Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Counter-Strike 1.6 Steam update.

Soovitatud postitused

VIP

vägev pilt, aga jah, sel updatel oli erinev mõju. Eks cs arvatavasti kõigil sujuvam, aga paljudele tõi see probleeme juurde, näiteks on suur hulk inimesi kellel low fps nüüd või, siis viskil läks topeltzoom sensitivity 2x kiiremaks ning korda seda teha ei saa, sest csis puudub vastav command.

Muudetud liikme mJT'i poolt

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kes buge märkab, võib nendest siia reportida: https://github.com/ValveSoftware/steam-for-linux/issues?labels=Counter%E2%80%90Strike&state=open oleme ise sinna mitmeid buge reportinud ja nendega on tegeldud. ;)


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Täna sain veenduda selles millised lollid Valve supportis kokku on löödud.

Rääkisin CS1.6 supporti Derrickiga, ja rääkisin talle detailselt oma murest.

Half-Life kausta ei tule sinna kus ta peaks tulema, seetõttu ei avane ka mäng ise ning annab fatal erroreid.

Ei aita ka reinstall.

 

Mul on uuem läpakas korraliku graafikakaardiga, ütlen ette ära.

Palus mult .nfo faili

Peale kolme päeva vastas ta mulle, et graafikakaart ei võimalda csi mängida, see on liiga vana.

 

Ma olen seda ju mänginud ilma probleemideta ja vedas korralikult välja -.-, ma rääkisin talle oma failide probleemist ta võttis teemaks mu graafikakaardi.

Lõppu lisas veel, et peaksin oma graafikakaarti uuendama... -.-

 

See töötas mingiaeg peale update ning siis järsku enam ei töödanud.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis teha, cs 1.6 mängivad ainult väljavalitud!


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oskab keegi öelda, kuidas saada tööle seda, et kui keegi serveris mikrofoniga räägib, siis mina ka kuulen. Hetkel nii, et see nimi seal paremal äärel vilgub, kuid juttu ei kuule.

 

Lisan ka, et ennem update töötas ilusti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
voice_enable 1

voice_scale 1.0

 

Konsooli või config.cfg 'sse

Ei mõtle serverit, vaid oma cs-i. Serverid, kus kunagi on kõik rääkimised jne ilusti toiminud enam ei tööta. Teistel töötavad, kes pelavad seal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sa pead kas: STEAMONLY server, või siis oma CS-i viima tagasi ajale enne kui UUENDUSI tegema hakati:)

Ei, miks? Osadel saab ju mikrofonist kuulata, seda peab kuidagi fixida saama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sai nata pelatud ja lõpuks panin tähele, et kuulen ainult Steamerite juttu mikrofonist, nonsteamerite juttu ma ei kuule.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sai nata pelatud ja lõpuks panin tähele, et kuulen ainult Steamerite juttu mikrofonist, nonsteamerite juttu ma ei kuule.

 

Sest CS läheb (läks?) üle Steam Voicechatile => nonnerid ei hakkagi enam kuulma steamerite juttu ja vastupidi, kui just ei ole mingi cracked steam vms..


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.