Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
kui odav on odav? o.O

 

0.16 ea


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Kas sa natuke üle ei pinguta ?

Inimene ütleb sulle heelium ja sina lased igapäev kicke vennale, ütled teistele, et kui vend tuleb chati kohe kickige välja, on see normaalne?

 

 

See pole lapsikus, kui ta mind solvab, siis just nii ma talle ütlengi :)

Haters gonna hate, ning mind absull ei huvita :)

 

See jutt tema kontost, et ma oleks masendunud, tal on def 2, kuigi pidanuks olema def 1 pure :D Ning ma ütlesin, et ma quitiks v müüks selle pure maha, ning alustaks uue tegemist.

 

+ Üleüldse, ma pole kedagi sõimanud debiilikuks ja w.e ta seal välja tõi, inimene on kuri, et sealt tuimalt lennukit saab, kui sinna tuleb :)

Ning see jutt et chati ärgu enam tulgu, vastabki tõele, ma ei soovi teda oma seltskonda, meil seal hea & normaalne seltskond koos, kõigest saab rääkida, kõik teavad üksteist pikemat aega juba vahvli põhiselt, aga siis tuleb mingi vend platsi, hakkab veiderdama & solvama, teeb "mu*ne" tähtedest, ning ajab mingit idootset troll juttu.

 

Edi murfid ja teised saame seal kõik omavahel ideaalselt läbi, no worries at all.

 

Mitu inimest on seal esimesel päeval juba ranki saanud, kuna nad teevad vahet roppusel ja roppusel, suudavad olla inimlikud, jagavad rsist nii mõndagi & aitavad peaaegu et iga küsimuse puhul.

Sellised on alati teretulnud & mingi aja vältel saavad sellised isikud kindlapeale ka ranki kõrgendust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Sellest ma sain aru juba ammu, aga see teine vend kes teda korra heeliumiks kutsus, milleks vaja nii pikka vimma kanda ?

Natuke lapsik tundub.

Silks, kui sa oma nö kunsti tähtedega tegid seal siis said asja eest oma bani, muud mul üelda ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Palju limpwurt root ea on ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jah on normaalne, see on sama nagu oleksid sa perm ban, kuna seda chatis panna ei saa, siis on antud igale rankile kohustus, sind välja kickida.

 

Kas sa natuke üle ei pinguta ?

Inimene ütleb sulle heelium ja sina lased igapäev kicke vennale, ütled teistele, et kui vend tuleb chati kohe kickige välja, on see normaalne?


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina, Psycho ゚ ja osad härrad veel istume TeamSpeakis, kui keegi veel tahab jutustama tulla siis liituge.

 

IP: 46.22.210.179


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere

 

Tegin siin eile 19.03.13 ennast p2p ja tahtsin hakata mängima rs 07 aga ei lase... kasutaja on vana ja logimine on kasutaja nimega mitte emailiga..

 

Proovides logida osrs-i viskab ette sellise teksti: Sorry, but your account is not eligible to play this version of the game. Please try playing the main game instead!

 

NB:2013 aasta runescapes on relog vms asjad tehtud ise ei oska enam midagi teha :( äkki keegi oskab aitada? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere

 

Tegin siin eile 19.03.13 ennast p2p ja tahtsin hakata mängima rs 07 aga ei lase... kasutaja on vana ja logimine on kasutaja nimega mitte emailiga..

 

Proovides logida osrs-i viskab ette sellise teksti: Sorry, but your account is not eligible to play this version of the game. Please try playing the main game instead!

 

NB:2013 aasta runescapes on relog vms asjad tehtud ise ei oska enam midagi teha :( äkki keegi oskab aitada? :)

Kuni aprillini saavad mängida vaid need, kes on votenud (vote lõppes 1. märtsil). Alates aprillist saavad rs07-t mängida kõik memberid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas jäta pureks või teha mainiks ära ,kuna def 2

Nimeta.png


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keiranlee?

Kas jäta pureks või teha mainiks ära ,kuna def 2

Nimeta.png


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
skillcape.png

————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ats, ma hoiatasin, et siuksed vennad tõmbavad su chatile vee peale...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.