Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Hellou, nii mõnigi juba teab, et ma olen lõpuks level 30 ja saan hakata tegema ranked game.

Aga räägiks ennem natukene kasutajast :)

 

Kasutajal on lahti allolevad championid:

  • Ahri
  • Morgana
  • Kayle
  • Alistar
  • Annie
  • Ashe
  • Darius
  • Fiddlesticks
  • Garen
  • Master Yi
  • Ryze
  • Sivir
  • Soraka
  • Teemo
  • Tryndamere
  • Warwick
  • Veigar

Kasutajal on lahti allolevad skinid:

  • Unchained Alistar
  • Super Teemo
  • Blackthorn Morgana
  • Nurse Akali

 

Kasutajat hakkasin ma tegema juba septembi keskpaigast saati. Ajanappuse tõttu sain alles eile 8.02.2013 level 30. Osad oleksid saanud juba Oktoobris.

Aga nüüd on see lõpuks käes ja saan teha ranked game ja teie saate ka sellest nüüd osa :)

Kõige rohkem meeldib mängida Morganaga mid lane, olen sisuliselt 90% oma mängudest teinud Morganaga kas mid / top lanes.

Loodan, et teile mu päevik meeldib ja külastage alati jälle :)

 

1 pela rankedis!

 

Kanamuna.jpg

Muudetud liikme Just4Dream'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Akali.jpg

 

Sain üle pika aja normaalse tiimi :) Akaliga junglis parim :D

 

 

no plz, katsu olla. Akali jungle...dafuq...selline asi pole hea. Kui oleksite kaotanud, siis ilmselt sinu geniaalsele jungle valikule.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no plz, katsu olla. Akali jungle...dafuq...selline asi pole hea. Kui oleksite kaotanud, siis ilmselt sinu geniaalsele jungle valikule.

Mida sa jutustad, vaata ta skoori ,ta cärris selle ilmselgelt ära ja mis selles akali junglis väga hullu on? Normalis täiest ükskõik mida lased, enamasti halvad enemyd ja võidad nii kui nii. Kui midagi ei tea siis ära räägi palun :)


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida sa jutustad, vaata ta skoori ,ta cärris selle ilmselgelt ära ja mis selles akali junglis väga hullu on? Normalis täiest ükskõik mida lased, enamasti halvad enemyd ja võidad nii kui nii. Kui midagi ei tea siis ära räägi palun :)

 

See on ranked.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida sa jutustad, vaata ta skoori ,ta cärris selle ilmselgelt ära ja mis selles akali junglis väga hullu on? Normalis täiest ükskõik mida lased, enamasti halvad enemyd ja võidad nii kui nii. Kui midagi ei tea siis ära räägi palun :)

 

Kulla mees, see on ranked mäng.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
no plz, katsu olla. Akali jungle...dafuq...selline asi pole hea. Kui oleksite kaotanud, siis ilmselt sinu geniaalsele jungle valikule.

 

See oli jah väga imelik, kuid siiski, sain väga edukalt hakkama võiks nii öelda. Kuna vastaste tiimil oli jungler olemas, siis pidime ka enda tiimist kellegi junglisse valima ning mina olin see ohver, kes junglisse siis läks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kulla mees, see on ranked mäng.

Vabandust, ei märganud, aga see ei muuda väga fakti, ta on mingi bronze V, seal pole midagi väga hullu akali jungle teha ja nagu näha, siis talle see töötas.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vabandust, ei märganud, aga see ei muuda väga fakti, ta on mingi bronze V, seal pole midagi väga hullu akali jungle teha ja nagu näha, siis talle see töötas.

 

ma räägin üleüldiselt...


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.