Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

SNKDubstep - Place Where Dubstep Lives

Soovitatud postitused

Tere,

 

Ma tahtsin juba pikemat aega teha üht muusika kanalit nagu UKF Dubstep kuhu ma laen dubstep laule. Nüüd on se kanal siis valmis, kanal on umbes nädal aega vana. Otsin ka üht inimest, kes saaks ka oma aega natuke kanalile kulutada, kuna mul tihtipeale peale poolt kuud nett tõmbab aeglaseks ja saan harvemini laule üles laadida. Kanalil on hetkel 5 laulu ja kõik on free songid. Kui kellegil on huvi oma dubstep laule minu kanali peal näha, pmi oma soundcloudi link ja ma vaatan su laulud üle, kui sobivad siis võid sealgi neid näha!

 

SNKDubstep - https://www.youtube.com/SNKDubstep

 

Kontakt - MSN: suckz_@hotmail.com E-Mail: marko@moderncs.eu


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Copyright probleeme sul ei tehki? Igatahes said subi, eks näis mis sellest saab ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas SNK'l on tähendus ka?


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Copyright probleeme sul ei tehki? Igatahes said subi, eks näis mis sellest saab ;)

 

Free songidega pole vaja.

Kas SNK'l on tähendus ka?

 

Ei ole. See niisama tähtede kombinatsioon :P (Aga võite aidata mõelda tähendust :) )

intro võiks vähem parem olla, odavn tundub. aga edu !!

 

Ma arvan, et alustuseks piisab :)


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.