Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Well done, vaata palju sul inimesi chatis nüüd on. :D

Mina sain deranki kuna jagan acci inimesega, kes chatile kahju poleks toonud, samas mingi rannapid bannivad chati tühjaks. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei saa sissegi chatti.

You do not have a high enough rank to join this clan channel.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Omg, käisin ja sain :) Tänud. Ei tegelt kui rääkida EOC-st ja OS-ist, siis kõik on vist OS-ile üle tulnud. Käisin niisama EOC-s ja mitte kedagi polnud, tühjad platsid jne jne.

EoC-s on ikka palju rohkem rahvast, osad küll botid, aga siiski rohkem

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No mõni bot ka veel üleval on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi oma kasutajat shareda ei taha? Mingi norm vend.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Paar botti korjavad flaxe :D + samapalju rahvast bankivad umbes.

 

keiranflaxbotid.JPG

 

Väga hea chat, soovitan soojalt :P

Kui midagi vaja saad tavaliselt oma küsimusele vastuse kätte.

 

Rahvas on ise palju toredam kui teistes chatides. Saavad aru kui tegu on sarkasmiga või lameda naljaga. See ikka väga palju loeb kuna näiteks ''Amuuritiger''is rahvas ei saa sellest aru.

Reeglid nagu ikka, olla sõbralik ja abivalmis. Rahvast tuleb iga päev aina juurde.

Muudetud liikme zyzz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma olen päris veendunud, et oled sealt chatist vähemalt korra kicki saanud :)

 

LOOM - mul ei ole sinuvastu midagi, see on pmst sama, kui keegi kasutab sinu vahvli accounti postituste lugemiseks, sina tead, et ei tee kahju, kuid henry-le see ei meeldiks ju...no ausalt, play alone ja kõik on OK :P

 

Keiranleed ja muud hundid, ma ei soovigi sinna teiesuguste seltskona "VAHVEL CHAT"-i on oodatud ainult kolmekohalise IQ numbriga inimesed, kelle suust tuleb ka kulda, mitte ainult roppuseid, laimu ja trolle :)

Trollimine suht irl teema, tee semudele või näkkidele tünga, mitte kuskil mängus inimesele, kes abi küsivad.

 

Kõik, kes otsivad normaalset ja hubast seltskonda, siis selle seltskonna võite leida "vahvel chat"-ist.

Kui kellelgi on tõestust et keegi ranked accountidest on kuritarvitanud oma ranki enda üllatel eesmärkidel või täiesti niisama, siis postitage see pilt siia, või minu postkasti.

 

Päikest & palju naisi teile tunked :)

 

Paar botti korjavad flaxe :D + samapalju rahvast bankivad umbes.

 

keiranflaxbotid.JPG

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui aus olla siis pilt mille tegin oli rohkem eesmärgiga näidata bottivat rahvast :D

Ütlen ausalt, et ei olnud mõeldud teise chati reklaamina. CC tab lahti kuna otsisin lihtsalt ühte teist isikut sealt.

 

Pole mujalt chattidest kicki saanud peale vahvel chati

Sina bännisid mind enda channelist vaid selle eest, et ma vastasin sinu solvangule solvanguga ja ütlesin sulle heelium :D

 

Eriti vahva oli toda momenti kuulata läbi force0n livestreami kus sa taga kisendasid, et see keiranlee on ütles mulle heelium ja see kuidas te pärast selle teise tüübiga trahstalkisite mind, et ma olevat 11 aastane tiinekas vms :D:D aga noh, vahet pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

botid ei pidanud ju töötama praegu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuidas vahvlis chatis ranki juurde saab?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen päris veendunud, et oled sealt chatist vähemalt korra kicki saanud :)

 

LOOM - mul ei ole sinuvastu midagi, see on pmst sama, kui keegi kasutab sinu vahvli accounti postituste lugemiseks, sina tead, et ei tee kahju, kuid henry-le see ei meeldiks ju...no ausalt, play alone ja kõik on OK :P

 

Keiranleed ja muud hundid, ma ei soovigi sinna teiesuguste seltskona "VAHVEL CHAT"-i on oodatud ainult kolmekohalise IQ numbriga inimesed, kelle suust tuleb ka kulda, mitte ainult roppuseid, laimu ja trolle :)

Trollimine suht irl teema, tee semudele või näkkidele tünga, mitte kuskil mängus inimesele, kes abi küsivad.

