Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Just4Dream OldSchool orjateenus.

Soovitatud postitused

20080701131131!RuneScapeLogo.png

 

Reeglid.jpg

 

  • Kõik kliendid käivad ette 50% soovitud teenuse summast. Kui kliendil on vähem tehinguid kui mul, siis Ta käib ette kogu teenuse summa.
  • Teenindamine toimub ainult eurodes. Ma ei võta vastu mingeid Minecrafti teemanteid ega CS'i VIP'e.
  • Kui on soovi teenust osta, siis saadate hinnapäringu minule PrivaatSõnumi kaudu, milles on ära märgitud teie soovitud levelid / questid ja MSN aadress.
    Mina vastan teile esimesel võimusel, kuid mitte hiljem kui 24 tundi pärast kirja saatmist.
  • Klient kes ei ole oma teenuse eest õigeaegselt tasunud antakse vastutusele Politseisse. ( Mul on õigus petturi andmeid kasutada, et tuvastada petturi elukoht ja vajalikud isikuandmed, mis aitaksid kaasa petturi leidmisele. )

 

Teenused, mida teen.

 

  • Kõiksugused questid, mille jaoks on teil vastavad itemid olemas ja levelid on vajalikul tasemel.
  • Kõike leveleid.

 

Esimesele kahele kliendile teenused -33%! KIIRUSTA!

 

MSN: whyyoursad@hotmail.com

Elukoht: Pärnu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lisasin eile msn, kuid sa pole online tulnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hakkas tegema slay 1-40 eks näis :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.