Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

UFOD ja imelikud nähtused

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Olen näinud punast kuud ja kolme niiöelda UFOt


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ise olen ka näinud paari nähtust, tundus nagu ufo, et nagu liigub edasi, jääb seisma korraks ja pedaalib jälle minema.. Nii mitu korda ja erinevalt. Ei usu küll väga, et "langev täht"

 

// Keegi ei usu mind :D

 

seda usun ka mina kuna olen ise näinud kah sellist asja et lampi jälgid taevas mingid asja ja paned tähele et see liigub edasi, siis liigub tagasi, yles alla ja siis kaob.

ei tea kas meie kujutlusvõime teeb lihtsalt seda kuna me tahame näha midagi sellist või on seal taevas veel keegi :)


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaatan vahel "National Geografity" kanali pealt mingit ufo seriaali. Suht kaasahaarav :D


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vaatan vahel "National Geografity" kanali pealt mingit ufo seriaali. Suht kaasahaarav :D

 

Mis kell hakkab? :D

 

// ise olen sama näinud mida JorKsX ja Ultsik. Olin jahil koos teiste täiskasvanutega ning öösel järsku mingi ere valgus liikus edasi tagasi vahepeal jäi paigale ja igast asju. Algul arvasin, et helikopter aga tol polnud häält ka nagu hiirvaikne.Ei tea mis see küll olla võis kuid ise eriti ikka ei usu UFO-desse niikaua kui pole neid oma silmaga näinud :D.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.