Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Tervist, et siis nagu pealkirjas on siis sooviks fb klooni, olen netist otsinud aga pole leidnud õiget :)

 

NB! Offtopicut lasen warnida!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

G3rtt seal pole õiget :).


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga mina leidsin sealt õige :)

 

5000 faili laeb hetkel. :)

Muudetud liikme NeaL^'i poolt

põhja-korea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tervist, et siis nagu pealkirjas on siis sooviks fb klooni, olen netist otsinud aga pole leidnud õiget :)

 

NB! Offtopicut lasen warnida!

 

Mis kasu saad sellest fb klooniga , saab kuulsaks ja saad sellise mõnusa summa Trahvi Facebooki poolt , .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sHurxx sheeri mulle privas :D.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis te nendest kloonidest saate?! See on tegelikult programmeeerimise alamfoorumi ning abi küsimiseks.. Mitte et "Tehke minueest.. palun otsige".

 

Kloon toob korraliku trahvi mida alaealine maksta vaevalt et jõuab.

See postitus ei ole teemaväline!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hmmm,k0nd00m lisa msn siim@l-servers.eu


põhja-korea

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dvj laske reporti nendele kes kloonivad rate.ee-d jne. Neil ple ka siis õigust kloonida :).


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis te nendest kloonidest saate?! See on tegelikult programmeeerimise alamfoorumi ning abi küsimiseks.. Mitte et "Tehke minueest.. palun otsige".

 

Kloon toob korraliku trahvi mida alaealine maksta vaevalt et jõuab.

See postitus ei ole teemaväline!

 

Ei see postitus ei ole teemaväline, aga sa postitad samat asja mida postitavad teised.

Ühesõnaga loed kuskilt maha ja lased nagu papagoi järgi.

Miks see trahv sind üldse huvitama peaks?

Ela oma elu edasi...

 

AceBass - Vabandust, aga ma sain ammu juba selle teemaalgataja plaanist aru.

Vahvli administratiiv: Te ei tegele siin seaduse rikkumisega ega piraatusega. Saaksite siis selle teema kustutada ära?

 

Su eesti keel on lihtsalt nii kohutav, sa ei oska kirjutada elementaarseid sõnu nagu piraatlus ja raporteerisin.

Miks on vaja seda teemat sulgeda või kustutada?

Siin on palju teemasid kus küsitakse kloonskripte miks sa neis teemades ei räuska?

 

Mõttetu tühikargaja kes laseb siin foorumis papagoid, samamoodi nagu lasi Internetikelmide teema all papagoid.

Luges facebookist, kuidas üks inimene oli kommenteerinud et facebookis kehtivad usa seadused (siiski ei kehti) - pani copy-paste ja lisas veel omaltpoolt vigast eesti keelt.

 

Hoia eemale neist teemadest palun.

 

Teema algatajale.

otsi Vkontakte.ru klooni parem... see on nagu kenam versioon facebookist ja see peaks inglise keeles ka olemas olema: http://www.vk.com


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tüüpiline vahvel kommuun, ma ei imesta.

 

Mingit veebilehe klooni (nt Facebook clone) ei kasutata alati selle jaoks, et phishida või uploadida ülesse ja saada popiks.

Mõned tahavad lihtsalt uurida kuidas php programmeerimine täpsemalt käib, sest olgem ausad W3Schools ei anna väga

eriti midagi, kui sa soovid tõesti asju hakkata tegema.

 

Aga jah. Ma ei imesta kah, kui sellised esmamuljed on juba ammu tekkinud. Ei öelda mille jaoks tahetakse seda klooni,

või mis sellega peale hakkatakse.

Mina ise ka kasutasin alguses teiste tehtud töid, et uurida ja saada kätte seda loogikat mida kasutatakse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Tüüpiline vahvel kommuun, ma ei imesta.

 

Mingit veebilehe klooni (nt Facebook clone) ei kasutata alati selle jaoks, et phishida või uploadida ülesse ja saada popiks.

Mõned tahavad lihtsalt uurida kuidas php programmeerimine täpsemalt käib, sest olgem ausad W3Schools ei anna väga

eriti midagi, kui sa soovid tõesti asju hakkata tegema.

 

Aga jah. Ma ei imesta kah, kui sellised esmamuljed on juba ammu tekkinud. Ei öelda mille jaoks tahetakse seda klooni,

või mis sellega peale hakkatakse.

Mina ise ka kasutasin alguses teiste tehtud töid, et uurida ja saada kätte seda loogikat mida kasutatakse.

 

Kui sul on vaja õppida, siis sa saad hakkama ka avatud lähtekoodiga projektide uurimisega, mingit feissbuuki klooni sul selleks vaja ei lähe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.