Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

2007scape bot väljas.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Soovitan kõigil kasutajatel botitavate kontode pangas võimalikul väheseid esemeid hoida, vältimaks, et tegemist võib olla jälle mingi suurema petu teemaga.

 

looooooooool.PNG

 

Sõber ütles, et tal ka mingi trooja värk kuid minul ei visanud midagi sellist ette.

 

Midagi töötab aga ma ei tea kas ma olen valesti midagi teinud aga see klikkib lambist igalepoole ju..

ei lähe nagu õigesse kohta vms ..

 

Mul varrockiron powerminer töötab prg ilusti kuid randome ei solve.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Õnneks on scriptide valik väga väike. Loodan, et see jääb nii veel mitmeteks kuudeks!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis jutt. Kui tegemist puhta failiga, ei tekitaks mitte miski trojan hoiatust.

 

5/42 detetcion rate ei tule mingist obsist.

 

SHA256:	05c86465d39e43e2d7ba5ce5d6afb86d3adef5ac2ffd9a9d2e8516e6801c41d3
SHA1:	668e2b3d42e366257841e98087ce037bb6d134f6
MD5:	62ca25ab8cd51ed06e087c687ea4c088
Tamaño:	491.1 KB ( 502870 bytes )
Nombre:	wbot.jar
Tipo:	JAR
Detecciones:	 5 / 46
Fecha de análisis:	 2013-03-07 15:43:58 UTC ( hace 1 minuto )

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht kindel, et see fail pole puhas. Ei soovita, soovitan ära oodata powerbot või mõne teise usaldatud boti firma tehtud scriptid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
EDIT: Sander eemaldas lingi kuna ta on tropp. Period.

 

Mis tekitab seda trojan warningut on:

 

lol, võtad kuskilt foorumist mingi suvalise vandi postituse ja tood siia, nii kaua kuni fail puhas pole siis ei pane seda linki siia, vastasel juhul saad karistada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
lol, võtad kuskilt foorumist mingi suvalise vandi postituse ja tood siia, nii kaua kuni fail puhas pole siis ei pane seda linki siia, vastasel juhul saad karistada.

 

See bot alates project 2006'st, olen seda kasutanud mitmeid kuid ja ikka kasutajatega või mingite muude asjadega pole juhtunud?

 

EDIT: Ega vahet polegi, kasutage omal endal riskil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Powerboti teemat mäletad? Algus oli kōik väga nunnu, kuni massiliselt kontosid cleaniti. Ei tasu hoida suuri summasid kontol millega botid. Pärast seda hala ka vähem.

 

Mis puutub sellesse troja värki, siis kōik vastutavad ise oma otsuste eest. Tō.make, aga pärast pole vaja halada kui arvuti piiksus vōi kasutaja tühi. Mina seda tōmmata ei soovita, oodake ära kuni powerbot välja tuleb. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Powerboti teemat mäletad? Algus oli kōik väga nunnu, kuni massiliselt kontosid cleaniti. Ei tasu hoida suuri summasid kontol millega botid. Pärast seda hala ka vähem.

 

Mis puutub sellesse troja värki, siis kōik vastutavad ise oma otsuste eest. Tō.make, aga pärast pole vaja halada kui arvuti piiksus vōi kasutaja tühi. Mina seda tōmmata ei soovita, oodake ära kuni powerbot välja tuleb. :)

 

Seda küll jah, vabandust selle lingi sharemise pärast- Pmst võib teema ära kustutada vms.

Iga üks kasutagu omal riskil, mina nt. seda teen ja testin lihtsalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keylogger my ass, see on webjochi ja Booli oma. Eks te ise tea, eile sain 6h proggy, aga ei teinud pilti http://www.upload.ee/image/3130854/qdxasfad.PNG.

 

Flax praegu -60 ea tehke ise kalkulatsioonid müüd oma päevas teenitud milli maha saad 18 euri.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Julm profit päevas - 18euri selle eest et oma arvuti piiksu keerad või kasutajast ilma jääd.. success :)

 

Kui sul veits mõistust on, siis sul on updated windowsist backup disk olemas ja windowsi uuesti pela panemine võtab max 30 minutit. Miks mind peaks huvitama see, et ma jään lvl 3'est ilma, keda ma kasutan ainult flaxide pickimiseks?

Ning ma mainisin juba, et omanikud on webjoch ja bool, kes on väga trusted vennad, aga eks te ise tea, mulle ongi parem, kui vähem bottereid on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui tõesti tahate nii väga bottida, siis tõmmake omale VirtualBox või VirtualPC ning tehke sellega omale virtuaal masin win xp operatsioonisüsteemiga, sinna pole vaja sul panna mingit viiruse tõrjet ka, ainult boti nii kaua kuni masin nii koomas või kasutaja läinud. Enda päris windowsi peal ei soovita seda boti katsetada.

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Miks on vaja bottida? Mul meeldib 07, ei vaja mingit boti, vabast ajast mängin ja siis naudin ka seda mängu :)

Muudetud liikme Silks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Powerbot laseb ise varsti 07 boti välja, pole mõtet endale mingit paska siin kokku tõmmata.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks on vaja bottida? Mul meeldib 07, ei vaja mingit boti, vabast ajast mängin ja siis naudin ka seda mängu :)

 

Igaüks ei viitsi päevast päeva nolada ja pealegi on goldfarmereid juba nkn palju liikvel, hinnad kukuvad varsti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minumeelest on bottimine päris lahe, kui panna ikka 4-5 acci bottima, yew, maple, fishima või minima siis teenib sealt päris kena raha päevas. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.