga siis hakkab jälle mõne aja möödudes. Mälu on mul 4GB DDR3 @ 531MHz. Tahtsin ka mälud välja vahetada, aga kahjuks emaplaat eriliselt paremaid mälusid paigaldada ei võimalda (http://www.findlaptopdriver.com/pegatron-corporation-evans-1-02-motherboard-specs/). Pole kindel, kas probleem on tõesti mäludes, aga endale midagi muud praegu pähe ei tulnud.


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis videokaart on?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui sul väga nõudlik videokaart, siis videokaart kasutab ära mälusi ja sul on suhtkoht nõrgad mälud.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Kui sul väga nõudlik videokaart, siis videokaart kasutab ära mälusi ja sul on suhtkoht nõrgad mälud.

Misasi???

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Loe natuke internetis ringi, videokaart kasutab RAM-i.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Loe natuke internetis ringi, videokaart kasutab RAM-i.

Kui tegu pole just integreeritud graafikaga, on videokaardil eraldiseisev mälu. Saab muidugi kaardile veel RAMist mälu juurde anda, aga kui neid kiiruseid võrrelda, siis saad aru ka miks seda eriti ei tehta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis videokaart on?

Videokaardiks on Gigabyte GTX660. Alguses seda probleemi ei olnud, nüüd paaril viimasel päeval seda täheldanud.

 

Pane midagi mälusid koormama, siis saad teada. Näiteks Prime95 Blend Test

Nagu ma aru sain peab see Prime95 vähemalt 6 tundi käima, aga kas samal ajal ma võin muid asju arvutis teha?


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No kurat, noshit, et sul Sony Vegas not responding. Vaata kõigepealt oma 350€ juustu ja ütle veel, miks not responding? Gtx 660 on jah natuke võimas kaart selliste mälude jaoks, ja mis protsessor sul on? Kuna protsessor mõjutab osaliselt videokaardi võimsust. Sellepärast benchmarkidel kellataksegi prosed 5-ni.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
No kurat, noshit, et sul Sony Vegas not responding. Vaata kõigepealt oma 350€ juustu ja ütle veel, miks not responding? Gtx 660 on jah natuke võimas kaart selliste mälude jaoks, ja mis protsessor sul on? Kuna protsessor mõjutab osaliselt videokaardi võimsust. Sellepärast benchmarkidel kellataksegi prosed 5-ni.

Protsessor on i2 Quad Q8300 @ 2,50GHz.

 

// gg awp, hakkasin magama minema ja tahtsin külje kaane korpuselt eest võtta, et rohkem õhku saaks öösel, CPU temperatuur oli kerkinud üle 70c ja käsi läks toiteploki power switchi pihta ning arvuti läks kinni, 5 tundi oli Prime juba käinud. -.- Ei raatsi ööseks enam käima jätta, undab see arvuti nagu reaktiivlennuk ja ei saa rahus magada. Panen hommikul uuesti käima Primei. :D

Muudetud liikme Ultra'i poolt

signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
No kurat, noshit, et sul Sony Vegas not responding. Vaata kõigepealt oma 350€ juustu ja ütle veel, miks not responding? Gtx 660 on jah natuke võimas kaart selliste mälude jaoks, ja mis protsessor sul on? Kuna protsessor mõjutab osaliselt videokaardi võimsust. Sellepärast benchmarkidel kellataksegi prosed 5-ni.

Pole viga nendel mäludel midagi, ära aja lolli juttu. Mina pakuks pigem, et mingi tarkvaraline probleem.

 

Kui arvad et mäludes on asi, siis peaks Prime95 tegema Blend Testi vähemalt 24h järjest, kui võimalik, siis rohkem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pole viga nendel mäludel midagi, ära aja lolli juttu. Mina pakuks pigem, et mingi tarkvaraline probleem.

 

Kui arvad et mäludes on asi, siis peaks Prime95 tegema Blend Testi vähemalt 24h järjest, kui võimalik, siis rohkem.

