Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Räägi mida sa mõtled tuunimise all.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Noo tuunimise all ma mõtlen

* Turbo

* Spoilerid

* Veljed

* Ventid

;)

 

Kõigepealt arvesta, et kas sul oleks võimalik ~10 000€ investeerida. Kui jah, siis võid mõelda auto tegemise peale.

 

 

Selline riist on asjalik.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No, ega kõike ei peagi korraga tegema, seda aega on teha tasapisi!

 

Kui aus olla, siis sellisest säästuprogrammist ei tuleks midagi välja. Miks? Sellepärast, et siis mõtleks enamjaolt "Mida odavam, seda parem", aga see on vale. Kui selline projekt siis ei tasu koonerdada.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma, tean et ei tasu!

MA mõtlesin selleall, et kõike juppe ei pea KORRAGA ostma!

 

No saan aru mida sa mõtled, rahu. ;)

Ma pean silmas seda, et enamjaolt sellised asjad kipuvad lihtsalt nii minema.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No loodan, et ei lähe :P

Kui tõesti soovid endale Golf 3-me, siis mina isiklikult soovitaksin VR6-te. Turbotad ära, GTI välimus, madaldus, velg ja ajad nii mõnegi venna suu vett jooksma.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
1)

Minuarvates ei tasu too volkar tuunimist, mõni audi / bemm tuleks hülga kobedam.

Just sayn

Palun ei... Audid ja bemmid palun jätke välja. Tuuninguhuvilistel mitte sinnapoolegi vaadata...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Palun ei... Audid ja bemmid palun jätke välja. Tuuninguhuvilistel mitte sinnapoolegi vaadata...

 

Jep.. see on õige jutt. Ainuke asi, mida bemmidel ja audidel teha, on mootor.. Kui sedagi. Väljastpoolt pole neid mõtet näppima hakata, kui sa just täie hingega asja juures ei ole.


Kaspar.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Palun ei... Audid ja bemmid palun jätke välja. Tuuninguhuvilistel mitte sinnapoolegi vaadata...

 

Just sayin...Bemmid on stockis ikka seksikamad kui mingi naljakate spoilade ja tuuning lulladega.

No v.a mingid kenad veljed ja värvitud piduri need vidinad, mis teevad iga saani ilusamaks :D

 

Mitte autop*de arvamus :D

Olen tavaline kodanik, kellele meeldivad normaalselt kasitud autod, mitte mingid tossavad rämakad :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pigem ,kui tahad tuunida siis võtta mõni VW,Honda või mõni opel(nt calibra ,pole just hea näida aga esimene ,mis tuli pähe).Kui juba rohkem kogemusi ,siis hakka edasi vaatama aga muidu küll ära vaata ,võid muidu lihtsalt ära rikkuda .Just saying


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

On olemas ka Syncrod, mis on neliveolised, tagaveolisi Golfe pole originaalis. Küll aga 4veolisest on väga lihtne teha.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tuuning stangede ja antitiibade aeg on möödas juba 5-6 aastat. Need teevad auto koledaks, hiljem müüdud sa seda ei saa jne. Tänapäeval põhiline märksõna "stance". Veljed, stretch, madaldus. Mängitakse väga lihtsate ja tihtipeale originaal detailidega. Lihtsalt stangelisad jms. Üldiselt jäetakse auto väga stiilipuhtaks ja üldse selliseks puhtaks, et midagi ei kraabi silma. Ja lihtsuses peitub ilu ja võlu. Mida lihtsam ja puhtam, seda ilusam üldjuhul.

 

http://www.stanceworks.com/ tasub sirvida, et ideid, aimu jms saada.

 

Lihtne näide. See oli 5-10 a tagasi moes ja iga poisike tahtis omale sellist saada.

549680_371550566251491_91077428_n.jpg

 

Praegu aetakse pigem sellist asja.

tumblr_l3hfu6k4vE1qb226p

 

 

Syncro to tagavedu on mingi kahtlane teema. Kunagi väheke uurisin seda kui tahtsin täiega tagaveolist golf 2.te omale. Sellega see keiss, et jõud ju esi ning tagasilla vahel ära jaotatud. Ning esimesed poolteljed välja võttes kaob pmst pool jõudu autol ära. Mingi jama oli igatahes, et ei tasu väga ära, tuleks ikkagi korralikult ümber teha see asi.

Muudetud liikme Herr Olari'i poolt

"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

A no jah.. Kus sa mu pildi üles leidsid pedemajakast? Jah, see Vento. :D

Ise olen aint Quattro - RWD tegemisega kursis, siis jõu probleemi pole olnud..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.