Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsimus

11 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Selline diiet ei ole tervisele üldse hea.

Milleks sul vaja seda ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

See on kõige lollim dieet mida ma üldse tean ,seda ma üldse ei soovita.

Otsi uus ja saad paremini alla ,kui selle nälgimise ja veega + see veega dieet on eba tervislikum dieet.

Kui tohib küsida ,kes sulle dieeti soovitas?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Pigem siis nii, et hommikul puder nt kell 8, siis 12 aeg praad (kuna tahad kaalu alla võtta, siis kartuli/riisi asemel salat+liha, ideaalis linnuliha), päeval mingi 15 aeg kodujuust, ja õhtul 18 kana (kõrvale juurvilja, süsivesikuid mitte) ja õhtul nt 20-21 aeg kõht kindlasti tühi, siis näksi porgandit. Selle juurde võiks käia ka aeroobne trenn, ehk keegi targem parandab, tegin selle kava lähtuvalt enda toitumiskavast väikeste muudatustega (mul veits teised eesmärgid, jõutrenn) ning ühest heast nipist, et peale 18 mitte süüa. Üldiselt kaalust alla võtmine on lihtne, võimalikult vähe süsivesikuid ja kaal langeb. Selline dieet nagu sina teed on täiesti lollus ja keerab su organismi perse.

Muudetud liikme mJT'i poolt

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Mine söö väljas umbrohtu siis vähemalt ei nälgi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Pigem siis nii, et hommikul puder nt kell 8, siis 12 aeg praad (kuna tahad kaalu alla võtta, siis kartuli/riisi asemel salat+liha, ideaalis linnuliha), päeval mingi 15 aeg kodujuust, ja õhtul 18 kana (kõrvale juurvilja, süsivesikuid mitte) ja õhtul nt 20-21 aeg kõht kindlasti tühi, siis näksi porgandit. Selle juurde võiks käia ka aeroobne trenn, ehk keegi targem parandab, tegin selle kava lähtuvalt enda toitumiskavast väikeste muudatustega (mul veits teised eesmärgid, jõutrenn) ning ühest heast nipist, et peale 18 mitte süüa. Üldiselt kaalust alla võtmine on lihtne, võimalikult vähe süsivesikuid ja kaal langeb. Selline dieet nagu sina teed on täiesti lollus ja keerab su organismi perse.

miks mitte peale 18.00 mitte süüa?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Olen lugenud sellise dieedi kohta ( ajakirjanduses räägitud) ning omast kogemusest ka proovitud ( peale 18 ei söönud ja õhtul aeroobne, üsnagi effektiivne kui soov kiirelt kaalu alla võtta, aga omad miinused sellel) selline soovitus seetõttu, et on tunne, et teema algataja soovib kaalu kiirelt alla võtta ( mis küll väga tervislik ei ole), aga parem variant kui 3 päeva mitte midagi süüa ja ainult vett juua. Pikemas perspektiivis vast oleks jah mõtekam õhtul mingi 20-21 ajal kodujuust/linnuliha/ muna süüa ilma süsikateta.

Muudetud liikme mJT'i poolt

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

ma ei saa aru miks inimesed kurnavad ennast dieetidega, on ju ka teisi allavõtmis meetodeid


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
ma ei saa aru miks inimesed kurnavad ennast dieetidega, on ju ka teisi allavõtmis meetodeid

 

Ehk nimeta siis paar imenippi, loeks huviga.

 

Ainuke imenipp, mida mina tean on, et põletad rohkem, kui tarbid. Lihtne ja effektiivne. Lisaks sööd kord nädalas rohkem kui tavaliselt(et ainevahetust kiirendada) ning kui trenni ka viitsid teha, siis saad lisaks kena vormi ka.

 

Järgi proovitud ja toimib :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.