 

Kõik, kes otsivad normaalset ja hubast seltskonda, siis selle seltskonna võite leida "vahvel chat"-ist.

Kui kellelgi on tõestust et keegi ranked accountidest on kuritarvitanud oma ranki enda üllatel eesmärkidel või täiesti niisama, siis postitage see pilt siia, või minu postkasti.

 

Päikest & palju naisi teile tunked :)

 

Jah. Siin on sul õigus aga ma mitte sellepärast läksin ära.

 

Mina sain lausa kaks korda kicki. Ma pole aasta aega mänginud ja kui tulin tagasi teadsin vaid ühte aktiivset cc-d ja selleks oli ''Amuuritiger'' mida ma juba tean alates 2008 aastast.

Esimene oli freekick - inimene tuli sisse, küsis keegi soovib osta mille ja mina küsisin paljuga oled nõus müüma ja kõik. Sain selle eest insta kick.

Keegi ei hoiatanud ega midagi kuigi seda tehti paar aastat tagasi.

Teist korda sain mina aga meie kurikuulsalt inimeselt ''Dumby'' käest kick ja see vennike juba kasutas oma õigused ära(pilt on olemas).

Nimelt siis chatis oli tol hetkel 2 inimest: mina ja Viiking-s (lihtsalt ütlen, kui ei tea pole hullu, et teaksite kellest jutt) ja noh õüks inimene tuli sisse ja ütles sõna ''türa'' ja noh Dumby oli teises kasutajas sees mitte ''whine1''. Ta pidi meie pärast omad asjad pooleli jätma ja sisselogima kasutaja ''Whine1'' millega on tema General ranked. Pani siis kohe kick ja ütles kohe meile, et miks te lambad ei kicki, mis kasu teist on. Mina kui märkasin (märkasin vist mingi 10sek pärast) ja küsisin: Kas mina pidin kickima sõna ''türa'' eest? ja kohe kicked. Ma isegi pole seda otseselt öelnud vaid lihtsalt küsinud ja kohe kick. Tema võib meid lambaks nimetada aga mina ei tohi küsida ja lause sees ei tohi olla sõna ''türa''.

Olgem ausad, Dumby kickis vaid lihtsalt sellepärast, et tema pidi oma asjad pooleli jätma ja sisselogima teise kasutajaga.

Kõige naljakam on see, et järgmine päev polnud ei minul ega Viikingul ranki, kuna Dumby pani kitse:D Kui rääkisin Holgeriga siis sain aru, et mitte ainult pani kitse vaid ka luuletas päris korraliku teksti.

Holgeriga on mul väga head suhted aga ise chat on küll pooletoobiseid täis. Paar aastat tagasi polnud siukseid wannabe Kapteneid. Nemad hoiatasid ja ei võtnud kõike südamesese nagu seda teevad praegu sealsed rankerid. Ainuke mis tegi Dumby õigesti, et soovitas Atsi- Cygobati kapteniks teha selle eest ma olen sulle tänulik, kallis Dumby.

 

Kui sa seda loed Dumby, siis võta teadmiseks, sa lamp vend. See, et sa oled pinseller ja olid suhtlusportaalis mingi-aeg moderaator ei tee sind isaks. Sa võid muidugi oma versiooni siin nendele tattidele seletada palju tahad, kui sul tuleb tuju selleks.

 

Muidugi ma ei kolinud ''Hundu'' cc üle sellepärast, vaid naljakas on see, et mingi nelja päeva pärast hommikul tuli sisse mingine inimene ja tegi väga viisaka reklaami Hundu cc kohta ja mina kohe LEAVE ja JOIN HUNDU cc. Kuna mina olen seda chati külastanud ka varem, paar aastat tagasi. Ma teadsin, et tema on ajateenistuses aga ei teadnud ta on tagasi.

 

Ja mis puutub Vahvel chati. Nii palju kui olen seal käinud (mingi 3 korda käisin seal) ja kõik kolm korda oli see chat TÜHI.

