Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Alles ostsid ju ?


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nii palju OK servereid müüakse maha viimasel ajal, et omanik peaks juba oma maksu võtma igast tehingust.


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa ise pole selle serveriga midagi teinud, see oli varem minu oma, mina tegin selle ip kuulsaks, no muidugi kunagised omanikud ka, sina lihtsalt võtsid selle ja nyyd myyd ,2 päeva see sinu käes olnud. Proovisin ise ka myya, kuid viktor jõudis serveri enne käest võtta ja sulle anda millel ma erilist mõted ei näe, myyd teiste vaeva maha.


Estpro.eu | Mänguserverid: CS, CS:GO, SA:MP ja palju muud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nii palju OK servereid müüakse maha viimasel ajal, et omanik peaks juba oma maksu võtma igast tehingust.

 

saitan see äri :D ostad kuulsa ip hoiad 1 kuu üleval ja müüd juba kallimalt maha :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Serverite edasimüümine keelatud! Et siis Teie leidud n-ö uut serveri omaniku ma vastu ei võta ja kui ise serverit enam ei pikenda, siis perioodi lõpus server läheb müüki tavalise hinnakirja alusel.


logo.jpg

4 Fair Play

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.