No format sai tehtud jah siin mõnda aega tagasi, paar päeva ennem kui uued jupid sisse panin. Aga nagu öeldud siis seda probleemi algul ei olnud, viimastel päevadel see probleem tekkinud.


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellel lehel on ka öeldud, et CPU temperatuur võib tõusta kuni 70oC.

 

Kas protsessor videokaardile piduriks ei jää? Ma vaatan hetkel benchmarkidest, et see protsessor on üsna madalal kohal. Samas on videokaart jällegi võimsam. On sul LGA775 socket emaplaadil? Sellele krt enam eriti manti ei leia kah. Midagi eriti võimast.

 

Mul endal on sama kiirusega RAMi pulk 2GB ning ei ütleks, et just aeglane oleks. Endal AMD Athlon X2 2.7ghz ja Sony Vegas ja Photoshop CS6 töötavad ilusti, ilma not respondiguta.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma arvan, et sul on protsessor jah piduriks.

Räägi, kas sul on Gtx 660-le 2 või 1 Molexi kinnitatud. Molex on 6pinnine voolukaabel mis läheb lisaks tavalisele PCI-E siinile, kuna siin annab 95w vooli, videokaart soovib rohkem.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ühe molexiga on kinnitatud. Emaplaat jah LGA775. Eks need kõik jupid mu arvutis mingil määral piiravad graafikakaardi võimsust, aga arvestasingi sellega, et hiljem vahetan ka muud jupid välja. Tahangi nüüd paari järgmise kuu jooksul korpuse ära osta, et saaks hiljem veel LGA1155 emaplaadi sisse osta ning i7 protsessori. Samas oleks variant ka LGA2011, saaks võimsama arvuti veel koostada. Praegu on Mini-ATX emaplaat ja korpus.

Mängudes on ka jõudlusega nii ja naa, tingitud ilmselt sellest, et osad mängud söövad protsessorid. Dead Space 3 näiteks maksimum graafikaga 100+ FPS. Arma 2 ja GTA IV samas jooksevad väga madalate settingutega ja FPS ikka madal (FPS 30, langeb tihti ka alla selle).

Muudetud liikme Ultra'i poolt

signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

molex on 6-pinnine voolukaabel???? sellist jama kuulen küll esimest korda molex on 4 pinnine voolukaabel mis läheb tavaliselt fannidesse jms. 6pinnine on pcie kaabel mida on ka olemas 6 kui ka 6+2 saadaval. sul jaab antud juhul jah prose piirama võimsust ja kui cpu temperatuur läheb alles 80-90 kraadini siis alles on aeg muretsemiseks, 70kraadi on täitsa normaalne cpu töötamistemperatuur. ja võiksid enda teised arvuti andmed ka anda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
molex on 6-pinnine voolukaabel???? sellist jama kuulen küll esimest korda molex on 4 pinnine voolukaabel mis läheb tavaliselt fannidesse jms. 6pinnine on pcie kaabel mida on ka olemas 6 kui ka 6+2 saadaval. sul jaab antud juhul jah prose piirama võimsust ja kui cpu temperatuur läheb alles 80-90 kraadini siis alles on aeg muretsemiseks, 70kraadi on täitsa normaalne cpu töötamistemperatuur. ja võiksid enda teised arvuti andmed ka anda.

Sel juhul on 6 pinnise pcie kaabliga, ega ma neid kaablite nimesid ise ka ei tea.

pc.png


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma lihtsalt reageerisin swaggeri postile sellepärast ja ma soovitaks sul proovida intel burntest'i mis peaks olema täpsem kui prime ja teised ja võiksid õelda kui võimas su psu(toiteplokk) on ja kas sul realtemp on arvutis? kui ei ole siis tõmba ja pane kõrvale käima samal ajal kui jooksutad prime või intel burntesti

Muudetud liikme midaasja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

siis on jah midagi muud jama vaata kas sul mingeid üleliigseid vms programme on lahti vms kui on pane kinni. (task managerist)

 

aga proovi korra uuesti burn testi stress level maximumi peal ja pane tempid ka kõrvale.

Muudetud liikme midaasja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.