Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Unenäod

Soovitatud postitused

Ma nägin unes, et liglusein tartu linna kohal käed laiali, kartus oli vahepeal alla kukkuda..

Väga kahtlane oli, tavaliselt ei mäleta eriti neid..


Penaga võid pintsleid pesta, diislis peitub jõud !

http://url24.ee/537962

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nägin, et HDTanel sõidab Tartus Lamborchiniga ja mu padja all on dünamiit, mida ma käpin ja see plahvatab.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No kahtlaseid unenägusid on mul just hommikuti kui korra on äratatud ja ma unne tagasi vajun. Siis näen unes, et olen juba voodist väljas, riides ja valmis kooli minema.. Tagasi reaalsusesse jõudes, taipan, et ma ikka veel voodis magan.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No kahtlaseid unenägusid on mul just hommikuti kui korra on äratatud ja ma unne tagasi vajun. Siis näen unes, et olen juba voodist väljas, riides ja valmis kooli minema.. Tagasi reaalsusesse jõudes, taipan, et ma ikka veel voodis magan.. :D

 

i can relate


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vaata ette sellisel juhul ;)

 

Räägin siia ka ühe nalja kõrvale mis siia sobib :D

 

Mees läheb koju ja vaatab et naine istub köögis,

jube kaval nägu peas ,mees läheb magamistuppa

avab kapi ukse ja näeb seal on mingi väike mees,

küsib naiselt kes se on? naine vastab et se on peeter.

Mees viskab peeteri aknast (või uksest, mis seal vahet)

välja.

järgmine päev sama lugu jälle peeter kappis ,mees viskab

jälle peetri välja ,seekord korstnast :D

siis on mõnipäev rahulik

ühelpäeval on naisel jälle kaval nägu peas kui mees töölt tuleb,

mees avab kapi ukse ,ja sees on mingi musklis vend ,mees

lööb kapi ukse kinni ja küsib naiselt ,tibuke ,kus peeter on? :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nägin unes kuidas mulle tuli creeper ukse taha. Alguses oli ainult SSSSSSSSSSSssssssssssssssssSSSSSSss aga kui ma ukse avasin siis oli uksemati peal kingipakk ja selle kõrval creeper. Ja kui ma seda pakki puudutasin siis creeper plahvatas. (surely minecraft overdose) offtopic: 500-jas postitus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Viimane unenägu näitas, et ma pakun tulevikus oma sõbrale snusi, kuid ta keeldub, ta ütles et ta proovib enne 9-nda lõppu mitte teha, nii oli see ka päriselt!!! Pärast oli kummaline see et see sama sõber sõitis mootorrattaga minu juurde küsis: Viin su koju? Ma ei tahtnud sest sain ka ise koju siis ta sõitis ära ja natukese aja pärast tuli ja sõitis mulle otsa :( OMFG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.