Saan aru, sa siin Moderaator ja seal chatis General sellepärast passidki seal ja soovitad seda ja gl teile aga usun teil ei tule midagi välja sellest.:D

Istu palju tahad keegi ei sunni siia tulema, arvestades veel seda, et sealsed inimesed nkn ei taha Vahvel.net keskkonnast rahvast:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suured vabandused sinuees, ma ei teadnud et sa võtad seda solvanguna, kui ma ütlen sulle, et def 2 on ruined acc.

Suured suured vabandused sinuees.

Muidugi arvan ma et sa oled tiinekas, kui solvud sellepeale et sul on MÄNGUS def2, ning viskad mulle solvangu, et ma olen heelium.

Ma mõtlesin asja enda vaatenurgast, et kui teha def1 purele kogematta def2, siis ilmselgelt ma quitiks selle acci.

 

 

Kehakulturist zyzz - mulle endale meeldivad ka suured chatid, kuid seal pannakse uute nonnerite sõna väge harva kõrvataha, ning see jätab mulje nagu oleksid tühi koht :) Väiksem chat on kuidagi hubasem, ning kui on midagi öelda, siis sellele ka vastatakse.

Ma pole seal chatis Gene, ma olen selle chat-i owner.

 

Kui aus olla siis pilt mille tegin oli rohkem eesmärgiga näidata bottivat rahvast :D

Ütlen ausalt, et ei olnud mõeldud teise chati reklaamina. CC tab lahti kuna otsisin lihtsalt ühte teist isikut sealt.

 

Pole mujalt chattidest kicki saanud peale vahvel chati

Sina bännisid mind enda channelist vaid selle eest, et ma vastasin sinu solvangule solvanguga ja ütlesin sulle heelium :D

 

Eriti vahva oli toda momenti kuulata läbi force0n livestreami kus sa taga kisendasid, et see keiranlee on ütles mulle heelium ja see kuidas te pärast selle teise tüübiga trahstalkisite mind, et ma olevat 11 aastane tiinekas vms :D:D aga noh, vahet pole.

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui chatis on heal ajal 25 inimest ja sinu jaoks on see palju, siis ära võta südamesse aga sul pole peaga kõik korras.

Alaealistel ja täiskasvanutel inimestel on omad naljad. Paraku mina ei saa Teie naljdest aru seega istun ''Hundu'' cc-s ja olen vägagi rahul. Mina vaid soovitasin, kuna usun siin on ka normaalseid inimesi :)

Ja nagu ma juba ütlesin ma käisin paar aastad tagasi juba ''Skiller Inc'' cc-s, peab tõdema mitte väga palju kuna rikkusin skilleri ära ja enam ei mänginud.

 

Ja noh, see, et ma ütlesin vahepeal trollivad ja teevad nalja ongi paremuse poole. Kuna mina küll ei viitsiks chati vahtida kus kõik 24-7 võtavad kõik tõsiselt vastu või on vait. Chati peab kuidagi elusana ka hoidma, eks ole.

Aga see nüüd küll ei tähenda nüüd kõik trollivad alati, meil siin aidatakse ka. Lihtsalt, kui keegi ei oska mitte millegiga aidata siis ei hakka kõik kirjutama ''ma ei tea''. Sa ei pea seda imelikuks?

Muudetud liikme zyzz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga see nüüd küll ei tähenda nüüd kõik trollivad alati, meil siin aidatakse ka. Lihtsalt, kui keegi ei oska mitte millegiga aidata siis ei hakka kõik kirjutama ''ma ei tea''. Sa ei pea seda imelikuks?

 

On ka kuskil chatis nii, kui keegi midagi ei tea, siis kõik ütlevadki "Ma ei tea"? Palun ütle mulle selle chati nimi, tahaks liituda tollega. Sulle vast meeldibki see, kui teiste üle trollitakse, saad kõhutäie naerda, aga kui keegi sinu üle hakkab nalja tegema, mis siis saab? Naerad teistega kaasa ja teed nägu, et midagi pole juhtunud?

 

 

// 4x kaurr

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei, lihtsalt Vahvli chatis kui keegi küsib midagi mida keegi ei tea ja vastust ei saa siis on kohe hala lahti, et miks keegi ei vasta... lihtsalm oleks minna ja googeldada oma küsimust.

