Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Nagu aru sain, siis ebaaktiivsuse tõttu. Võta ühendust Henry´ga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mismõttes ebaaktiivsuse? Igapäev 2-3 postitust league of legends alafoorumis, paar korda viskan ka teistele teemadel, aga kui nii siis nii, lihtsalt võiks mingise hoiatuse ette anda vms, või siis selgituse vähemalt.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mismõttes ebaaktiivsuse? Igapäev 2-3 postitust league of legends alafoorumis, paar korda viskan ka teistele teemadel, aga kui nii siis nii, lihtsalt võiks mingise hoiatuse ette anda vms, või siis selgituse vähemalt.

Võib olla polnud vaid ebaaktiivsus mängus, vaid oli ka, et su postitused polnud enam nii "Eeskujulikud" :D Ma täpselt ei tea ka, soovitan sul isiklikult Henryga sel teemal rääkida ;)

 

Edit: Vaatasin Henry postituse uuesti üle, ja seal tõesti on sinu nimi kirjas "Postituste" all, ehk siis kas jamad postitused või lihtsalt mingi, et käid siin midagi vaid müümas. :D Absurdne pisut :D

Muudetud liikme daYum'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eeskujulikuks saamise 1 olulisemaid nõudmisi oli õigekiri. See on sul vastavalt ka puudulik. Ja see, et sa LOL alafoorumis päevas paar postitust teed, ei tähenda veel, et oled väga aktiivne. Kiirelt su postitusi sirvides nägin ka, et ega abivalmidus ei ole su suurim külg. Nägin ühte postitust, kus olid kirjutanud abiküsija teemasse, kus oli probleeme FPS-iga, "Reinstall". Ei ole eriti Eeskujulik. Ma ei tea kuidas teiste juhtkonna liikmetega on, kuid oled mulle ka varem silma jäänud. No hard feelings.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Võib olla polnud vaid ebaaktiivsus mängus, vaid oli ka, et su postitused polnud enam nii "Eeskujulikud" :D Ma täpselt ei tea ka, soovitan sul isiklikult Henryga sel teemal rääkida ;)

 

Edit: Vaatasin Henry postituse uuesti üle, ja seal tõesti on sinu nimi kirjas "Postituste" all, ehk siis kas jamad postitused või lihtsalt mingi, et käid siin midagi vaid müümas. :D Absurdne pisut :D

 

Ei mõista mina, pole mingisugust idiootsust kirjutanud ja müümise/ostmisega ma ei tegele.

Pole midagi hullu kui ära võetakse ära, aga põhjus võiks ka ikkagi olla.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.