Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mis mu graafikal viga on ?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

HD4000 on väga nõrk kaart. Kui 30-40fps on, kas sa oled arvutit eelnevalt kasutanud, et ta sul on on olnud kuum?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei ütleks, et Intel HD 4000 nüüd väga nõrk kaart on. Ise mängin Intel i5 ja Intel HD 4000 Graphics 512MB VRAM'iga Counter Strike: Source'i surfi ligikaudu 250fps.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No intel 4000 möngib gta 4 ja need ka välja ja läpakas paar kuud vana , ningi yle ei kuumene , max on läind 70 C . Ennem oli 100 fps ja nüüd low settidega 30 - 40 fps , Vahest nagu ise muudab perfomancit , vahest 100 fps csis ja vahest ylilow. graafika setid percormance peal ja power plan balance


tumblr_mcd9ekHBoc1qbrivdo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan et äkki on hoopis su driverites mingi viga. Vaata Inteli kodukalt, kas annab midagi uuendada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No intel 4000 möngib gta 4 ja need ka välja ja läpakas paar kuud vana , ningi yle ei kuumene , max on läind 70 C . Ennem oli 100 fps ja nüüd low settidega 30 - 40 fps , Vahest nagu ise muudab perfomancit , vahest 100 fps csis ja vahest ylilow. graafika setid percormance peal ja power plan balance

 

Naljanina, Gta IV sa ei mängi HD4000, kui sinujaoks on mängimine see, et igal pool on objektid mis pole ära laetud olen ma sõnatu...

 

Ei ütleks, et Intel HD 4000 nüüd väga nõrk kaart on. Ise mängin Intel i5 ja Intel HD 4000 Graphics 512MB VRAM'iga Counter Strike: Source'i surfi ligikaudu 250fps.

 

Sulle teadmiseks, CS:S jookseb mootoril, mis nõuab protsessorit, mitte videokaarti.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

HD4000 ei mängi ära kohe kindlasti GTA IV. Ma olen näinud low peal i5 ja HD4000 ning HD3000. Mõlematel olid graafilised tšertipaagid, mis nagu lõpetasid mapi genereerimise. Igatahes, tõmba uued driverid, paned muud processid kinni.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

swagger kui sa asjast ei tea midagi siis mine palun ära siit. aga jah proovi seda et lase videokaardi driverid maha ja uuesti peale. ja mainin ka selle ära et eile proovisin hd 4000-ga gta iv pelada ja usud või mitte jooksis 50fps välja alla 40 ei läinud kordagi(seda küll kõige miinimum graafika peal)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Reso 640x480?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

1600x900, nalja teed? Sa tead ka kui suur reso see on? 2 korda suurem 640x480.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jutuga, et see graafikakaart ei kannata mängimist võite metsa minna. Kui vähegi benchmarke vaadata, siis on ka 1080p 30+ FPS sellega mängitud.

 

Teema algatajale niipalju, et CSile oli mingi uus patch, mis vähendas FPSi kõigil vägagi suures koguses. Kui sa kasutad aga seda vanemat versiooni, siis kindlasti soovitan üle vaadata draiverid, seda soovitust on ka Intel ise välja pakkunud.


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
HD4000 ei mängi ära kohe kindlasti GTA IV.

Mees, millest sa räägid? :D Mul jookseb rahulikult GTA IV ära Medium settingutega. FPS on ka korralik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa teed nalja siin? Ma saan Gtx 650-ga mediumi peal GTA IV 1600x900 alla 50fps. Sa tuled rääkima, et saad umbes samapalju mingi HD4000-dega? :D


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa teed nalja siin? Ma saan Gtx 650-ga mediumi peal GTA IV 1600x900 alla 50fps. Sa tuled rääkima, et saad umbes samapalju mingi HD4000-dega? :D

GTX 650 on suht sitt kaart, 500 seerias on isegi paremad.

 

//EDIT:

Et mind valedes ei süüdistataks, siis nVidia enda graph siin ka olemas, kus performance näidatud ning selgelt näha, et 550TI on veidi parem ning kõik teised 500 seeria kaardid on ikka kõvasti paremad. Ka 400 seeria omad on tugevamad, vaid neist vanim on veidi nõrgem.

http://www.geforce.com/hardware/desktop-gpus/geforce-gtx-650/performance

Muudetud liikme AceBass'i poolt

Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa eksid ikka tugevalt. Mul on 650 OC kõvasti, Bf3 Ultra End Game mappides ja Armored kill on kõik maxed out, reso põhjas fps 30-50 mis on täiesti mängitav. Recordides on High peal 35.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa eksid ikka tugevalt. Mul on 650 OC kõvasti, Bf3 Ultra End Game mappides ja Armored kill on kõik maxed out, reso põhjas fps 30-50 mis on täiesti mängitav. Recordides on High peal 35.

Kaart on saas sellegipoolest olgu ta OC või mitte. Ning BF3 ei ole GTA IV, mis on sita pordi peale tehtud.


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sinu lappari lööb ikka üle. 550TI lööb ka üle, ära tule rääkima. 650 cuda core ja clockid kõrgemad.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

HD 4000 mängib kohe kindlasti GTA IV lowest settingutel. Ja minu I3 on parem, kui enamus kahe tuumalisi I5-tesi ja ka parem, kui mõned kahe tuumalised I7-med ja nelja tuumalised I5-ed, niiet mina ei saa kurta. neid versioone on ka muidugi päris palju, seega oleneb sellest, mis tähed ja numbrid sul prosel lõpus on.

 

Aga minu soovitus on selline et CS on jama mäng, ükskõik milline osa, ja kui laggib siis ära mängi.

 

Natuke targemat nõu ka - proovi vanemad draiverid tagasi peale panna, või tee arvutile mingi rollback sinna, kus see sul jamama hakkas.

 

 

Seal on märgitus resoks 1920x1080. Nii suure ekraaniga on muidugi vaja mingit 10 tonnist video kaarti, aga 1280x1080 mängiks vabalt selle kaardiga ultra peal bf3 ja high settingutel GTA IV viimase patchiga.

 

Mina mängin 2x sitema video kaardiga bf 3 med settingutel ja GTA IV med - high.

Muudetud liikme Mort'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.