 

 

 

 

Kaevan küll teemat tagantpoolt aga:

 

+ Üleüldse, ma pole kedagi sõimanud debiilikuks ja w.e ta seal välja tõi, inimene on kuri, et sealt tuimalt lennukit saab, kui sinna tuleb :)

 

 

Sellega väidad seda, et sa ei hakanud mulle PMima ja mind debiilikuks sõimama :D ? sõim oli samalaadne nagu lives sind kuulsin.

 

 

ja kirss tordil on see ikka :D

psuhhonpsuhh.JPG

Muudetud liikme kaurr'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
On ka kuskil chatis nii, kui keegi midagi ei tea, siis kõik ütlevadki "Ma ei tea"? Palun ütle mulle selle chati nimi, tahaks liituda tollega. Sulle vast meeldibki see, kui teiste üle trollitakse, saad kõhutäie naerda, aga kui keegi sinu üle hakkab nalja tegema, mis siis saab? Naerad teistega kaasa ja teed nägu, et midagi pole juhtunud?

 

 

// 4x kaurr

 

Oh issand. Sa kuulud nende hulka:D

Alustame sellest, et inimene peab olema iseseisvam vaid ei pea lootma kellegi peale. See on esiteks.

Teiseks mina ei võta neid asju tõsiselt nagu teete seda teie. Kas sind tõesti iga lause sinu kohta mis keegi ütleb interneti kaudu niivõrd riivab tundeid? Oletan sa üks nendest kuna muidu sa ei vaidleks minuga.

 

Ja kui inimene ikka ei oska siis ta on vait mitte ei kirjuta ''ma ei tea'' nagu seda teeb siin Genius15 vabateemas.

 

Hundu cc-s on enamus Neonetist - seal ka vanem rahvas, seda me kõik teame.

Mina vaid kiitsin seda cc-d ja soovitasin ka teistele KUI POLE SOOVI SIIS ÄRGU TULGU. EGA sellepärast me puudust küll ei hakka tundma:D

 

Ei hakka enam siin teiega vaidlema, kuna loll jääb lolliks siin pole midagi parata.

 

Kaurr - IAmAsianHAHA

Muudetud liikme zyzz'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

(L), neile kes ei tea miks ma talle nii ütlesin & kick panin, see toimus eelneva konflikti põhjal.

 

Keiran, ma siiralt vabandasin juba eelnevas postituses, et sul pole vaja vimma pidada, ma kõigest ütlesin et Def2 = ruined acc.

Enuf said, case closed.

(K)(L)

 

Kehakulturist ZYZZ - Neoneti rahvas on ennasttäis ju, üks vend sealt streamib.

Ülistasid seal oma neoneti ja sõimasid vahvli rahvast Madala IQ numbriga idiootideks...Ütlesin vastu et Neonetis on ainult poisikesed, sellepeale pani mind ignore listi. ("vanem rahvas").

+ Lisaksin veel seda, et mul pole vaja cc'd trollidega elus hoida.Ma plaanin selle CC' teha kinniseks, sisse saavad ainult teatud inimesed, kes sõbralistis, chati saavad tulla ainult kindlad inimesed.

Et sa mu pointist aru saaksid, siis lühidalt: See chat ei ole populaarsuse saavutamiseks, ma otsin sellest chatist head seltskonda & tuge.

Kellelgi on midagi vaja, siis ei anta seda 7x kallima hinnaga, kui turuhind, vaid tuuakse tasuta/stock hinnaga, ning aidatakse vastu.( käsi peseb kätt).

 

Ei, lihtsalt Vahvli chatis kui keegi küsib midagi mida keegi ei tea ja vastust ei saa siis on kohe hala lahti, et miks keegi ei vasta... lihtsalm oleks minna ja googeldada oma küsimust.

 

 

 

 

Kaevan küll teemat tagantpoolt aga:

 

 

Sellega väidad seda, et sa ei hakanud mulle PMima ja mind debiilikuks sõimama :D ? sõim oli samalaadne nagu lives sind kuulsin.

 

 

ja kirss tordil on see ikka :D

psuhhonpsuhh.JPG

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

okei, lihtsalt postitan veel selle.

Eelnevat konflikti meievahel küll ei olnud :D arutasime just force0n sita clue rewardi üle.

Siis said kuskilt teada, et mul def 2 ja kirjutasid: "ma oleksin masendunud kui mul def 2 oleks". Vastasin samas stiilis: "ma oleksin masendunud kui ma heelium oleks".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.