Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0

kuidas muuta ip elionil

Küsimus

17 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

hoia ruuter 5min vooluvörgust väljas ja peaks muutunud olema .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Elionil käib IP vahetamine ainult nii, et sa tõmbad kuskil pooleks tunniks ruuteri välja ja kui keegi enda ruuteri lülitab voolu võrku Eestist kuskilt, siis tema saab sinu vana IP ja sina tema oma. Elionil ei olegi sellist otsest IP vahetamist, sest neil lihtsalt ei jagu neid.

Aga see ka suht joppamise peale. Su sõber võib näiteks päevaks ajaks kuskile ööseks minna (sõbra juurde) või õue ja enne välja minekut lülitada ruuteri välja ja siis õhtul tagasi tulles on ilmselgelt see muutunud juba.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Elionil tõesti pead tõmbama juhtme ülikauaks välja. Võid mingi igaks ööks proovida, aga olen lugenud, et keegi tõmbas 2 nädalaks välja ja ei aidanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Mtea, mul tuttav rääkis, et Elionis mingi imelik asi, et isegi ruuteri juhtme eemaldamiseks mõneks ajaks ei piisa, et annab ühe ja sama ip alati.

Üks asi on kindel, et netipulgaga saab. Olen proovinud. Vaja vahetada, võtad välja ja paned tagasi, siis uus ip.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Kui oled nõus maksma umbes 6€ ühele VPNile mis muudab su IP-d ning ei vähenda su neti kiirust väga palju! + Sa saad port forwardida ka ;)

 

:fp: port forward on portide avamine, see ei muuda su ipd.

Osad lehed ning programmid bannivad su ära kui VPNi kasutad.

 

Osad tegelased üldse ei loe eelnevaid postitusi.

Vaatate mis eelmine vend kirjutas ja kirjutate ikka sama mida juba öeldud on.

 

Elioni ipd ei anna muuta.

 

Kuna teist keegi ei taha aru saada siis seletan teile ära MIKS.

Elionil on Internet Protocol DHCP, mis tähendab, et ip on igavene ning seda ei saa kuidagi muuta.

Saab muuta kui teha vajalikud muutused internet protoclile kuid seda tegema hakkates võid selle nii per*e keerata, et ei saa enam netiühendust tagasi.

 

DHCP on elionil telekanalite tõttu, kanalid käivad läbi mingite portide.

Kui oleks PPPoE protocoliga elioni ühendus, siis tuleb välja tõmmata kolmeks tunniks või kauemaks.

 

Aga elion ei paku PPPoE protocolliga internetiühendusi.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
:fp: port forward on portide avamine, see ei muuda su ipd.

Osad lehed ning programmid bannivad su ära kui VPNi kasutad.

 

Osad tegelased üldse ei loe eelnevaid postitusi.

Vaatate mis eelmine vend kirjutas ja kirjutate ikka sama mida juba öeldud on.

 

"Elioni ipd ei anna muuta."

 

Kuna teist keegi ei taha aru saada siis seletan teile ära MIKS.

Elionil on Internet Protocol DHCP, mis tähendab, et ip on igavene ning seda ei saa kuidagi muuta.

Saab muuta kui teha vajalikud muutused internet protoclile kuid seda tegema hakkates võid selle nii per*e keerata, et ei saa enam netiühendust tagasi.

 

DHCP on elionil telekanalite tõttu, kanalid käivad läbi mingite portide.

Kui oleks PPPoE protocoliga elioni ühendus, siis tuleb välja tõmmata kolmeks tunniks või kauemaks.

 

Aga elion ei paku PPPoE protocolliga internetiühendusi.

 

Miks ei saa muuta? Ma olin terve päeva kodust ära, enne seda lükkasin ruuteri välja (mina tegin seda sellepärast, et ruuter oli liiga kuum) ja kui tagasi tulin, siis tegin speedtesti ja vaatan, et endist IP-d enam ei ole.

Kui ise küsisin sama küsimust neil, kuidas seda teha, siis öeldi mulle sama vastus.

 

Elionil ongi selline asi, kui lülitada ruuter välja ja kui selle väljasoleku ajal keegi oma ruuteri sisse lülitab, siis tema saab sinu vana IP ja sina tema oma. Kahjuks mul ei ole enam tehniku kirjutatud e-maile enam alles.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

logid internetis oma ruuterisse sisse siis seal peaks ka olema mingi ip et kas muutub või jääb samaks koguaeg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

DHCP.. peaks ju küll muuta saama? Mul küll Elion pole, STV. Staatiline IP on, aga käsitsi ruuteri paneelist muudan viimaseid tüvenumbreid kuni leian töötava IP ja saab küll, enamasti 1-3 korraga saan juba toimiva uue IP. Aga ei tea kas sedasi Elioniga ka teha saab..


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.