Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Counter-Strike 1.6 Steam update.

Soovitatud postitused

Steamis on toimunud Counter-Strike's suured muutused.

Nüüd on olemas täpitähed st. ,et enam ei pea 2 6 jms. numbreid kasutama ning juurde tuli uus videosetting.

Värvid on pehmemad, värvid ei ole enam nii teravad.

 

Mida arvate uuendusest.

 

Kellel veel muutusi toimunud ei ole, tehke steamile restart.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul pole muud öelda kui, et Valve on järjekordselt suutnud hukka saata kreedz maailma, kuna mida sa teed kui ei anna enam kuidagi fpsi kontrollida, jooksen 500 fpsiga ringi..


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
A8CA9D9EDE24317D528C60F5E82C21CB16F1DE51

 

GG, Well played.

In-game siis...

Ei kasuta mingeid skine ega midagi.

Peppus.

 

See võib lebolt olla configi viga, sest kui ma tegin csile reinstalli ja läksin csi siis oli kõik 100% ning panin siis oma confi peale siis lendas ka see sama asi paigast ära


image.php?type=sigpic&userid=31924&dateline=1438160851

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No ei saa olla ju...

See on mängus sees olles korras.

Aga just siis kui serveris oled, siis on putsis kõik.

Tegin juba reinstalli ja ika midagi...

 

 

04203E5C61F29B3A1145F019445371C448432265

 

 

This shit does not work.......

Smoke visates tuleb seinast suitsu no mv...


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
A8CA9D9EDE24317D528C60F5E82C21CB16F1DE51

 

Mul täpselt sama aga mul serveris sees ka mingid seinad ära lihvitud jamad ja lag on kuidagi tekkinund. Noni peale peab üle minema kui tahate 1.6 veel mängida :D


Less words, more action!

 

Steam: /id/calabria202

https://sarmo.eu/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga fuckedup teema , mul csis teen steami lahti radard asjad samamoodi igalpool , csis mapis tekstuurid muutuvad ise vahest dd2 seinad joonistatud tekstuure pole , ja csis no smoke lih omg ? , ja mingid uued asjad , lased seina siis tosssab ja igast mõtetuid asju . Cs võiks ikka olsskoooliks jääda nagu ta on , varsti on samasugune nag cs: go ? Ühesõnaga cs1.6 on P***e keeratud.


tumblr_mcd9ekHBoc1qbrivdo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga fuckedup teema , mul csis teen steami lahti radard asjad samamoodi igalpool , csis mapis tekstuurid muutuvad ise vahest dd2 seinad joonistatud tekstuure pole , ja csis no smoke lih omg ? , ja mingid uued asjad , lased seina siis tosssab ja igast mõtetuid asju . Cs võiks ikka olsskoooliks jääda nagu ta on , varsti on samasugune nag cs: go ? Ühesõnaga cs1.6 on P***e keeratud.

 

CS:GO'ks ei saa ta mitte kunagi, seega ära nii palju ka looda.

Ei näe, et nagu midagi väga muudetud oleks. Mul ikka sama vana CS va paar graafilist optionsit.

 

E: Njh Steam Overlay paneb vähe näkku.


demon_phunk.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No ikka on . Need uuendused naug nii väga ei segagi mis seal tehti parandused ja asjad aga just need bugid mis kõigil tekkisid käivad täiega närvidele . teen ingame steami lahti igalpool relvade , granade ja radarite pildid , risti asemel on radar , csis osadel mappidel pole normaalseid tekstuure bugised ja mul on csis nosmoke ? nagu mis mõttes? See ei ole normaalne.


tumblr_mcd9ekHBoc1qbrivdo1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.